POTRZEBUJESZ NOWEJ DOMENY .XYZ? SPRAWDŹ CZY JEST WOLNACennik domeny .XYZ

Domena *cena rejestracji/odnowienia
.XYZ
54.00 zł
69.99 zł

*Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć 23% VAT

Domena .XYZ - podstawowe informacje

Domena .XYZ to zagadkowa końcówka z bardzo szerokim zastosowaniem, złożona z ciągów znaków rozpoznawanych na całym świecie. Nadaje się do promocji praktycznie wszystkich działalności w sieci. Jej wszechstronne zastosowanie pozwoliło na bicie rekordów rejestracji. Jest atrakcyjną końcówką dla wszystkich, którzy chcą się wyróżnić spośród konkurencji.

JAK WYKORZYSTAĆ NOWE DOMENY?

Domena .XYZ jako nowa końcówka pozwala na znalezienie unikalnej nazwy, krótkiej i prostej do zapamiętania, a co najważniejsze - ciekawej dla odbiorcy i zachęcającej go do kliknięcia. Idealnie nadaje się do promocji nowych projektów jak również dla firm już działających. Może służyć do przeprowadzania dodatkowych kampanii, które budują wizerunek marki i pokazują ją z innej strony. Idealna do zwrócenia uwagi przez użytkowników.

DLA KOGO DOMENA .XYZ?

Dla wszystkich szukających wyróżniającego adresu,

Do przeprowadzenia kampanii mających na celu zachęcenie użytkownika do działania,

Dla blogerów i vlogerów,

Dla osób prowadzących poradniki, fora dyskusyjne.

ZOBACZ TEŻ INNE DOMENY:
.COM Więcej
.AGENCY Więcej
.CLICK Więcej
.PL Więcej
.TOP Więcej
.CENTER Więcej
.EXPERT Więcej
DODATKOWE INFORMACJE:
Masz już domenę? Przenieś do nas.

Szukasz innej domeny? Sprawdź cennik wszystkich domen.

Zapomniałeś przedłużyć domeny? Sprawdź cennik dla nieterminowych płatności.
PRAKTYCZNE RADY

Wykorzystaj końcówki kreatywnie do stworzenia ciekawego adresu, który zachęci do kliknięcia. 

Jeśli tworzysz globalną markę, zarejestruj domeny narodowe i globalne z jej nazwą, aby zapewnić sobie unikalność na rynku.

Pamiętaj, aby adres strony był zrozumiały w języku jakim posługują się Twoi klienci.


KONWERTER DOMEN IDN

Do czego wykorzystać więcej adresów www?

Kampanie Marketingowe
Budowanie bazy odbiorców
Dziel się wiedzą

RODZAJE DOMEN - KTÓRE WYBRAĆ?

Polska Domena
Idealna dla wszystkich, którzy chcą prowadzić działalność na terenie Polski. Domena .PL jest najbardziej rozpoznawalną domeną w naszym kraju. Cieszy się największą popularnością i klikalnością pośród polskich odbiorców.
Domeny Regionalne
Jeśli chcesz prowadzić działalność lokalną, czyli na terenie wybranego miasta lub regionu, pomyśl o domenach regionalnych. Podkreślają one obszar, na którym działasz. Wybierz .waw.pl, .slask.pl, .wroclaw.pl i inne.
Domeny Globalne
Jeśli zakładasz międzynarodowa spółkę podkreśl to globalną końcówką .com, .net czy .org. Globalne rozszerzenie sugeruje, że strona jest w języku angielskim i działa na całym świecie.
Domena .EU
Stworzona z myślą o firmach działających na terenie Unii Europejskiej. Jeśli Twoimi klientami są mieszkańcy Europy zainwestuj w tę końcówkę.
Domeny Narodowe
Jeśli planujesz prowadzić działalność na terenie wybranego kraju, wybierz domenę z odpowiadającą mu końcówką: .de, .to, .co.uk i inne. Domeny zagraniczne wykorzystaj również przy tworzeniu wersji językowych. Końcówka podkreśla, że treści na stronie są przetłumaczone i zrozumiałe dla odbiorców.
Nowe Domeny
Jeśli działasz globalnie i chcesz podkreślić profil działalności to wybierz branżowe końcówki domenowe: .HOTEL, .AGENCY, .BIKE. Stworzone z myślą o markach chcących się wyróżnić i zachęcić odbiorców do kliknięcia w ich link. Dobry i chwytliwy adres ułatwia działania marketingowe i sam w sobie przyciąga klientów.

Poznaj opinie naszych klientów

Na co dzień nasz zespół walczy o ułamki sekund w Rajdowych Mistrzostwach Świata, dlatego interesuje nas tylko współpraca na najwyższym poziomie. Takie usługi świadczy firma Kei.pl. Zawsze możemy liczyć na ich profesjonalną obsługę.
Gabriel Borowy
Gabriel Borowy
rzecznik prasowy Kajetana Kajetanowicza
Kajto.pl
Z ogromnym zadowoleniem od lat współpracujemy z Kei.pl, dzięki któremu możemy skutecznie i szybko docierać z najważniejszymi informacjami do mieszkańców Krakowa i regionu. Cenię sobie współpracę z Kei.pl, m.in. za stałe i szybkie wsparcie, świetny kontakt, elastyczność i indywidualne podejście do Klienta.
Michał Rodak
Michał Rodak
Prezes Zarządu
LoveKraków.pl
Podobnie, jak to ma miejsce w przypadku naszych samochodów, również bezpieczeństwo elektronicznych danych jest dla nas priorytetem. Dlatego przy wyborze Partnera biznesowego kierowaliśmy się tymi wartościami. Jako kreator autorskich i nietypowych projektów jesteśmy jednocześnie wymagającym Klientem, stąd indywidualne podejście, jak również wsparcie w codziennej działalności jakie otrzymujemy z KEI pozwala nam działać bez obaw o dane. Możemy dlatego polecić zespół KEI, jako rzetelnego partnera w biznesie.
Zbigniew Karcz
Zbigniew Karcz
Assistant Manager
Dział Marketing / IT
Subaru Import Polska sp. z o.o.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania
i pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie.

801 308 408
Więcej o zasadach rejestracji domeny .XYZ  

Co warto wiedzieć rejestrując domenę .XYZ?

Domena .XYZ to niewątpliwie jedna z najbardziej zwracających uwagę domen. Bardzo szybko zdobyła rzesze rejestrujących użytkowników, co świadczy o jej niemałym potencjale.  Oryginalny wygląd na pewno zainteresuje niejednego użytkownika. Ogromną zaletą końcówki .XYZ jest to, że można jej użyć w każdej nazwie strony internetowej, niezależnie od prowadzonej działalności.

Kogo może zainteresować domena .XYZ?

Domena .XYZ może być wykorzystana przez każdego, kto chce się wyróżnić z tłumu i zaznaczyć swoją oryginalność. Idealnie sprawdzi się w przypadku stron WWW agencji interaktywnych, reklamowych i projektowych. Końcówkę .XYZ z powodzeniem mogą również rejestrować blogerzy, vlogerzy oraz właściciele startupów. Ten rozpoznawalny na całym świecie szyk liter jest wyjątkowo uniwersalny.  Każdy, kto ma na niego pomysł, z pewnością zwróci uwagę na swoją stronę WWW.