Zupełnie nowy wygląd

Odświeżyliśmy wygląd panelu administracyjnego, by informacje ważne dla Ciebie były jeszcze lepiej widoczne. Nieważne, czy korzystasz z komputera, tabletu, czy telefonu. Nasz panel dopasuje się do Ciebie.

Ważne informacje w jednym miejscu

Twój pulpit to miejsce, w którym znajdziesz najważniejsze informacje o usługach. Szybko sprawdzisz kiedy wygasają Twoje domeny, czy ostatnia faktura została zaksięgowana i ile punktów w programie partnerskim udało Ci się uzbierać.

Łatwe zarządzanie fakturami

Każdy dokument możesz zobaczyć w przeglądarce, bez konieczności zapisywania go na dysku. Sortuj faktury po statusie lub dacie płatności. Dzięki temu szybko sprawdzisz, które usługi trzeba opłacić w pierwszej kolejności.

Zaawansowana wyszukiwarka

Kto ma czas na klikanie? Użyj wyszukiwarki, by szybko odnaleźć fakturę, informację o posiadanej usłudze lub zgłoszenie do naszego biura obsługi klienta. Skorzystaj z zaawansowanych opcji wyszukiwania, żeby określić typ produktu, kwotę faktury lub przedział czasowy.

Wygodne logowanie

Z panelu klienta możesz szybko zalogować się do swojego panelu domenowego lub zarządzać usługami hostingowymi w panelu WebAs. Skorzystaj z funkcji Narzędzia na górnym pasku.

Wsparcie zawsze pod ręką

Problemy techniczne? Wejdź do sekcji Zgłoszenia i napisz do nas. Pracownicy biura obsługi klienta na pewno znajdą rozwiązanie. W każdej chwili możesz sprawdzić status swojego zgłoszenia i przeglądnąć archiwum wiadomości.

Większe bezpieczeństwo

Panel Klienta automatycznie wyloguje Cię po 30 minutach bezczynności. Dzięki temu nikt nie będzie miał dostępu do Twoich usług, gdy odejdziesz od komputera. Informację o ostatnim logowaniu znajdziesz na dole lewego menu nawigacyjnego

Uprawnienia dla użytkowników

Możesz tworzyć konta dla swoich współpracowników i dać im dostęp do wybranych usług. Księgowa zobaczy tylko faktury i płatności, informatyk dostanie dostęp do domen i hostingu, a marketingowiec sprawdzi program partnerski.

Bonusy i program partnerski

Nie zapomnij sprawdzić, co przygotowaliśmy dla Ciebie. W dziale z bonusami znajdziesz kupony i zniżki na narzędzia, które ułatwią rozwój Twojego projektu. Sprawdź też zasady programu partnerskiego. Teraz zarabianie z Kei.pl jest jeszcze łatwiejsze.

Hosting stron WWW - dowiedz się więcej  

Hosting, czyli miejsce na Twoją stronę WWW 

Od początku naszego istnienia staramy się odczarowywać hosting WWW tak, aby był dla Ciebie prosty i intuicyjny. Pamiętaj, że nie musisz być technologicznym geekiem, żeby z niego korzystać – na naszych serwerach znajdują się projekty należące nie tylko do dużych firm czy międzynarodowych korporacji, ale przede wszystkim do blogerów, pasjonatów i fotografów czy właścicieli małych sklepów internetowych. Każdy z tych projektów zajmuje odpowiednią przestrzeń na naszych serwerach, które pracują w optymalnym środowisku stworzonym przez nas w Centrum Danych Kei.pl. W zależności od potrzeb, oczekiwań oraz zróżnicowanych budżetów, dla każdej aplikacji lub strony WWW dobieramy odpowiednie rozwiązanie. Pod pojęciem hostingu internetowego kryje się bowiem kilka usług takich jak hosting współdzielony, serwery wirtualne lub serwery dedykowane. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z Internetem, doradzimy Ci, którą usługę wybrać.

Masz już pomysł, który chcesz pokazać światu? Zacznij od znalezienia Twojej własnej, wolnej domeny.

Czy własne Centrum Danych ma znaczenie?

Na optymalne działanie każdego centrum danych wpływa wiele różnych czynników. Z Twojej perspektywy najistotniejsze jest jednak stabilne działanie hostingu WWW i szybkie reagowanie na trudne do przewidzenia sytuacje. W przypadku tego ostatniego aspektu lokalizacja centrum danych, któremu powierzyłeś swoje zasoby ma kluczowe znaczenie. Dlaczego? Im mniej pośredników, tym szybszy czas reagowania i bezpośredni dostęp do serwerowni. Jeśli administrator jest na miejscu 24/7, będzie w stanie zająć się Twoim zgłoszeniem zaraz po jego otrzymaniu.

Ciekawi Cię, gdzie „mieszkają” nasze serwery? Sprawdź więcej informacji na temat infrastruktury Centrum Danych Kei.pl

Hosting nr 1 w rankingu – ale jesteśmy dumni! 

Pierwsze miejsce w rankingu branżowego magazynu PC World to dla nas duże wyróżnienie. Wierzymy, że jest ono wynikiem niezmiennego udoskonalania naszych produktów i dbania o ich kompleksowość. Przykładowo – w ramach nagrodzonego pakietu hostingowego Start udostępniamy autoinstalator, dzięki któremu jednym kliknięciem można zainstalować popularne aplikacje takie jak WordPress, Joomla!, PrestaShop czy Magento. Jeśli korzystasz z usług Kei.pl masz także do dyspozycji pakiet przydatnych bonusów, które pomogą Ci w rozwijaniu Twojego projektu online. Wszystkie szczegóły naszej oferty możesz znaleźć na stronie https://www.kei.pl/hosting

Chcesz zobaczyć, co na temat naszego pakietu hostingowego powiedziała redakcja PC World? Zajrzyj do aktualności.