Jak założyć sklep internetowy?

1 KROK


Chcesz wystartować ze swoim sklepem internetowym? Wybierz zarządzany VPS dla sklepu internetowego.

2 KROK


Zainstaluj wybrany CMS dla sklepu internetowego WP, Presta, Magento.

3 KROK


Działaj w sieci i zarabiaj. Założenie sklepu internetowego jest łatwiejsze niż myślisz!

Najlepszy hosting VPS dla sklepu internetowego

Serwer+ wygodne rozwiązanie dla e-commerce

 • Nie przepłacaj - czasowo zmieniaj zasoby wg potrzeb
 • Pewnie zarządzaj zasobami z kalkulatorem kosztów
 • Wygodnie pracuj korzystając z Panelu Administracyjnego
 • Korzystaj z nielimitowanego czasu pracy naszych administratorów

OFERTA PREMIUM

Zarządzany

145,00
zł / mc | brutto 178,35
2 vCore(s)
Procesor
4 GB
RAM
50 GB
SSD
DOBRY NA START
290,00
zł / mc | brutto 356,70
4 vCore(s)
Procesor
8 GB
RAM
100 GB
SSD
580,00
zł / mc | brutto 713,40
8 vCore(s)
Procesor
16 GB
RAM
200 GB
SSD
1 310,00
zł / mc | brutto 1611,30
16 vCore(s)
Procesor
32 GB
RAM
500 GB
SSD
WYCENA INDYWIDUALNA
vCore(s)
GB
GB

Aplikacje Click&GO

Zastanawiasz się jak założyć sklep internetowy? Z Serwer+ to łatwiejsze niż myślisz.

Serwer VPS dostosowany do sklepu internetowego pozwoli uruchomić platformę „na klik”. Sprawdź możliwości aplikacji Click&Go. Wordpress, Prestashop, Magento – skorzystaj z wygodnych autoinstalatorów.

PrestaShop
Magento
Wordpress
Joomla

Zobacz jakie to proste

Hosting sklepu internetowego może być prosty w obsłudze. W intuicyjnym panelu klienta wyklikasz wszystko samodzielnie. Zaplanujesz zmianę zasobów, stworzysz wirtualkę oraz podejrzysz statystyki serwera.

Obejrzyj tutorial i dowiedz się więcej.

ZMIANA ZASOBÓW

STWORZENIE WIRTUALKI

MONITORING SERWERA

Elastyczny Serwer VPS dla sklepu internetowego

Rozliczanie miesięczne
Aplikacje Click&Go
Skalowalne zasoby
Harmonogram planowania zasobów
Intuicyjny Panel Zarządzania
Administrator zawsze pod ręką

Hosting dla sklepu internetowego – jak wybrać?
Postaw na Mini serwer dedykowany

Serwer wirtualny VPS to gwarancja zasobów, których nie musisz dzielić z innymi użytkownikami serwera. Wykupując odpowiedni pakiet możesz optymalnie korzystać z zasobów. Założenie sklepu internetowego nie musi być trudne. Nie jesteś zagrożony migracją projektów! Wraz z rozwojem swojego e-sklepu zwiększasz parametry bez konieczności przenoszenia plików. Szukałeś hostingu dla sklepu internetowego? Wybierz Hosting Magento i działaj sprawnie w e-commerce.

 • Odseparowane zasoby

  Pomysł na sklep internetowy to pierwszy krok w niezależnym działaniu. Nie musisz korzystać ze współdzielonego hostingu. Serwer+ to nowe możliwości dla branży e-commerce. Jeśli Twój projekt wymaga więcej? postaw na separację zasobów. Stabilność działania sklepu internetowego to najważniejszy czynnik w budowaniu wiarygodności.

 • Skonfigurowane środowisko

  Wybierz w pełni skonfigurowane środowisko przystosowane do Twoich działań. Serwer+ to hosting VPS w chmurze, który pozwala na zwiększone limity pojemności i transferu. Powierzchnia baz danych ograniczana jest jedynie powierzchnią samego serwera. To idealne warunki do efektywnego funkcjonowania sklepu internetowego.

 • Szybkie Dyski SSD

  Szybkie dyski SSD przyśpieszą działanie Twojej platformy. Jako właściciel sklepu internetowego nie możesz pozwolić sobie na długi czas ładowania witryny. Z dyskami SSD losowy dostęp do danych wynosi 0,1 ms, czyli 3000 szybciej niż mrugnięcie oka. Przekonaj się! Hosting VPS działający w oparciu o szybkie dyski SSD to płynne ładowanie strony i zadowoleni klienci.

 • Darmowy certyfikat SSL

  Wybierając Serwer+ na dobry początek możesz zainstalować darmowy certyfikat Let’s Encrypt. Każdy e-sklep potrzebuje zabezpieczenia, w Kei.pl oferujemy podstawy poziom zabezpieczenia w pakiecie.

 • Autoinstalatory

  Założenie sklepu internetowego w kilka chwil? Aplikacje Click&Go to odpowiedź dla osób poszukujących Hostingu Magento, Prestashop czy Wordpress. Dzięki temu start z własnym sklepem internetowym jest dużo łatwiejszy. Jeśli nie wiesz jak założyć sklep internetowy, oferowane autoinstalatory ułatwią cały proces. Możesz otworzyć sklep Prestashop już dziś!

 • Backup 100%

  Kopie bezpieczeństwa plików klientów wykonujemy codziennie i przechowujemy przez 3 dni na osobnych serwerach. Bezpieczne Centrum danych to bezpieczne pliki strony. Sprawdź jak funkcjonuje nasze Data Center w Krakowie.

ZAUFALI NAM

radio-merkury
zachęta
wojas
polarsport.pl
freshmail
tedx-krakow
coccodrillo
balladine
kotlet.tv
comperia

Branża e-commerce o Serwer+

Bardzo cenimy Kei.pl za elastyczność w dopasowaniu oferty do potrzeb tak dużego serwisu jak Kotlet TV. Współpracujemy od lat i obsługa klienta zawsze stoi na najwyższym poziomie.
Paulina Stępień
Kotlet.tv
kotlet.tv
Naszych Partnerów dobieramy starannie, dlatego korzystamy z serwerów dedykowanych Kei.pl już od dłuższego czasu. Polecamy ich wszystkim tym, dla których najważniejsza jest niezawodność i stabilność działania usług.
Caritas Polska
Administrator stron internetowych Caritas Polska
Caritas

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania
i pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie.

801 308 408
Dowiedz się więcej o hostingu  

Prosto i na temat: Jak działa hosting?

Pod pojęciem hostingu kryje się – najprościej mówiąc – miejsce na Twoją stronę WWW lub inny projekt, który chcesz udostępniać online. Jest to przestrzeń na serwerze, który funkcjonuje w optymalnym dla niego środowisku stworzonym w ramach centrum danych. To właśnie tam każda maszyna podłączona jest do infrastruktury zapewniającej wiele łącz internetowych i zasilanie awaryjne, tak aby Twój serwis był dostępny online 24 godziny na dobę.

Jak wybrać hosting?

Zastanawiasz się, jak wybrać najlepszy hosting? Nie masz pewności, jakich zasobów potrzebujesz na start i jak szybko zainteresowanie Twoją stroną WWW będzie wzrastać? Te pytania spędzają sen z powiek wielu osób, a odpowiedź na nie (wbrew pozorom) jest prosta. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z własną stroną w Internecie na początek wystarczy Ci najmniejszy hosting. Dobry pomysł dla wszytskich początkujących webmasterów.

Chcemy być z Tobą szczerzy więc zdradzimy Ci, że ponad połowa startujących projektów wykorzystuje maksymalnie 25 GB powierzchni. W pakiecie Start dostajesz 2 razy więcej! O nielimitowanym transferze danych nie będziemy wspominać, ponieważ jest on standardem u wiodących dostawców hostingowych. Co jeśli Twój projekt okaże się strzałem w 10? W trakcie trwania abonamentu możesz bez problemu przejść na wyższą ofertę dopłacając jedynie naliczoną różnicę. 

Hosting WWW – dlaczego mówimy o całym pakiecie?

Hosting stron internetowych to najczęściej usługa, na którą składa się wiele elementów, dlatego określa się ją mianem pakietu. Co zatem możesz otrzymać łącznie z kontem hostingowym? Poza domeną oferowaną zwykle za symboliczną kwotę, będziesz mógł skorzystać z autoinstalatora najpopularniejszych aplikacji takich jak WordPress, Joomla!, Piwik czy Magento. Do Twojej dyspozycji będzie także pakiet atrakcyjnych bonusów związanych np. z promocją Twojej marki w Internecie czy optymalizacją strony WWW. Kompleksowy pakiet hostingowy powinien posiadać również odpowiednie oprogramowanie (WebMail, panel do zarządzania Twoimi zasobami czy graficzne statystki stron) oraz wsparcie techniczne wykwalifikowanych administratorów.

Hosting z Let's Encrypt - otrzymujesz certyfikat SSL za darmo

Certyfikat Let's Encrypt jest juz dostępny dla klientów Kei.pl. Wybierając naszą ofertę hostingową otrzymasz automatyzację wystawiania certyfiaktów SSL. Kei.pl posiada mechanizmy wspierające - wystarczy raz aktywować certyfikat, który następnie będzie odnowiał się automatycznie, zgodnie z zalecaniami wydawcy, w cyklach co 60 dni. Certyfiakt Let's Encrypt to szyfrowana wersja protokołu HTTP - zabezpiecz swoją stronę bez dodatkowych kosztów. 

Elastyczny hosting „rośnie” razem z Twoją stroną

Dynamiczny rozwój projektów działających na naszych serwerach to dla nas powód do dumy. Jeśli Twój serwis odwiedza coraz większa liczba klientów, a zasoby hostingu WWW powoli przestają wystarczać, będziesz mógł z łatwością przenieść się na wyższą usługę. Może być to po prostu inny pakiet hostingowy lub bardziej zaawansowane usługi takie jak serwery wirtualne lub serwery dedykowane.