Pomoc


 

 

Od początku 2014 roku właściciel każdej domeny globalnej ma obowiązek potwierdzić swój kontaktowy adres e-mail. Ta konieczność wynika  z wytycznych przekazanych przez międzynarodową instytucję ICANN. Operacja potwierdzenia będzie zawsze inicjowana

w sytuacjach wykupienia nowej domeny lub zmian dotyczących adresu e-mail:

 

1. przy rejestracji nowej domeny globalnej,

2. podczas transferu domeny, jeśli adres e-mail ulegnie zmianie.

3. przy edycji danych abonenta domeny globalnej (tzw. cesja domeny), jeśli adres e-mail ulegnie zmianie.

 

 

Czy temat dotyczy Państwa?

Domeny globalne to domeny internetowe z następującymi "końcówkami": .com, .org, .edu, .net,  .info, .mobi, .biz, .gov, .mil. 

 

 

 

Jak to wygląda?

 

Przykładowo podczas rejestracji nowej domeny globalnej w KEI.PL, do Abonenta zostaje standardowo wysłana wiadomość e-mail z danymi do obsługi domeny. Oprócz niej zostanie także wysłana wiadomość z linkiem potwierdzającym adres e-mail (wiadomość jest wysyłana z adresu noreply@emailverification.info). Należy w niego kliknąć, aby dokonać potwierdzenia, które dokonuje się tylko jeden raz. Jeżeli potwierdzenie linku zostanie przeoczone zostanie wygenerowana kolejna wiadomość z linkiem po 5 dniach od rejestracji, po 10 dniach i po 13 dniach.

 

Uwaga!

Brak potwierdzenia spowoduje blokadę domeny, ale nie jej usunięcie. Odblokowanie domeny będzie możliwe dopiero po potwierdzeniu własności domeny linkiem potwierdzającym. Jeśli nie otrzymałeś linku, i jesteś pewien że nie trafił do folderu SPAM, skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy

 

 

W przypadku sytuacji numer 3 (cesja domeny) wiadomość z linkiem potwierdzającym zostanie wysłana na adres e-mail nowego właściciela domeny.

 Promocja
Oceń:  

Podobne tematy

Jak wykonać transfer domen globalnych (.com, .net, .biz itp.)?
Co to jest domena internetowa?
Jak wykonać transfer domen .pl?
Jakie są dane podmiotu odpowiedzialnego za obsługę domeny?
NASZE ATUTY
  • 17 lat doświadczenia
  • własne centrum danych
  • 11 000 klientów
  • 1 000 m2 powierzchni
  • Zgodność z wytycznymi GIODO
  • Łącza do 6 operatorów
  • Zaawansowane systemy bezpieczeństwa

DOCENILI NAS
nagrodzony hosting www

NEWSLETTER

Warto wiedzieć więcej! Jesli chcesz wiedzieć pierwszy o nowych możliwościach technicznych i promocjach zapisz się do Newsletter'a.

Zaznacz kategorie, które Cię interesują:

Domeny Hosting Serwery dedykowane VPS Certyfikaty SSL

ZAUFALI NAM

1-indykpol 10-wisla 11-caritas 13-malta 14-kotlet 15-miniatury 16-zacheta 17-rabka 18-wojsko 2-wiosna 20-teatrw 21-amp 22-komputronik 23-parisoptique 25-urbancity 28-polinar 29-ksi 3-yves-rocher 30-spacerywirtualne 32-merkury 36-ornitolodzy 37-donna 38-otte 39-sophisti 4-wojas 40-elamed 5-olsztyn 7-sphinx 1-indykpol 10-wisla

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce cookie.
Hosting stron WWW - dowiedz się więcej  

Hosting, czyli miejsce na Twoją stronę WWW 

Od początku naszego istnienia staramy się odczarowywać hosting WWW tak, aby był dla Ciebie prosty i intuicyjny. Pamiętaj, że nie musisz być technologicznym geekiem, żeby z niego korzystać – na naszych serwerach znajdują się projekty należące nie tylko do dużych firm czy międzynarodowych korporacji, ale przede wszystkim do blogerów, pasjonatów i fotografów czy właścicieli małych sklepów internetowych. Każdy z tych projektów zajmuje odpowiednią przestrzeń na naszych serwerach, które pracują w optymalnym środowisku stworzonym przez nas w Centrum Danych Kei.pl. W zależności od potrzeb, oczekiwań oraz zróżnicowanych budżetów, dla każdej aplikacji lub strony WWW dobieramy odpowiednie rozwiązanie. Pod pojęciem hostingu internetowego kryje się bowiem kilka usług takich jak hosting współdzielony, serwery wirtualne lub serwery dedykowane. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z Internetem, doradzimy Ci, którą usługę wybrać.

Masz już pomysł, który chcesz pokazać światu? Zacznij od znalezienia Twojej własnej, wolnej domeny.

Czy własne Centrum Danych ma znaczenie?

Na optymalne działanie każdego centrum danych wpływa wiele różnych czynników. Z Twojej perspektywy najistotniejsze jest jednak stabilne działanie hostingu WWW i szybkie reagowanie na trudne do przewidzenia sytuacje. W przypadku tego ostatniego aspektu lokalizacja centrum danych, któremu powierzyłeś swoje zasoby ma kluczowe znaczenie. Dlaczego? Im mniej pośredników, tym szybszy czas reagowania i bezpośredni dostęp do serwerowni. Jeśli administrator jest na miejscu 24/7, będzie w stanie zająć się Twoim zgłoszeniem zaraz po jego otrzymaniu.

Ciekawi Cię, gdzie „mieszkają” nasze serwery? Sprawdź więcej informacji na temat infrastruktury Centrum Danych Kei.pl

Hosting nr 1 w rankingu – ale jesteśmy dumni! 

Pierwsze miejsce w rankingu branżowego magazynu PC World to dla nas duże wyróżnienie. Wierzymy, że jest ono wynikiem niezmiennego udoskonalania naszych produktów i dbania o ich kompleksowość. Przykładowo – w ramach nagrodzonego pakietu hostingowego Start udostępniamy autoinstalator, dzięki któremu jednym kliknięciem można zainstalować popularne aplikacje takie jak WordPress, Joomla!, PrestaShop czy Magento. Jeśli korzystasz z usług Kei.pl masz także do dyspozycji pakiet przydatnych bonusów, które pomogą Ci w rozwijaniu Twojego projektu online. Wszystkie szczegóły naszej oferty możesz znaleźć na stronie https://www.kei.pl/hosting

Chcesz zobaczyć, co na temat naszego pakietu hostingowego powiedziała redakcja PC World? Zajrzyj do aktualności.