Działaj zgodnie z wymogami GIODO

Bezpieczeństwo Twoich danych jest dla nas priorytetowe, dlatego oferujemy Ci usługi hostingowe zgodne z wymogami Głównego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.


Jeśli masz sklep internetowy, tworzysz bazę adresów do wysyłki newslettera lub prowadzisz inną działalność, która wymaga zbierania danych osobowych, podpisanie Umowy Powierzenia Przetwarzania Danych Osobowych jest Twoim obowiązkiem.

Powierzając nam swoje zasoby masz pewność, że:

  • Twoje dane są poufne i nie trafią w ręce osób niepowołanych,
  • jako administrator danych osobowych działasz zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
  • zakres przetwarzania Twojego zbioru danych pozostanie niezmienny,
  • stosowane przez nas środki organizacyjne i techniczne spełniają wymagania ustawy o ochronie danych osobowych,
  • 100% Twoich danych będzie backupowanych.

Wymagania GIODO, które spełniamy, dotyczą między innymi:

  • wewnętrznej organizacji naszej firmy,
  • infrastruktury technicznej,
  • kontroli dostępu do serwerowni,
  • szeroko rozumianego bezpieczeństwa w miejscu, jakim jest Centrum Danych.
Nad zgodnością naszych standardów z obowiązującymi przepisami prawa czuwa firma Pin Consulting. Decydując się na umieszczenie danych osobowych na naszych serwerach zyskujesz więc nie tylko gwarancję korzystania ze sprawdzonej infrastruktury, ale także pomoc doświadczonych specjalistów. Jeśli chcesz podpisać z nami Umowę Powierzenia Przetwarzania Danych Osobowych, nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji - mozesz skontaktować się z nimi mailowo - handlowy@kei.pl lub telefonicznie - 801 308 408
PRAKTYCZNE RADY

Wybierając hosting WWW zwróć uwagę nie tylko na parametry techniczne, ale także na kwestie bezpieczeństwa oraz pomocy technicznej.


ZAUFALI NAM

1-indykpol 10-wisla 11-caritas 13-malta 14-kotlet 15-miniatury 16-zacheta 17-rabka 18-wojsko 2-wiosna 20-teatrw 21-amp 22-komputronik 23-parisoptique 25-urbancity 28-polinar 29-ksi 3-yves-rocher 30-spacerywirtualne 32-merkury 36-ornitolodzy 37-donna 38-otte 39-sophisti 4-wojas 40-elamed 5-olsztyn 7-sphinx 1-indykpol 10-wisla

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce cookie.
Hosting stron WWW - dowiedz się więcej  

Hosting, czyli miejsce na Twoją stronę WWW 

Od początku naszego istnienia staramy się odczarowywać hosting WWW tak, aby był dla Ciebie prosty i intuicyjny. Pamiętaj, że nie musisz być technologicznym geekiem, żeby z niego korzystać – na naszych serwerach znajdują się projekty należące nie tylko do dużych firm czy międzynarodowych korporacji, ale przede wszystkim do blogerów, pasjonatów i fotografów czy właścicieli małych sklepów internetowych. Każdy z tych projektów zajmuje odpowiednią przestrzeń na naszych serwerach, które pracują w optymalnym środowisku stworzonym przez nas w Centrum Danych Kei.pl. W zależności od potrzeb, oczekiwań oraz zróżnicowanych budżetów, dla każdej aplikacji lub strony WWW dobieramy odpowiednie rozwiązanie. Pod pojęciem hostingu internetowego kryje się bowiem kilka usług takich jak hosting współdzielony, serwery wirtualne lub serwery dedykowane. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z Internetem, doradzimy Ci, którą usługę wybrać.

Masz już pomysł, który chcesz pokazać światu? Zacznij od znalezienia Twojej własnej, wolnej domeny.

Czy własne Centrum Danych ma znaczenie?

Na optymalne działanie każdego centrum danych wpływa wiele różnych czynników. Z Twojej perspektywy najistotniejsze jest jednak stabilne działanie hostingu WWW i szybkie reagowanie na trudne do przewidzenia sytuacje. W przypadku tego ostatniego aspektu lokalizacja centrum danych, któremu powierzyłeś swoje zasoby ma kluczowe znaczenie. Dlaczego? Im mniej pośredników, tym szybszy czas reagowania i bezpośredni dostęp do serwerowni. Jeśli administrator jest na miejscu 24/7, będzie w stanie zająć się Twoim zgłoszeniem zaraz po jego otrzymaniu.

Ciekawi Cię, gdzie „mieszkają” nasze serwery? Sprawdź więcej informacji na temat infrastruktury Centrum Danych Kei.pl

Hosting nr 1 w rankingu – ale jesteśmy dumni! 

Pierwsze miejsce w rankingu branżowego magazynu PC World to dla nas duże wyróżnienie. Wierzymy, że jest ono wynikiem niezmiennego udoskonalania naszych produktów i dbania o ich kompleksowość. Przykładowo – w ramach nagrodzonego pakietu hostingowego Start udostępniamy autoinstalator, dzięki któremu jednym kliknięciem można zainstalować popularne aplikacje takie jak WordPress, Joomla!, PrestaShop czy Magento. Jeśli korzystasz z usług Kei.pl masz także do dyspozycji pakiet przydatnych bonusów, które pomogą Ci w rozwijaniu Twojego projektu online. Wszystkie szczegóły naszej oferty możesz znaleźć na stronie https://www.kei.pl/hosting

Chcesz zobaczyć, co na temat naszego pakietu hostingowego powiedziała redakcja PC World? Zajrzyj do aktualności.