Aktualne promocje w KEI.PL


 promocja
Hosting promocja
 promocja
Hosting stron WWW - dowiedz się więcej  

Hosting - promocje ułatwiają start w internecie

Zamawiając hosting w Kei.pl możesz korzystać z bezpłatnego okresu próbnego. Masz czas na przetestowanie wydajności naszych usług, poznanie panelu administracyjnego i innych narzędzi. Po zakończeniu testów tani hosting w pierwszym roku pozwoli Ci znacznie ograniczyć koszty uruchomienia nowej strony. Wiemy, że start w internecie może pochłonąć sporo pieniędzy. Chcemy wspierać osoby stawiające pierwsze kroki w sieci, dlatego tworząc ofertę na hosting, promocje w Kei.pl zawsze są na korzystnych warunkach.

 

Tanie domeny internetowe nie zawsze są tanie

Rejestratory domen stosują różne sztuczki, by zatrzymać klientów. Zdarza się, że tanie domeny internetowe trzeba obowiązkowo przedłużyć w firmie, w której zostały zarejestrowane.  W Kei.pl jesteśmy uczciwi i nie uszczęśliwiamy nikogo na siłę. Gdy rejestrujesz domeny w promocji, możesz w każdej chwili otrzymać kod Authinfo i przenieść się do innej firmy. Nie zmuszamy nikogo do odnowienia domeny. Promocje w Kei.pl zawsze odbywają się na jasnych warunkach, które znajdziesz w regulaminie umieszczonym na stronie.

 

Promocje na certyfikaty SSL

Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo danych przesyłanych w internecie. Wiemy też, że dzięki wdrożeniu szyfrowania w witrynie możesz zdobyć zaufanie swoich klientów i zwiększyć przychody. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz promocje na certyfikaty SSL . Dzięki nim możesz uruchomić bezpieczną stronę internetową lub wdrożyć szyfrowanie danych w witrynie, która już działa, a wszystko to bez ponoszenia wysokich kosztów. Pamiętaj, że obniżki często obejmują nie tylko podstawowe certyfikaty SSL. Promocja może też dotyczyć wersji Multidomain chroniącej kilka domen oraz Wildcard, szyfrującej dane również w subdomenach.

 

Dla bardziej wymagających

Kei.pl specjalizuje się w dedykowanych rozwiązanich szytych na miarę. Jeśli szukasz czegoś więcej niż tanie serwery dedykowane to na pewno znajdziesz u nas odpowiednie usługi, spełniające Twoje oczekiwania. Korzystając z bierzących promocji na pewno zaoszczędzisz, a wzamian zyskasz usługi na wysokim poziomie. Wsparcie 24/7, własne Centrum Danych i dostępność dysków SSD stawia nas w czołówce dostawców dedykowanej infrastruktury dla firm.