Pomoc


Z pewnością będziesz chciał umieścić na swojej stronie formularz kontaktowy, za pośrednictwem którego na Twoją skrzynkę e-mail spływać będą zapytania ofertowe. Postaramy się krok po kroku przeprowadzić Cię przez jego konfigurację.

 1. Wejdź do Panelu Klienta Kei.pl i kliknij w nazwę usługi, która jest przypisana do Twojej strony WWW.
 2. Zostaniesz przekierowany do strony Panelu Zarządzania WebAs. Na jego pulpicie znajduje się bloczek pokazujący podgląd wybranej przez Ciebie strony WWW. Pod nim znajdziesz przycisk „Edytuj” -> kliknij w niego.  Zostaniesz przekierowany do edytora.
 3. Z głównego menu wybierz opcję dodaj, a następnie dodatki.

 4. Z listy dostępnych dodatków wybierz formularz kontaktowy.


  Kliknij na jego ikonę, a następnie ustaw kursor nad miejscem i, w którym chcesz dodać formularz i kliknij lewym przyciskiem myszy.
 5. Twoim kolejnym krokiem będzie konfiguracja formularza. Najpierw ustaw adres e-mail, na który mają spływać wiadomości.


  SUGESTIA

  Jeżeli nie założyłeś jeszcze skrzynki e-mail - zrób to. Nie wiesz jak? Skorzystaj z naszego poradnika.

   


 6. Jeżeli chcesz zmienić ustawienia elementów takich jak rodzaj, wielkość i kolor czcionki kliknij w "Opcje zaawansowane.


  W tym samym miejscu możesz ustawić komunikaty wyświetlane użytkownikom po wysłaniu wiadomości. Do wyboru masz dwa komunikaty:

  • komunikat sukcesu - zobaczą go użytkownicy, których mail został wysłany prawidłowo,
  • komunikat błędu - który wyświetlony zostanie w momencie, gdy coś poszło nie tak jak oczekiwano.

PAMIĘTAJ

Gdy Twoja strona będzie już gotowa i postanowisz ją opublikować nie zapomnij sprawdzić czy formularz kontaktowy działa poprawnie. Wyślij za jego pośrednictwem kilka testowych wiadomości. Sprawdź co stanie się gdy wprowadzić prawidłowe dane, a jak zachowa się formularz gdy wpiszesz błędny adres e-mail.

 

 

 

 

Promocja
Oceń:  

Podobne tematy

Bezpłatne konto pocztowe w Twojej domenie
Jak mogę opłacić moje usługi za pomocą karty kredytowej?
Zawiera zdjęcia
Kreator stron - zmiana wyglądu formularza kontaktowego
Domeny globalne (np. .com, .net, .org) - weryfikacja tożsamości abonenta domeny przez potwierdzenie kontaktowego adresu e-mail
NASZE ATUTY
 • 17 lat doświadczenia
 • własne centrum danych
 • 11 000 klientów
 • 1 000 m2 powierzchni
 • Zgodność z wytycznymi GIODO
 • Łącza do 6 operatorów
 • Zaawansowane systemy bezpieczeństwa

DOCENILI NAS
nagrodzony hosting www

NEWSLETTER

Warto wiedzieć więcej! Jesli chcesz wiedzieć pierwszy o nowych możliwościach technicznych i promocjach zapisz się do Newsletter'a.

Zaznacz kategorie, które Cię interesują:

Domeny Hosting Serwery dedykowane VPS Certyfikaty SSL

ZAUFALI NAM

1-indykpol 10-wisla 11-caritas 13-malta 14-kotlet 15-miniatury 16-zacheta 17-rabka 18-wojsko 2-wiosna 20-teatrw 21-amp 22-komputronik 23-parisoptique 25-urbancity 28-polinar 29-ksi 3-yves-rocher 30-spacerywirtualne 32-merkury 36-ornitolodzy 37-donna 38-otte 39-sophisti 4-wojas 40-elamed 5-olsztyn 7-sphinx 1-indykpol 10-wisla

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce cookie.
Hosting stron WWW - dowiedz się więcej  

Hosting, czyli miejsce na Twoją stronę WWW 

Od początku naszego istnienia staramy się odczarowywać hosting WWW tak, aby był dla Ciebie prosty i intuicyjny. Pamiętaj, że nie musisz być technologicznym geekiem, żeby z niego korzystać – na naszych serwerach znajdują się projekty należące nie tylko do dużych firm czy międzynarodowych korporacji, ale przede wszystkim do blogerów, pasjonatów i fotografów czy właścicieli małych sklepów internetowych. Każdy z tych projektów zajmuje odpowiednią przestrzeń na naszych serwerach, które pracują w optymalnym środowisku stworzonym przez nas w Centrum Danych Kei.pl. W zależności od potrzeb, oczekiwań oraz zróżnicowanych budżetów, dla każdej aplikacji lub strony WWW dobieramy odpowiednie rozwiązanie. Pod pojęciem hostingu internetowego kryje się bowiem kilka usług takich jak hosting współdzielony, serwery wirtualne lub serwery dedykowane. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z Internetem, doradzimy Ci, którą usługę wybrać.

Masz już pomysł, który chcesz pokazać światu? Zacznij od znalezienia Twojej własnej, wolnej domeny.

Czy własne Centrum Danych ma znaczenie?

Na optymalne działanie każdego centrum danych wpływa wiele różnych czynników. Z Twojej perspektywy najistotniejsze jest jednak stabilne działanie hostingu WWW i szybkie reagowanie na trudne do przewidzenia sytuacje. W przypadku tego ostatniego aspektu lokalizacja centrum danych, któremu powierzyłeś swoje zasoby ma kluczowe znaczenie. Dlaczego? Im mniej pośredników, tym szybszy czas reagowania i bezpośredni dostęp do serwerowni. Jeśli administrator jest na miejscu 24/7, będzie w stanie zająć się Twoim zgłoszeniem zaraz po jego otrzymaniu.

Ciekawi Cię, gdzie „mieszkają” nasze serwery? Sprawdź więcej informacji na temat infrastruktury Centrum Danych Kei.pl

Hosting nr 1 w rankingu – ale jesteśmy dumni! 

Pierwsze miejsce w rankingu branżowego magazynu PC World to dla nas duże wyróżnienie. Wierzymy, że jest ono wynikiem niezmiennego udoskonalania naszych produktów i dbania o ich kompleksowość. Przykładowo – w ramach nagrodzonego pakietu hostingowego Start udostępniamy autoinstalator, dzięki któremu jednym kliknięciem można zainstalować popularne aplikacje takie jak WordPress, Joomla!, PrestaShop czy Magento. Jeśli korzystasz z usług Kei.pl masz także do dyspozycji pakiet przydatnych bonusów, które pomogą Ci w rozwijaniu Twojego projektu online. Wszystkie szczegóły naszej oferty możesz znaleźć na stronie https://www.kei.pl/hosting

Chcesz zobaczyć, co na temat naszego pakietu hostingowego powiedziała redakcja PC World? Zajrzyj do aktualności.