Pełna specyfikacja pakietów hostingowych

Poniżej znajdziesz pełną specyfikację pakietów hostingowych Start, Pro i Premium.


OGÓLNE


Powierzchnia: 60-200 GB
Bazy danych (MySQL, PostgreSQL): Bez limitu
Liczba domen / stron WWW: Bez limitu
Pomoc techniczna: 24/7
Codzienna kopia zapasowa:
SSL:
(poczta, WWW, FTP)
SNI NOWOŚĆ

NARZĘDZIA:


Panel administracyjny:
Webmail:
Graficzne statystyki strony:

POCZTA:


Konta pocztowe: Bez limitu
Serwery poczty we własnej domenie:
(POP3, SMTP, IMAP)
Aliasy pocztowe: Bez limitu
Autoresponder:
System antywirusowy:
System antyspamowy:
Przekazywanie poczty:
Catch-all:
Listy pocztowe:
Antyoszust:
(autoryzacja SMTP)
DomainKeys Identified Mail (DKIM)

Uwierzytelnianie poczty e-mail

FTP:


Konta FTP: Bez limitu
SSH:
Katalogi na hasło:

DOSTĘP DO:


PHP 7.1 + OPCache
Dostępne również: 7.0, 5.6, 5.5, 5.4
Perl - 5.10
Python - 2.5
WAP:
SSI:
CRON:
CGI:

PARAMETRY BEZPIECZEŃSTWA:


% serwera referencyjnego:
(CPU, CPU dla baz danych, dysk, dysk dla baz danych)

Możliwość zwiększenia CPU do 10 po uprzednim kontakcie z Działem Handlowym.
5-10%
Powierzchnia - bazy danych:
(Wydzielona z powierzchni całkowitej)
2 GB
Maksymalna liczba procesów: 32
Maksymalny rozmiar wiadomości e-mail: 100 MB
Zobacz wszystkie »

Transfer:


Start, Pro, Premium bez ograniczeń *
* W przypadku przekroczenia w ciągu miesiąca 5 TB transferu przepustowość łącza zostanie ustawiona na poziomie 10 Mbps.
PRAKTYCZNE RADY

Wybierając hosting WWW zwróć uwagę nie tylko na parametry techniczne, ale także na kwestie bezpieczeństwa oraz pomocy technicznej.

Wygodny w obsłudze i posiadający zaawansowane możliwości konfiguracji – taki powinien być Panel Administracyjny dobrego hostingu.

Pomyśl również o rejestracji domeny razem z hostingiem WWW.


NEWSLETTER

Warto wiedzieć więcej! Jesli chcesz wiedzieć pierwszy o nowych możliwościach technicznych i promocjach zapisz się do Newsletter'a.

Zaznacz kategorie, które Cię interesują:

Domeny Hosting Serwery dedykowane VPS Certyfikaty SSL

ZAUFALI NAM

1-indykpol 10-wisla 11-caritas 13-malta 14-kotlet 15-miniatury 16-zacheta 17-rabka 18-wojsko 2-wiosna 20-teatrw 21-amp 22-komputronik 23-parisoptique 25-urbancity 28-polinar 29-ksi 3-yves-rocher 30-spacerywirtualne 32-merkury 36-ornitolodzy 37-donna 38-otte 39-sophisti 4-wojas 40-elamed 5-olsztyn 7-sphinx 1-indykpol 10-wisla

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce cookie.
Dowiedz się więcej o hostingu  

Prosto i na temat: Jak działa hosting?

Pod pojęciem hostingu kryje się – najprościej mówiąc – miejsce na Twoją stronę WWW lub inny projekt, który chcesz udostępniać online. Jest to przestrzeń na serwerze, który funkcjonuje w optymalnym dla niego środowisku stworzonym w ramach centrum danych. To właśnie tam każda maszyna podłączona jest do infrastruktury zapewniającej wiele łącz internetowych i zasilanie awaryjne, tak aby Twój serwis był dostępny online 24 godziny na dobę.

Jak wybrać hosting?

Zastanawiasz się, jak wybrać najlepszy hosting? Nie masz pewności, jakich zasobów potrzebujesz na start i jak szybko zainteresowanie Twoją stroną WWW będzie wzrastać? Te pytania spędzają sen z powiek wielu osób, a odpowiedź na nie (wbrew pozorom) jest prosta. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z własną stroną w Internecie na początek wystarczy Ci najmniejszy hosting. Dobry pomysł dla wszytskich początkujących webmasterów.

Chcemy być z Tobą szczerzy więc zdradzimy Ci, że ponad połowa startujących projektów wykorzystuje maksymalnie 25 GB powierzchni. W pakiecie Start dostajesz 2 razy więcej! O nielimitowanym transferze danych nie będziemy wspominać, ponieważ jest on standardem u wiodących dostawców hostingowych. Co jeśli Twój projekt okaże się strzałem w 10? W trakcie trwania abonamentu możesz bez problemu przejść na wyższą ofertę dopłacając jedynie naliczoną różnicę. 

Hosting WWW – dlaczego mówimy o całym pakiecie?

Hosting stron internetowych to najczęściej usługa, na którą składa się wiele elementów, dlatego określa się ją mianem pakietu. Co zatem możesz otrzymać łącznie z kontem hostingowym? Poza domeną oferowaną zwykle za symboliczną kwotę, będziesz mógł skorzystać z autoinstalatora najpopularniejszych aplikacji takich jak WordPress, Joomla!, Piwik czy Magento. Do Twojej dyspozycji będzie także pakiet atrakcyjnych bonusów związanych np. z promocją Twojej marki w Internecie czy optymalizacją strony WWW. Kompleksowy pakiet hostingowy powinien posiadać również odpowiednie oprogramowanie (WebMail, panel do zarządzania Twoimi zasobami czy graficzne statystki stron) oraz wsparcie techniczne wykwalifikowanych administratorów.

Elastyczny hosting „rośnie” razem z Twoją stroną

Dynamiczny rozwój projektów działających na naszych serwerach to dla nas powód do dumy. Jeśli Twój serwis odwiedza coraz większa liczba klientów, a zasoby hostingu WWW powoli przestają wystarczać, będziesz mógł z łatwością przenieść się na wyższą usługę. Może być to po prostu inny pakiet hostingowy lub bardziej zaawansowane usługi takie jak serwery wirtualne lub serwery dedykowane.