Kariera w Kei.pl

Oferty pracy

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Jeśli świetnie czujesz się we współpracy z klientem i chcesz się rozwijać w obszarze IT – dołącz do naszego zespołu. Możesz liczyć na wsparcie specjalistów z bogatym doświadczeniem.

Naszą misją jest wspieranie bezpiecznego e-biznesu, stale wdrażając nowe rozwiązania w sektorze usług internetowych. Stawiamy na budowanie długofalowych relacji z partnerami, dostosowując ofertę do ich indywidualnych potrzeb. Oferujemy hosting, serwery dedykowane, VPSy, certyfikaty SSL, domeny i inne usługi.

Dołączając do naszego zespołu będziesz odpowiedzialny za obsługę zgłoszeń i zapytań od klientów. Twoim zadaniem będzie przygotowywanie ofert handlowych, doradztwo w doborze odpowiednich usług i utrzymanie wysokiego poziomu jakości obsługi klienta.

Oferujemy

  • pracę w zgranym i pełnym energii zespole
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • udział w rozwoju oferty produktowej
  • miejsce pracy w dogodnej lokalizacji
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • prywatną opiekę medyczną
  • udział w wewnętrznych konkursach i imprezach integracyjnych
  • pyszną kawę
  • i miłe słowo na dzień dobry od szefa 😉

Twoje obowiązki

  • obsługa zgłoszeń i zapytań od klientów
  • przygotowanie ofert handlowych dostosowanych do potrzeb klientów
  • doradztwo w doborze odpowiednich usług z obszaru IT
  • współpraca z innymi działami przy projektach

Zwracamy uwagę na…

  • umiejętność nieszablonowego podejścia do klientów
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • chęć zdobywania nowej wiedzy
  • otwartość na nowe doświadczenia

Przeslij CV

na stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klienta