Pomoc


Zakończyłeś już tworzenie swojej strony WWW? Jeśli wprowadziłeś wszystkie niezbędne zmiany i jesteś pewien, że chcesz skorzystać właśnie z tego szablonu, przejdź do publikacji Twojej witryny.

SUGESTIA

Pamiętaj, że po opublikowaniu strony w Internecie zmiana szablonu nie będzie już możliwa.

 

 1. Aby zobaczyć witrynę „na żywo”, kliknij na przycisk Publikuj dostępny w prawym rogu górnego menu.
 2. Wyświetliło Ci się okno z potwierdzeniem publikacji i adresem Twojej strony WWW w subdomenie e-kei.pl? Gratulujemy – Twoja witryna jest już dostępna w Internecie!

 3. Po opublikowaniu strony WWW zwróć uwagę na adres, pod którym się wyświetla.

  Jeśli wykupiłeś domenę za pośrednictwem Kei.pl, przejdź do punktu nr 4.

  Jeśli wykupiłeś domenę u innego usługodawcy, zanim wpiszesz nową nazwę domeny pamiętaj o zmianie adresów serwerów DNS - możesz edytować je w panelu zarządzania domenami u danego pośrednika.
   

  SUGESTIA

  Przy zmianie tych danych przydadzą Ci się poniższe informacje - to właśnie z tej pary DNSów korzystają nasze serwery:

  ns1.kei.pl - 94.152.201.201

  ns2.kei.pl - 195.149.225.1

   
  Udało Ci się zmienić adresy DNSów? Przejdź do punktu nr 4.

 4. W tej chwili witryna wyświetla się w naszej subdomenie, np. twojadomena.e-kei.pl.

  Aby zmienić adres WWW na własną domenę wystarczy, że wykonasz jeden prosty krok – przejdź do panelu zarządzania usługą WebAs do zakładki Domena. W sekcji Dane podstawowe przy adresie strony znajdziesz opcję zmień domenę.


   

  SUGESTIA

  Pamiętaj, że zmiana domeny spowoduje przeniesienie wszystkich skrzynek pocztowych pod nowy adres.

   

 5. Wpisałeś już nową nazwę domeny, pod którą będzie wyświetlać się Twoja strona WWW?

  Zaakceptuj wszystkie zmiany, a Twoja witryna pojawi się pod nowym adresem.

 

 

 

Gotowe! Teraz możesz zacząć promować swoją stronę WWW w Internecie.

 

SUGESTIA

Pamiętaj, że opublikowaną stronę WWW możesz edytować i optymalizować przez cały okres trwania abonamentu usługi. Jeśli będziesz chciał coś zmienić, po prostu wejdź do panelu WebAs w zakładkę Strona WWW i kliknij przycisk Aktualizuj znajdujący się pod podglądem Twojej witryny.

 

Promocja
Oceń:  

Podobne tematy

Jak zmienić delegację domeny / jak zmienić dnsy?
Mam już domenę, jak zmienić dnsy i jakie są dnsy kei?
Jakie są DNSy dla Kei.pl?
Zawiera zdjęcia
Kreator stron - zmiana szablonu
NASZE ATUTY
 • 17 lat doświadczenia
 • własne centrum danych
 • 11 000 klientów
 • 1 000 m2 powierzchni
 • Zgodność z wytycznymi GIODO
 • Łącza do 6 operatorów
 • Zaawansowane systemy bezpieczeństwa

DOCENILI NAS
nagrodzony hosting www

NEWSLETTER

Warto wiedzieć więcej! Jesli chcesz wiedzieć pierwszy o nowych możliwościach technicznych i promocjach zapisz się do Newsletter'a.

Zaznacz kategorie, które Cię interesują:

Domeny Hosting Serwery dedykowane VPS Certyfikaty SSL

ZAUFALI NAM

1-indykpol 10-wisla 11-caritas 13-malta 14-kotlet 15-miniatury 16-zacheta 17-rabka 18-wojsko 2-wiosna 20-teatrw 21-amp 22-komputronik 23-parisoptique 25-urbancity 28-polinar 29-ksi 3-yves-rocher 30-spacerywirtualne 32-merkury 36-ornitolodzy 37-donna 38-otte 39-sophisti 4-wojas 40-elamed 5-olsztyn 7-sphinx 1-indykpol 10-wisla

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce cookie.
Hosting stron WWW - dowiedz się więcej  

Hosting, czyli miejsce na Twoją stronę WWW 

Od początku naszego istnienia staramy się odczarowywać hosting WWW tak, aby był dla Ciebie prosty i intuicyjny. Pamiętaj, że nie musisz być technologicznym geekiem, żeby z niego korzystać – na naszych serwerach znajdują się projekty należące nie tylko do dużych firm czy międzynarodowych korporacji, ale przede wszystkim do blogerów, pasjonatów i fotografów czy właścicieli małych sklepów internetowych. Każdy z tych projektów zajmuje odpowiednią przestrzeń na naszych serwerach, które pracują w optymalnym środowisku stworzonym przez nas w Centrum Danych Kei.pl. W zależności od potrzeb, oczekiwań oraz zróżnicowanych budżetów, dla każdej aplikacji lub strony WWW dobieramy odpowiednie rozwiązanie. Pod pojęciem hostingu internetowego kryje się bowiem kilka usług takich jak hosting współdzielony, serwery wirtualne lub serwery dedykowane. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z Internetem, doradzimy Ci, którą usługę wybrać.

Masz już pomysł, który chcesz pokazać światu? Zacznij od znalezienia Twojej własnej, wolnej domeny.

Czy własne Centrum Danych ma znaczenie?

Na optymalne działanie każdego centrum danych wpływa wiele różnych czynników. Z Twojej perspektywy najistotniejsze jest jednak stabilne działanie hostingu WWW i szybkie reagowanie na trudne do przewidzenia sytuacje. W przypadku tego ostatniego aspektu lokalizacja centrum danych, któremu powierzyłeś swoje zasoby ma kluczowe znaczenie. Dlaczego? Im mniej pośredników, tym szybszy czas reagowania i bezpośredni dostęp do serwerowni. Jeśli administrator jest na miejscu 24/7, będzie w stanie zająć się Twoim zgłoszeniem zaraz po jego otrzymaniu.

Ciekawi Cię, gdzie „mieszkają” nasze serwery? Sprawdź więcej informacji na temat infrastruktury Centrum Danych Kei.pl

Hosting nr 1 w rankingu – ale jesteśmy dumni! 

Pierwsze miejsce w rankingu branżowego magazynu PC World to dla nas duże wyróżnienie. Wierzymy, że jest ono wynikiem niezmiennego udoskonalania naszych produktów i dbania o ich kompleksowość. Przykładowo – w ramach nagrodzonego pakietu hostingowego Start udostępniamy autoinstalator, dzięki któremu jednym kliknięciem można zainstalować popularne aplikacje takie jak WordPress, Joomla!, PrestaShop czy Magento. Jeśli korzystasz z usług Kei.pl masz także do dyspozycji pakiet przydatnych bonusów, które pomogą Ci w rozwijaniu Twojego projektu online. Wszystkie szczegóły naszej oferty możesz znaleźć na stronie https://www.kei.pl/hosting

Chcesz zobaczyć, co na temat naszego pakietu hostingowego powiedziała redakcja PC World? Zajrzyj do aktualności.