Z nami możesz więcej

Szukasz pięciogwiazdkowego hotelu dla Twojego serwera? Chciałbyś, aby Twoje zasoby zostały ulokowane w optymalnym środowisku? Centrum Danych Kei.pl to idealne rozwiązanie.


Skontaktuj się z naszym doradcą
Hosting stron WWW - dowiedz się więcej  

Co otrzymujesz w ramach usługi, jaką jest kolokacja serwerów?

Postaw na usługi kolokacji i zapomnij o martwieniu się o bezpieczeństwo danych. Przerwy w dostawach prądu czy działanie łącz internetowych nie będą już problemem – w naszym centrum danych stworzyliśmy warunki sprzyjające optymalnej pracy Twoich serwerów. Co konkretnie mamy na myśli? Agregaty prądotwórcze, system przeciwpożarowy gaszenia gazem, 6 redundantnych łączy internetowych i całodobowe wsparcie wykwalifikowanych administratorów. Co więcej dostęp do serwerowni jest ściśle ograniczony i rejestrowany, a budynek data center jest całodobowo monitorowany przez system telewizji przemysłowej.
Chcesz poznać lepiej miejsce, w którym będzie pracował Twój serwer? Dowiedz się więcej na temat naszego Centrum Danych.

Kolokacja serwerów krok po kroku

Jesteś zainteresowany usługą kolokacji serwera? Zobacz, jak sprawnie zamówić u nas usługę:
  1. Skontaktuj się z nami klikając przycisk „Złóż zapytanie” pod specyfikacją kolokacji lub wejdź na zakładkę Kontakt.

  2. Wspólnie omówimy Twoje potrzeby i przygotujemy odpowiednią ofertę. Będziesz mógł również zdecydować, czy chcesz skorzystać z naszego autorskiego panelu administracyjnego WebAs.

  3. Ostatnim etapem przed rozpoczęciem korzystania z usługi będzie dostarczenie serwera do naszego centrum danych. Możesz to zrobić samodzielnie lub wysłać sprzęt kurierem – całą resztą zajmą się nasi technicy.