POTRZEBUJESZ NOWEJ DOMENY .WINE? SPRAWDŹ CZY JEST WOLNACennik domeny .WINE

Domena *cena rejestracji/odnowienia
.WINE
229.00 zł
239.99 zł

*Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć 23% VAT

Domena .WINE - podstawowe informacje

Domena .WINE to domena dedykowana wszystkim winiarniom i winnicom. Jeśli zajmujesz się produkcją wina a może dystrybucją albo po prostu jesteś pasjonatem win, to ta domena pozwoli Ci pokazać czym się zajmujesz. Rejestracja adresu z końcówką .WINE jest otwarta dla wszystkich, bez ograniczeń.

JAK WYKORZYSTAĆ NOWE DOMENY?

Nowe końcówki pozwalają na znalezienie unikalnego adresu WWW, który zachęci odbiorcę do kliknięcia w link. Końcówka .WINE jako rozszerzenie należące do grupy nowych domen podkreśla tematykę portalu. Może również posłużyć jako dodatkowy adres do przeprowadzenia kampanii wizerunkowej czy promocyjnej. Świetnie sprawdzi się także jako adres bloga, na którym wypromujesz swoją markę. Więcej informacji o znaczeniu domen w branży gastronomicznej znajdziesz na naszym Blogu Kei.pl 

DLA KOGO DOMENA .WINE?

do promocji winiarni i winnic,

dla osób prowadzących restauracje,

dla dystrybutorów wina,

dla degustatorów wina na bloga opiniotwórczego,

dla kolekcjonerów na bloga hobbystycznego,

dla redaktorów piszących o winach,

dla producentów szkła.

ZOBACZ TEŻ INNE DOMENY:
.COM Więcej
.RESTAURANT Więcej
.PL Więcej
.ONLINE Więcej
.SHOP Więcej
.BUSINESS Więcej
.GIFT Więcej
DODATKOWE INFORMACJE:
Masz już domenę? Przenieś do nas.

Szukasz innej domeny? Sprawdź cennik wszystkich domen.

Zapomniałeś przedłużyć domeny? Sprawdź cennik dla nieterminowych płatności.
PRAKTYCZNE RADY

Wybierając adres WWW dla swojej strony pamiętaj, że odpowiednio dobrana końcówka pomoże dotrzeć do potencjalnych klientów.

Jeśli tworzysz globalną markę, zarejestruj domeny narodowe i globalne z jej nazwą, aby zapewnić sobie unikalność na rynku.

Przy rejestracji pamiętaj, że krótkie domeny zawierające słowa kluczowe mają większą wartość na rynku wtórnym.


KONWERTER DOMEN IDN

Do czego wykorzystać więcej adresów www?

Kampanie Marketingowe
Budowanie bazy odbiorców
Dziel się wiedzą

RODZAJE DOMEN - KTÓRE WYBRAĆ?

Polska Domena
Idealna dla wszystkich, którzy chcą prowadzić działalność na terenie Polski. Domena .PL jest najbardziej rozpoznawalną domeną w naszym kraju. Cieszy się największą popularnością i klikalnością pośród polskich odbiorców.
Domeny Regionalne
Jeśli chcesz prowadzić działalność lokalną, czyli na terenie wybranego miasta lub regionu, pomyśl o domenach regionalnych. Podkreślają one obszar, na którym działasz. Wybierz .waw.pl, .slask.pl, .wroclaw.pl i inne.
Domeny Globalne
Jeśli zakładasz międzynarodowa spółkę podkreśl to globalną końcówką .com, .net czy .org. Globalne rozszerzenie sugeruje, że strona jest w języku angielskim i działa na całym świecie.
Domena .EU
Stworzona z myślą o firmach działających na terenie Unii Europejskiej. Jeśli Twoimi klientami są mieszkańcy Europy zainwestuj w tę końcówkę.
Domeny Narodowe
Jeśli planujesz prowadzić działalność na terenie wybranego kraju, wybierz domenę z odpowiadającą mu końcówką: .de, .to, .co.uk i inne. Domeny zagraniczne wykorzystaj również przy tworzeniu wersji językowych. Końcówka podkreśla, że treści na stronie są przetłumaczone i zrozumiałe dla odbiorców.
Nowe Domeny
Jeśli działasz globalnie i chcesz podkreślić profil działalności to wybierz branżowe końcówki domenowe: .HOTEL, .AGENCY, .BIKE. Stworzone z myślą o markach chcących się wyróżnić i zachęcić odbiorców do kliknięcia w ich link. Dobry i chwytliwy adres ułatwia działania marketingowe i sam w sobie przyciąga klientów.

Poznaj opinie naszych klientów

Na co dzień nasz zespół walczy o ułamki sekund w Rajdowych Mistrzostwach Świata, dlatego interesuje nas tylko współpraca na najwyższym poziomie. Takie usługi świadczy firma Kei.pl. Zawsze możemy liczyć na ich profesjonalną obsługę.
Gabriel Borowy
Gabriel Borowy
rzecznik prasowy Kajetana Kajetanowicza
Kajto.pl
Z firmą Kei.pl współpracujemy już kilka lat. Codziennie ich usługi dopasowane do naszych potrzeb wpierają nasze działania i pomagają się rozwijać. Nasze zadowolenie jest najlepszą rekomendacją.
Anna Zbela
Anna Zbela
CEO
Fundacja Inicjatyw Gospodarczych, Analitycznych i Technologicznych
Podobnie, jak to ma miejsce w przypadku naszych samochodów, również bezpieczeństwo elektronicznych danych jest dla nas priorytetem. Dlatego przy wyborze Partnera biznesowego kierowaliśmy się tymi wartościami. Jako kreator autorskich i nietypowych projektów jesteśmy jednocześnie wymagającym Klientem, stąd indywidualne podejście, jak również wsparcie w codziennej działalności jakie otrzymujemy z KEI pozwala nam działać bez obaw o dane. Możemy dlatego polecić zespół KEI, jako rzetelnego partnera w biznesie.
Zbigniew Karcz
Zbigniew Karcz
Assistant Manager
Dział Marketing / IT
Subaru Import Polska sp. z o.o.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania
i pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie.

801 308 408
Więcej o zasadach rejestracji domeny .WINE  

O czym powinno się wiedzieć wybierając domenę .WINE?

Domena .WINE to końcówka należąca do grupy nowych domen. Jako domena branżowa podkreśla czym zajmuje się dana firma. Jeśli wybierzesz adres WWW złożony z nazwy i końcówki .WINE, użytkownik bez problemu odnajdzie Twoją stronę w sieci. Rejestracja domeny .WINE jest otwarta dla wszystkich, bez dodatkowych wymagań.

Dlaczego warto zarejestrować domenę .WINE?

Adres z końcówką .WINE jest mocno ukierunkowany na grupę osób zajmujących się winami. Jest idealny zarówno dla winnic i winiarni, ale także dla wszystkich powiązanych z tą branżą. Idealna dla dystrybutorów, producentów szkła, hobbystów, kolekcjonerów. Nowe rozszerzenia typu .WINE pozwalają na znalezienie krótkiego adresu WWW dla swojej strony. Rozszerzenie .WINE jest atrakcyjne pod kątem SEO oraz zwiększa klikalność w adres, co potwierdził raport przeprowadzony przez Verisign. Domenę możesz także zastosować do przeprowadzenia kampanii, założenia wyszukiwarki czy dla stworzenia portalu recenzującego restauracje. Jeśli posiadasz już domenę główną dla swojej działalności pomyśl o blogu, którym wypromujesz swoją ofertę lub podzielisz się radami z innymi przedsiębiorcami.