POTRZEBUJESZ NOWEJ DOMENY .WORK? SPRAWDŹ CZY JEST WOLNACennik domeny .WORK

Domena *cena rejestracji/odnowienia
.WORK
39.00 zł
49.99 zł

*Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć 23% VAT

Domena .WORK - podstawowe informacje

Domena .WORK jest dedykowana tematyce HR oraz projektom związanym z poszukiwaniem i oferowaniem pracy. Jeśli planujesz poszerzyć zespół, musisz przyciągnąć uwagę potencjalnych kandydatów. Adres strony z końcówką .WORK zwiększy klikalność w nią i przyczyni się do zwiększonego ruchu, co przełoży się na liczbę kandydatów.

Końcówka .WORK to domena należąca do grupy nowych domen. Ich rolą jest wskazanie czym zajmuje się dana firma i jakie treści znajdują się na stronie. Użytkownik klikając w adres typu abc.work wie, co dokładnie kryje się pod linkiem, a to sprzyja dłuższym odwiedzinom na stronie. Domena .WORK jest dostępna do rejestracji dla wszystkich.

JAK WYKORZYSTAĆ NOWE DOMENY .WORK?

Jeśli prowadzisz agencję zatrudnienia, to domena .WORK spełni Twoje oczekiwania. Adres nazwaagencji.work pozwoli na łatwe zapamiętanie i szybkie odnalezienie Twojej strony w sieci. Końcówka .WORK daje możliwość wyboru dobrego, krótkiego i chwytliwego adresu, który zachęci użytkowników sieci do kliknięcia i wejścia na stronę. Dla osób rozpoczynających swoją działalność w sieci domena z grupy nowych pomoże w wyróżnieniu się spośród konkurencji.

DLA KOGO DOMENA .WORK?

Idealna dla:

agencji zatrudnienia,

rekruterów, head-hunterów,

działów kadr,

firm szukających nowych pracowników,

stron poświęconych tematom pracy,

poradnikom dla osób szukających pracy,

forów i blogów tematycznych.

ZOBACZ TEŻ INNE DOMENY:
.COM Więcej
.BIZ Więcej
.EXPERT Więcej
.PL Więcej
.TOP Więcej
.BUSINESS Więcej
.TOP Więcej
DODATKOWE INFORMACJE:
Masz już domenę? Przenieś do nas.

Szukasz innej domeny? Sprawdź cennik wszystkich domen.

Zapomniałeś przedłużyć domeny? Sprawdź cennik dla nieterminowych płatności.
PRAKTYCZNE RADY

Szukaj ciekawego adresu WWW, który zachęci odbiorcę do kliknięcia.

Przy rejestracji pamiętaj, że krótkie domeny zawierające słowa kluczowe mają większą wartość na rynku wtórnym.

Dobry adres WWW to taki, który pozwoli odnaleźć Twoją firmę w sieci ? użyj w nim nazwy firmy.


KONWERTER DOMEN IDN

Do czego wykorzystać więcej adresów www?

Kampanie Marketingowe
Budowanie bazy odbiorców
Dziel się wiedzą

RODZAJE DOMEN - KTÓRE WYBRAĆ?

Polska Domena
Idealna dla wszystkich, którzy chcą prowadzić działalność na terenie Polski. Domena .PL jest najbardziej rozpoznawalną domeną w naszym kraju. Cieszy się największą popularnością i klikalnością pośród polskich odbiorców.
Domeny Regionalne
Jeśli chcesz prowadzić działalność lokalną, czyli na terenie wybranego miasta lub regionu, pomyśl o domenach regionalnych. Podkreślają one obszar, na którym działasz. Wybierz .waw.pl, .slask.pl, .wroclaw.pl i inne.
Domeny Globalne
Jeśli zakładasz międzynarodowa spółkę podkreśl to globalną końcówką .com, .net czy .org. Globalne rozszerzenie sugeruje, że strona jest w języku angielskim i działa na całym świecie.
Domena .EU
Stworzona z myślą o firmach działających na terenie Unii Europejskiej. Jeśli Twoimi klientami są mieszkańcy Europy zainwestuj w tę końcówkę.
Domeny Narodowe
Jeśli planujesz prowadzić działalność na terenie wybranego kraju, wybierz domenę z odpowiadającą mu końcówką: .de, .to, .co.uk i inne. Domeny zagraniczne wykorzystaj również przy tworzeniu wersji językowych. Końcówka podkreśla, że treści na stronie są przetłumaczone i zrozumiałe dla odbiorców.
Nowe Domeny
Jeśli działasz globalnie i chcesz podkreślić profil działalności to wybierz branżowe końcówki domenowe: .HOTEL, .AGENCY, .BIKE. Stworzone z myślą o markach chcących się wyróżnić i zachęcić odbiorców do kliknięcia w ich link. Dobry i chwytliwy adres ułatwia działania marketingowe i sam w sobie przyciąga klientów.

Poznaj opinie naszych klientów

Podobnie, jak to ma miejsce w przypadku naszych samochodów, również bezpieczeństwo elektronicznych danych jest dla nas priorytetem. Dlatego przy wyborze Partnera biznesowego kierowaliśmy się tymi wartościami. Jako kreator autorskich i nietypowych projektów jesteśmy jednocześnie wymagającym Klientem, stąd indywidualne podejście, jak również wsparcie w codziennej działalności jakie otrzymujemy z KEI pozwala nam działać bez obaw o dane. Możemy dlatego polecić zespół KEI, jako rzetelnego partnera w biznesie.
Zbigniew Karcz
Zbigniew Karcz
Assistant Manager
Dział Marketing / IT
Subaru Import Polska sp. z o.o.
Z firmą Kei.pl współpracujemy już kilka lat. Codziennie ich usługi dopasowane do naszych potrzeb wpierają nasze działania i pomagają się rozwijać. Nasze zadowolenie jest najlepszą rekomendacją.
Anna Zbela
Anna Zbela
CEO
Fundacja Inicjatyw Gospodarczych, Analitycznych i Technologicznych
Na co dzień nasz zespół walczy o ułamki sekund w Rajdowych Mistrzostwach Świata, dlatego interesuje nas tylko współpraca na najwyższym poziomie. Takie usługi świadczy firma Kei.pl. Zawsze możemy liczyć na ich profesjonalną obsługę.
Gabriel Borowy
Gabriel Borowy
rzecznik prasowy Kajetana Kajetanowicza
Kajto.pl

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania
i pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie.

801 308 408
Więcej o zasadach rejestracji domeny .WORK  

Co warto wiedzieć rejestrując domenę .WORK?

Domena .WORK nie posiada żadnych restrykcji i mogą ja zarejestrować wszyscy , na całym świecie. Należy do grup nowych domen i z każdym dniem staje się coraz bardziej popularna, ze względu na bardzo szybki rozwój branży HR. Stworzona dla agencji zatrudnienia do głownego adrsu WWW a także do adresów dodatkowych kampanii reklamowo-marketingowych.

Kogo zainteresuje domena .WORK?

Domena .WORK jest idealnym wyborem dla strony WWW każdeh agencji HR. Nazwa witryny w połączeniu z końcówką .WORK z pewnością skutecznie wyróżni się wśród konkurencji i zostanie zapamiętana. Rozszerzenie .WORK może być również z powodzeniem wykorzystane przez vlogerów i blogerów zajmujących się tematem poszukiwania pracy.