Domena .COFFEE

Końcówka rozpoznawalna na całym świecie
o międzynarodowym charakterze!

Domena .COFFEE – podstawowe informacje

Wśród nowych domen, domena .COFFEE jest jedną z naszych ulubionych. W końcu kto nie lubi kawy? Mocną stroną domeny .COFFEE są nie tylko pozytywne skojarzenia, jakie budzi. Końcówka ma bardzo szerokie zastosowanie. Może służyć jako adres stron internetowych miejsc związanych z kawą (sklepy, kawiarnie), firm, jak i serwisów o charakterze rozrywkowym. Dodatkowym atutem jest rozpoznawalność słowa coffee mimo że wyraz pochodzi z języka angielskiego, użycie domeny .COFFEE w adresie strony nie będzie przeszkodą w dotarciu do polskich internautów.

Jak wykorzystać nowe domeny?

Nowe domeny świetnie sprawdzają się zarówno dla nowych, powstających firm jak i dłużej działających. Końcówka .COFFEE pozwala na znalezienie unikalnej nazwy, krótkiej i prostej do zapamiętania. Nowe domeny służą także do przeprowadzania dodatkowych kampanii, które wspierają markę i jej wizerunek. Pomagają wybrać chwytliwy adres, który zaprasza użytkownika do podjęcia działania. Poczytaj o możliwości wykorzystania nowych domen w branży gastronomicznej na naszej stronie Blog Kei.pl.

Dla kogo domena .COFFEE?

  • Kawiarnie i sklepy z kawą,
  • importerzy i hurtownie kawy,
  • firmy zajmujące się handlem i serwisowaniem ekspresów do kawy,
  • blogi poświęcone kawie.

Praktyczne porady

Pamiętaj, aby adres WWW był krótki i prosty do zapamiętania, dzięki czemu każdy odnajdzie Twoją stronę.

Dobry adres WWW to taki, który pozwoli odnaleźć Twoją firmę w sieci, użyj w nim nazwy firmy.

Jeśli prowadzisz biznes globalny, wersje językowe udostępniaj na domenach narodowych.

Masz już domenę? Co dalej?

Domena będąca adresem Twojej strony internetowej potrzebuje serwera, na którym będzie mogła działać. Możesz wybrać hosting współdzielony lub naszą specjalność serwery VPS lub serwery dedykowane.

Domena powinna też być zabezpieczona. Do tego celu wybierz certyfikat SSL. Będzie on szyfrował przepływ danych pomiędzy przeglądarką, na której Twój klient ogląda stronę a serwerem, na którym Twoja strona jest hostowana.