Pomoc


Tuż po stworzeniu swojej nowej, atrakcyjnej strony WWW z pewnością będziesz chciał utworzyć skrzynkę e-mail, na którą spływać będą zamówienia Klientów czy intratne propozycje biznesowe. Poniżej przedstawiamy krótki samouczek, który poprowadzi Cię przez proces zakładania konta pocztowego w Kei.pl


 1. Wejdź do Panelu Klienta Kei.pl i kliknij w nazwę usługi, która jest przypisana do Twojej strony WWW.
 2. Zostaniesz przekierowany do strony Panelu Zarządzania WebAs. Na jego pulpicie bloczek pokazujący podgląd dotychczas utworzonych skrzynek.
 3. Kliknij w przycisk „Zarządzaj”.

 4. Po przekierowaniu trafisz w miejsce, z którego możesz zarządzać już utworzonymi skrzynkami bądź dodawać nowe.
 5. Aby utworzyć nowy e-mail wybierz przycisk „Nowa skrzynka”, jeżeli chcesz uruchomić kilka adresów możesz skorzystać z opcji „Dodaj wiele”.

 6. Następnie wypełnij formularz – wybierz nazwę skrzynki, którą będą widzieli odbiorcy Twoich wiadomości.

  SUGESTIA

  Wybierając nazwę skrzynki zadbaj o odpowiednią nomenklaturę i trzymaj się jej w przyszłości. Jeśli Twoja działalność jest niewielka i ma rodzinny charakter możesz zastosować tylko imiona np. anna@[twojadomena], michal@[twojadomena]. Jeżeli zatrudniasz wielu pracowników bądź w przyszłości zakładasz stały wzrost zatrudnienia skorzystaj z konstrukcji np. imie.nazwisko@[twojadomena] lub i.nazwisko@[twojadomena].

   

  Ustanów hasło do danej skrzynki. Powinno ono składać się z 6-15 znaków oraz zawierać przynajmniej jedną cyfrę oraz jeden ze znaków specjalnych. Przy jego tworzeniu unikaj pracy ze słownikiem ponieważ takie hasła są bardzo proste do złamania.

  Możesz skorzystać z generatora haseł znajdującego się powyżej pola formularza.  Na koniec ustaw limit powierzchni jaki mogą zajmować skrzynki pocztowe. Pamiętaj, że masz do dyspozycji masz mniej niż 10 GB powierzchni.

  Pozostałe pola formularza możesz pozostawić bez zmian. Jeśli jednak chcesz możesz ustawić np. wcześniejsze powiadomienie o zajętości skrzynki czy datę, w której skrzynka ma zostać wyłączona.
 7. Zapisz formularz.

 8. Twoja skrzynka e-mail została utworzona. Aby z niej korzystać wpisz w pasku adresu przeglądarki internetowej adres poczta.[twojadomena] i zaloguj się do nowego systemu pocztowego Kei.pl.


 

Promocja
Oceń:  

Podobne tematy

Jak mogę opłacić moje usługi za pomocą karty kredytowej?
Bezpłatne konto pocztowe w Twojej domenie
Przekierowanie 301 (.htaccess)
Jak przebiega proces zamówienia serwera?
NASZE ATUTY
 • 17 lat doświadczenia
 • własne centrum danych
 • 11 000 klientów
 • 1 000 m2 powierzchni
 • Zgodność z wytycznymi GIODO
 • Łącza do 6 operatorów
 • Zaawansowane systemy bezpieczeństwa

DOCENILI NAS
nagrodzony hosting www

NEWSLETTER

Warto wiedzieć więcej! Jesli chcesz wiedzieć pierwszy o nowych możliwościach technicznych i promocjach zapisz się do Newsletter'a.

Zaznacz kategorie, które Cię interesują:

Domeny Hosting Serwery dedykowane VPS Certyfikaty SSL

ZAUFALI NAM

1-indykpol 10-wisla 11-caritas 13-malta 14-kotlet 15-miniatury 16-zacheta 17-rabka 18-wojsko 2-wiosna 20-teatrw 21-amp 22-komputronik 23-parisoptique 25-urbancity 28-polinar 29-ksi 3-yves-rocher 30-spacerywirtualne 32-merkury 36-ornitolodzy 37-donna 38-otte 39-sophisti 4-wojas 40-elamed 5-olsztyn 7-sphinx 1-indykpol 10-wisla

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce cookie.
Hosting stron WWW - dowiedz się więcej  

Hosting, czyli miejsce na Twoją stronę WWW 

Od początku naszego istnienia staramy się odczarowywać hosting WWW tak, aby był dla Ciebie prosty i intuicyjny. Pamiętaj, że nie musisz być technologicznym geekiem, żeby z niego korzystać – na naszych serwerach znajdują się projekty należące nie tylko do dużych firm czy międzynarodowych korporacji, ale przede wszystkim do blogerów, pasjonatów i fotografów czy właścicieli małych sklepów internetowych. Każdy z tych projektów zajmuje odpowiednią przestrzeń na naszych serwerach, które pracują w optymalnym środowisku stworzonym przez nas w Centrum Danych Kei.pl. W zależności od potrzeb, oczekiwań oraz zróżnicowanych budżetów, dla każdej aplikacji lub strony WWW dobieramy odpowiednie rozwiązanie. Pod pojęciem hostingu internetowego kryje się bowiem kilka usług takich jak hosting współdzielony, serwery wirtualne lub serwery dedykowane. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z Internetem, doradzimy Ci, którą usługę wybrać.

Masz już pomysł, który chcesz pokazać światu? Zacznij od znalezienia Twojej własnej, wolnej domeny.

Czy własne Centrum Danych ma znaczenie?

Na optymalne działanie każdego centrum danych wpływa wiele różnych czynników. Z Twojej perspektywy najistotniejsze jest jednak stabilne działanie hostingu WWW i szybkie reagowanie na trudne do przewidzenia sytuacje. W przypadku tego ostatniego aspektu lokalizacja centrum danych, któremu powierzyłeś swoje zasoby ma kluczowe znaczenie. Dlaczego? Im mniej pośredników, tym szybszy czas reagowania i bezpośredni dostęp do serwerowni. Jeśli administrator jest na miejscu 24/7, będzie w stanie zająć się Twoim zgłoszeniem zaraz po jego otrzymaniu.

Ciekawi Cię, gdzie „mieszkają” nasze serwery? Sprawdź więcej informacji na temat infrastruktury Centrum Danych Kei.pl

Hosting nr 1 w rankingu – ale jesteśmy dumni! 

Pierwsze miejsce w rankingu branżowego magazynu PC World to dla nas duże wyróżnienie. Wierzymy, że jest ono wynikiem niezmiennego udoskonalania naszych produktów i dbania o ich kompleksowość. Przykładowo – w ramach nagrodzonego pakietu hostingowego Start udostępniamy autoinstalator, dzięki któremu jednym kliknięciem można zainstalować popularne aplikacje takie jak WordPress, Joomla!, PrestaShop czy Magento. Jeśli korzystasz z usług Kei.pl masz także do dyspozycji pakiet przydatnych bonusów, które pomogą Ci w rozwijaniu Twojego projektu online. Wszystkie szczegóły naszej oferty możesz znaleźć na stronie https://www.kei.pl/hosting

Chcesz zobaczyć, co na temat naszego pakietu hostingowego powiedziała redakcja PC World? Zajrzyj do aktualności.