Kariera w Kei.pl

Oferty pracy

Programista PHP

Twoim naturalnym językiem jest PHP? Czujesz potrzebę ciągłego tworzenia? Zależy Ci na jakości tego co robisz? Nasi programiści też tak mają – dołącz do nich.

Zadania

  • współtworzenie zaawansowanych aplikacji dla branży hostingowej,
  • dokumentowanie swojej pracy.

Oferujemy

  • udział w zaawansowanych projektach z użyciem wielu technologii,
  • realny wpływ na kształt aplikacji używanych przez wielu użytkowników,
  • komfortowe warunki pracy (edytor PHPStorm, 2 monitory),
  • dbałość o jakość kodu aplikacji (testy jednostkowe, code review),
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Oczekiwania

Najważniejsze to zapał do pracy, głowa pełna pomysłów, chęć poznawania nowego oraz umiejętność programowania obiektowego w PHP. Ponadto istotne jest dla nas:

  • doświadczenie w pracy z frameworkiem MVC (preferowane Symfony 2),
  • praktyczna znajomość Javascript,
  • praktyczna znajomość CSS,
  • podstawowa znajomość systemu Linux na poziomie użytkownika.

Mile widziane

  • znajomość języka Python,
  • znajomość platformy Node.js

Przeslij CV

na stanowisko: Programista PHP