Jak założyć sklep internetowy?

1 KROK


Chcesz wystartować ze swoim sklepem internetowym? Wybierz zarządzany VPS dla sklepu internetowego.

2 KROK


Zainstaluj wybrany CMS dla sklepu internetowego WP, Presta, Magento.

3 KROK


Działaj w sieci i zarabiaj. Założenie sklepu internetowego jest łatwiejsze niż myślisz!

Najlepszy hosting VPS dla sklepu internetowego

Serwer+ wygodne rozwiązanie dla e-commerce

 • Nie przepłacaj - czasowo zmieniaj zasoby wg potrzeb
 • Pewnie zarządzaj zasobami z kalkulatorem kosztów
 • Wygodnie pracuj korzystając z Panelu Administracyjnego
 • Korzystaj z nielimitowanego czasu pracy naszych administratorów

OFERTA PREMIUM ZARZĄDZANY

Promocja
99
50 zł/mc
199,00 zł
122,39 zł brutto / mies.
Procesor: 2 vCore(s)
RAM: 8 GB
SSD: 50 GB
Zamów
Promocja
149
50 zł/mc
299,00 zł
183,89 zł brutto / mies.
Procesor: 4 vCore(s)
RAM: 16 GB
SSD: 100 GB
Zamów
Promocja
249
50 zł/mc
499,00 zł
306,89 zł brutto / mies.
Procesor: 16 vCore(s)
RAM: 32 GB
SSD: 250 GB
Zamów
Wycena indywidualna
vCore(s)
GB
GB
Zobacz szczegółową specyfikację

Aplikacje Click&GO

Zastanawiasz się jak założyć sklep internetowy? Z Serwer+ to łatwiejsze niż myślisz.

Serwer VPS dostosowany do sklepu internetowego pozwoli uruchomić platformę „na klik”. Sprawdź możliwości aplikacji Click&Go. Wordpress, Prestashop, Magento – skorzystaj z wygodnych autoinstalatorów.

PrestaShop
Magento
Wordpress
Joomla

Zobacz jakie to proste

Hosting sklepu internetowego może być prosty w obsłudze. W intuicyjnym panelu klienta wyklikasz wszystko samodzielnie. Zaplanujesz zmianę zasobów, stworzysz wirtualkę oraz podejrzysz statystyki serwera.

Obejrzyj tutorial i dowiedz się więcej.

ZMIANA ZASOBÓW

STWORZENIE WIRTUALKI

MONITORING SERWERA

Elastyczny hosting sklepu internetowego – rozszerz możliwości ebiznesu

Rozliczanie miesięczne
Aplikacje Click&Go
Skalowalne zasoby
Harmonogram planowania zasobów
Intuicyjny Panel Zarządzania
Administrator zawsze pod ręką

Hosting dla sklepu internetowego – jak wybrać?
Postaw na Mini serwer dedykowany

Serwer wirtualny VPS to gwarancja zasobów, których nie musisz dzielić z innymi użytkownikami serwera. Wykupując odpowiedni pakiet możesz optymalnie korzystać z zasobów. Założenie sklepu internetowego nie musi być trudne. Nie jesteś zagrożony migracją projektów! Wraz z rozwojem swojego e-sklepu zwiększasz parametry bez konieczności przenoszenia plików. Szukałeś hostingu dla sklepu internetowego? Wybierz Hosting Magento i działaj sprawnie w e-commerce.

 • Odseparowane zasoby

  Pomysł na sklep internetowy to pierwszy krok w niezależnym działaniu. Nie musisz korzystać ze współdzielonego hostingu. Serwer+ to nowe możliwości dla branży e-commerce. Jeśli Twój projekt wymaga więcej? postaw na separację zasobów. Stabilność działania sklepu internetowego to najważniejszy czynnik w budowaniu wiarygodności.

 • Skonfigurowane środowisko

  Wybierz w pełni skonfigurowane środowisko przystosowane do Twoich działań. Serwer+ to hosting VPS w chmurze, który pozwala na zwiększone limity pojemności i transferu. Powierzchnia baz danych ograniczana jest jedynie powierzchnią samego serwera. To idealne warunki do efektywnego funkcjonowania sklepu internetowego.

 • Szybkie Dyski SSD

  Szybkie dyski SSD przyśpieszą działanie Twojej platformy. Jako właściciel sklepu internetowego nie możesz pozwolić sobie na długi czas ładowania witryny. Z dyskami SSD losowy dostęp do danych wynosi 0,1 ms, czyli 3000 szybciej niż mrugnięcie oka. Przekonaj się! Hosting VPS działający w oparciu o szybkie dyski SSD to płynne ładowanie strony i zadowoleni klienci.

 • Darmowy certyfikat SSL

  Wybierając Serwer+ na dobry początek możesz zainstalować darmowy certyfikat Let’s Encrypt. Każdy e-sklep potrzebuje zabezpieczenia, w Kei.pl oferujemy podstawy poziom zabezpieczenia w pakiecie.

 • Autoinstalatory

  Założenie sklepu internetowego w kilka chwil? Aplikacje Click&Go to odpowiedź dla osób poszukujących Hostingu Magento, Prestashop czy Wordpress. Dzięki temu start z własnym sklepem internetowym jest dużo łatwiejszy. Jeśli nie wiesz jak założyć sklep internetowy, oferowane autoinstalatory ułatwią cały proces. Możesz otworzyć sklep Prestashop już dziś!

 • Backup 4x4 28 dni

  Możesz czuć się bezpiecznie, Twoje dane są w dobrych rękach. a bezpieczeństwo plików odpowiada zespół doświadczonych administratorów. Nowoczesne Centrum Danych to najlepsze środowisko dla Twoich projektów. Kopie bezpieczeństwa plików wykonujemy codziennie i przechowujemy przez 28 dni na osobnych serwerach.

Branża e-commerce o Serwer+

Bardzo cenimy Kei.pl za elastyczność w dopasowaniu oferty do potrzeb tak dużego serwisu jak Kotlet TV. Współpracujemy od lat i obsługa klienta zawsze stoi na najwyższym poziomie.
Paulina Stępień
Kotlet.tv
kotlet.tv
Naszych Partnerów dobieramy starannie, dlatego korzystamy z serwerów dedykowanych Kei.pl już od dłuższego czasu. Polecamy ich wszystkim tym, dla których najważniejsza jest niezawodność i stabilność działania usług.
Caritas Polska
Administrator stron internetowych Caritas Polska
Caritas

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania
i pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie.

801 308 408
Hosting stron WWW - dowiedz się więcej   

Prosto i na temat: Jak działa hosting?

Pod pojęciem hostingu kryje się – najprościej mówiąc – miejsce na Twoją stronę WWW lub inny projekt, który chcesz udostępniać online. Jest to przestrzeń na serwerze, który funkcjonuje w optymalnym dla niego środowisku stworzonym w ramach centrum danych. To właśnie tam każda maszyna podłączona jest do infrastruktury zapewniającej zasilanie awaryjne, tak aby Twój serwis był dostępny online 24 godziny na dobę.

Jak wybrać hosting?

Zastanawiasz się, jak wybrać najlepszy hosting? Nie masz pewności, jakich zasobów potrzebujesz na start i jak szybko zainteresowanie Twoją stroną WWW będzie wzrastać? Te pytania spędzają sen z powiek wielu osób, a odpowiedź na nie (wbrew pozorom) jest prosta. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z własną stroną w Internecie na początek wystarczy Ci najmniejszy hosting. Dobry pomysł dla wszytskich początkujących webmasterów.

Chcemy być z Tobą szczerzy więc zdradzimy Ci, że ponad połowa startujących projektów wykorzystuje maksymalnie 25 GB powierzchni. W pakiecie Start dostajesz 2 razy więcej! O nielimitowanym transferze danych nie będziemy wspominać, ponieważ jest on standardem u wiodących dostawców hostingowych. Co jeśli Twój projekt okaże się strzałem w 10? W trakcie trwania abonamentu możesz bez problemu przejść na wyższą ofertę dopłacając jedynie naliczoną różnicę. 

Hosting WWW – dlaczego mówimy o całym pakiecie?

Hosting stron internetowych to najczęściej usługa, na którą składa się wiele elementów, dlatego określa się ją mianem pakietu. Co zatem możesz otrzymać łącznie z kontem hostingowym? Poza domeną oferowaną zwykle za symboliczną kwotę, będziesz mógł skorzystać z autoinstalatora najpopularniejszych aplikacji takich jak WordPress, Joomla!, Piwik czy Magento. Do Twojej dyspozycji będzie także pakiet atrakcyjnych bonusów związanych np. z promocją Twojej marki w Internecie czy optymalizacją strony WWW. Kompleksowy pakiet hostingowy powinien posiadać również odpowiednie oprogramowanie (WebMail, panel do zarządzania Twoimi zasobami czy graficzne statystki stron) oraz wsparcie techniczne wykwalifikowanych administratorów.

Hosting z Let's Encrypt - otrzymujesz certyfikat SSL za darmo

Certyfikat Let's Encrypt jest juz dostępny dla klientów Kei.pl. Wybierając naszą ofertę hostingową otrzymasz automatyzację wystawiania certyfiaktów SSL. Kei.pl posiada mechanizmy wspierające - wystarczy raz aktywować certyfikat, który następnie będzie odnowiał się automatycznie, zgodnie z zalecaniami wydawcy, w cyklach co 60 dni. Certyfiakt Let's Encrypt to szyfrowana wersja protokołu HTTP - zabezpiecz swoją stronę bez dodatkowych kosztów. 

Elastyczny hosting „rośnie” razem z Twoją stroną

Dynamiczny rozwój projektów działających na naszych serwerach to dla nas powód do dumy. Jeśli Twój serwis odwiedza coraz większa liczba klientów, a zasoby hostingu WWW powoli przestają wystarczać, będziesz mógł z łatwością przenieść się na wyższą usługę. Może być to po prostu inny pakiet hostingowy lub bardziej zaawansowane usługi takie jak serwery wirtualne lub serwery dedykowane.