Pomoc i Kontakt Kei.pl

Pomoc

Ponad 300 praktycznych artykułów i dane kontaktowe

Gdzie mogę znaleźć listę adresów IP na moim serwerze? (Panel Klienta)

W nowym Panelu Klienta w prosty sposób możesz sprawdzić jakie adresy IP posiadasz na serwerze dedykowanym lub wirtualnym. Poniżej w kilku krokach pokażemy Ci jak to zrobić.

  1. Z menu znajdującego się po lewej stronie ekranu wybierz opcję Usługi. Po kliknięciu menu rozwinie się, po czym wybierz opcję Serwery dedykowane.


  2. Na liście serwerów dedykowanych kliknij w nazwę wybranego serwera, aby przejść do jego szczegółów. 


  3. Przejdź do zakładki Adresy IP, którą znajdziesz poniżej informacji o serwerze dedykowanym. Wyświetli się lista adresów IP uruchomionych na tym serwerze oraz wolnych adresów IP. Jeśli adres IP jest uruchomiony na serwerze wirtualnym, to jego nazwę znajdziesz w kolumnie Serwer wirtualny. W pozostałych kolumnach możesz sprawdzić czy dany adres IP jest uruchomiony/wolny, jego typ oraz wygenerowany transfer w poprzednim miesiącu.


  4. Dodatkowo, możesz w dowolny sposób filtrować listę przez sortowanie po kolumnach tabeli lub przez wyszukiwarkę. Dzięki przyciskom Uruchom adres IP, Wszystkie adresy IP możesz uruchomić wolny adres IP na wybranym serwerze dedykowanym lub wirtualnym oraz przejść do listy wszystkich adresów IP.