Pomoc


 1. Wejdź do Panelu Klienta Kei.pl i kliknij w nazwę usługi, która jest przypisana do Twojej strony WWW.
 2. Zostaniesz przekierowany do strony Panelu Zarządzania WebAs. Na jego pulpicie znajduje się bloczek pokazujący podgląd wybranej przez Ciebie strony WWW. Pod nim znajdziesz przycisk „Edytuj” -> kliknij w niego.  Zostaniesz przekierowany do edytora.
 3. W pierwszej kolejności wybierz podstronę, na której chcesz umieścić galerię. Możesz to zrobić za pomocą rozwijanej listy „Edytujesz” znajdującej się u góry strony.
 4. Następnie kliknij na ikonę Dodaj -> Galeria, wybierz interesujący Cię sposób przeglądania obrazów w Twojej galerii  i przenieś wybrany przez Ciebie szablon w dowolne miejsce na Twojej stronie WWW (wystarczy upuścić galerię poprzez kliknięcie w nią).
 5. Kliknij w stworzoną galerię. wyświetli Ci się okno „Ustawienia elementu”. Dzięki niemu możesz zmienić wygląd galerii (opcja „Zmień wygląd”) lub dodać inne zdjęcie klikając w przycisk Zmień zdjęcia -> Dodaj zdjęcie.


 

SUGESTIA

Pamiętaj, że tworząc galerię zdjęć masz do dyspozycji obrazy dostępne w bazie kreatora, ale możesz też dodać swoje własne (Zmień zdjęcia -> Dodaj zdjęcie -> Wgraj). Więcej informacji na temat dodawania własnych zdjęć i grafik na Twoją stronę WWW znajdziesz tutaj.

 

Promocja
Oceń:  

Podobne tematy

Jak mogę opłacić moje usługi za pomocą karty kredytowej?
Przekierowanie 301 (.htaccess)
Jak zmienić wygląd strony default na serwerze wirtualnym?
Własne strony błędów dla serwerów VPS
NASZE ATUTY
 • 18 lat doświadczenia
 • własne centrum danych
 • 11 000 klientów
 • 1 000 m2 powierzchni
 • Zgodność z wytycznymi GIODO
 • Łącza do 6 operatorów
 • Zaawansowane systemy bezpieczeństwa

DOCENILI NAS
nagrodzony hosting www

NEWSLETTER

Warto wiedzieć więcej! Jesli chcesz wiedzieć pierwszy o nowych możliwościach technicznych i promocjach zapisz się do Newsletter'a.

Zaznacz kategorie, które Cię interesują:

Domeny Hosting Serwery dedykowane VPS Certyfikaty SSL

ZAUFALI NAM

1-indykpol 10-wisla 11-caritas 13-malta 14-kotlet 15-miniatury 16-zacheta 17-rabka 18-wojsko 2-wiosna 20-teatrw 21-amp 22-komputronik 23-parisoptique 25-urbancity 28-polinar 29-ksi 3-yves-rocher 30-spacerywirtualne 32-merkury 36-ornitolodzy 37-donna 38-otte 39-sophisti 4-wojas 40-elamed 5-olsztyn 7-sphinx 1-indykpol 10-wisla

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce cookie.
Pomoc - Kei.pl  

Pamiętaj, że nasi konsultanci są dostępni 24/7 i odpowiedzą na wszystkei pytania.