Pomoc


Nasz kreator WWW umożliwia dodawanie własnych zdjęć do strony WWW. Jak to zrobić? Poniżej przedstawiamy Ci prosty samouczek, dzięki któremu możesz razem z nami - krok po kroku – dodać interesujące Cię obrazki.

 

 1. Wejdź do Panelu Klienta Kei.pl i kliknij w nazwę usługi, która jest przypisana do Twojej strony WWW.
 2. Zostaniesz przekierowany do strony Panelu Zarządzania WebAs. Na jego pulpicie znajduje się bloczek pokazujący podgląd wybranej przez Ciebie strony WWW. Pod nim znajdziesz przycisk „Edytuj” -> kliknij w niego.  Zostaniesz przekierowany do edytora.
 3. Z głównego menu edytora wybierz kategorię „moje pliki”.

 4. Na ekranie monitora zobaczysz menadżer plików oraz podgląd wgranych do tej pory obrazów. W prawym górnym rogu menadżera znajduje się przycisk „Wgraj”. Otwiera on systemowe okno wyboru pliku.

 5. Wyszukaj zdjęcie, które chcesz dodać.

  SUGESTIA

  Aby usprawnić pracę utwórz na dysku swojego komputera specjalny folder ze zdjęciami na stronę WWW. Ustal też nomenklaturę nazw dla plików graficznych, która pozwoli Ci na szybkie odnajdywanie zdjęć. Jeśli często aktualizujesz konkretne zdjęcie np. dodając do niego informację o wartości promocji, dodaj do nazwy pliku aktualną datę. Dzięki temu ułatwisz sobie pracę, szczególnie w sytuacji gdy nie przenosisz do archiwum nieaktualnych grafik.

   
 6. Dodaj obrazek do zasobów swojego kreatora.
 7. Jeśli chcesz użyć go od razu chwyć obrazek myszką i przeciągnij go na swoją stronę WWW. Więcej o metodzie „drag & drop” dowiesz się tutaj.

 

Promocja
Oceń:  

Podobne tematy

Jak mogę opłacić moje usługi za pomocą karty kredytowej?
Przekierowanie 301 (.htaccess)
.htaccess - najpopularniejsze rozwiązania (.htaccess)
Platformy - własne strony błędów dla klienta końcowego
NASZE ATUTY
 • 18 lat doświadczenia
 • własne centrum danych
 • 11 000 klientów
 • 1 000 m2 powierzchni
 • Zgodność z wytycznymi GIODO
 • Łącza do 6 operatorów
 • Zaawansowane systemy bezpieczeństwa

DOCENILI NAS
nagrodzony hosting www

NEWSLETTER

Warto wiedzieć więcej! Jesli chcesz wiedzieć pierwszy o nowych możliwościach technicznych i promocjach zapisz się do Newsletter'a.

Zaznacz kategorie, które Cię interesują:

Domeny Hosting Serwery dedykowane VPS Certyfikaty SSL

ZAUFALI NAM

1-indykpol 10-wisla 11-caritas 13-malta 14-kotlet 15-miniatury 16-zacheta 17-rabka 18-wojsko 2-wiosna 20-teatrw 21-amp 22-komputronik 23-parisoptique 25-urbancity 28-polinar 29-ksi 3-yves-rocher 30-spacerywirtualne 32-merkury 36-ornitolodzy 37-donna 38-otte 39-sophisti 4-wojas 40-elamed 5-olsztyn 7-sphinx 1-indykpol 10-wisla

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce cookie.
Pomoc - Kei.pl  

Pamiętaj, że nasi konsultanci są dostępni 24/7 i odpowiedzą na wszystkei pytania.