Certyfikat SSL za 19 zł na rok!


Wypełnij formularz

Akceptacja zasad


ZAUFALI NAM

1-indykpol 10-wisla 11-caritas 13-malta 14-kotlet 15-miniatury 16-zacheta 17-rabka 18-wojsko 2-wiosna 20-teatrw 21-amp 22-komputronik 23-parisoptique 25-urbancity 28-polinar 29-ksi 3-yves-rocher 30-spacerywirtualne 32-merkury 36-ornitolodzy 37-donna 38-otte 39-sophisti 4-wojas 40-elamed 5-olsztyn 7-sphinx 1-indykpol 10-wisla

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce cookie.
Generator pliku CSR - dodatkowe informacje  

Co to jest plik CSR? 

Plik CSR to tak zwane żądanie podpisania certyfikatu. Zawiera on zakodowane informacje na temat certyfikatu SSL, które są wysyłane do instytucji wystawiającej certyfikat (tzw. wystawca). Plik CSR zawiera informacje zarówno o certyfikacie, jak i jego właścicielu i jest niezbędny do zamówienia certyfikatu SSL. Aby poprawnie i bezbłędnie przygotować plik CSR, warto skorzystać z takich narzędzi jak powyższy generator CSR przygotowany przez Kei.pl. 

Jak przebiega generowanie pliku CSR?

Pierwszy krok podczas generowania pliku CSR to wybór wariantu certyfikatu SSL. Na tym etapie należy zdecydować, czy będziemy zabezpieczać jedną domenę, domenę wraz z subdomenami (Wildcard), czy kilka domen (Multi Domain). 

Kolejny krok to podanie nazw domen, które będą objęte ochroną certyfikatem. Tutaj można wybrać, czy certyfikat SSL będzie chronił wersję adresu z przedrostkiem „www”, czy bez niego. Następnie należy podać swoje prawidłowe dane i wybrać długość klucza. Teraz wystarczy zaakceptować warunki i kliknąć Generowanie CSR. W kolejnym kroku zobaczysz plik CSR, który możesz zapisać na dysku twardym lub skopiować i wykorzystać przy zamówieniu certyfikatu SSL.