Pomoc


Jeżeli Twoja strona będzie dedykowana zarówno odbiorcom z Polski jak i spoza jej granic możesz stworzyć dla niej dodatkowe wersje językowe. Postaramy się krok po kroku przeprowadzić Cię przez ten proces w poniższym samouczku.

 

 1. Na początek z menu znajdującego się z lewej strony ekranu wybierz opcję "Zarządzaj stronami."

 2. Załóżmy, że struktura podstron Twojej strony WWW wygląda w ten sposób. Zaznacz pierwszą stronę - w tym wypadku "Strona główna" - i za pomocą przycisku "Dodaj stronę".
  Dodaj nową podstronę i za pomocą ikonki ołówka zmień jej nazwę na PL. Następnie przy pomocy ikonką strzałki przesuń ją na pierwszą pozycję. Podstrona ta docelowo będzie zawierała całą strukturę z polską wersją językową.

 3. Następnie w podstronie PL, dodaj podstrony używając przycisku "Dodaj podstronę" i nazwij je tak samo jak Twoje obecne zakładki.  Po tej operacji Twoje drzewo zakładek powinno wyglądać w ten sposób: 4. Jeśli stworzyłeś stronę w pierwszej wersji językowej wcześniej przejdź do podstrony np. "O nas" znajdującej się w głównej w głównym poziomie podstron.


  Zaznacz myszką wszystkie elementy i treści podstrony, którą stworzyłeś wcześnie i skopiuj je do schowka używając ikonki kopiuj znajdującej się w górnym pasku WebKreatora.
  SUGESTIA

  Jeśli nie uda Ci się zaznaczyć wszystkich elementów za pierwszym razem - nie przejmuj się. Możesz dodać do bieżącego zaznaczenia dodatkowe elementy klikając w dany element z wciśniętym klawiszem Shift.

   
 5. A teraz przejdź do podstrony O nas znajdującej się w drzewku z polską wersją językową i wklej elementy ze schowka klikając na górnym pasku w ikonę Wklej.  W taki sam sposób przekopiuj pozostałe podstrony.

 6. Gdy już przekopiujesz wszystkie podstrony do drzewka z polską wersją językową możesz usunąć te zbędne znajdujące się w głównym poziomie, tak aby struktura podstron wyglądała w ten sposób.

 7. Twoim kolejnym zadaniem będzie wstawienie nowego menu, za pomocą którego użytkownicy będą przełączali strony w sekcji PL. Aby to zrobić kliknij w Dodaj, a następnie w Menu.


  Wstawione menu będzie automatycznie połączone z nowo utworzoną strukturą polskiej wersji językowej. Teraz możesz usunąć stare menu, które nie będzie Ci już potrzebne.

 8. Nie martw się! Teraz będzie już prościej! Aby dodać kolejny język wystarczy, że ponownie wybierzesz opcję "Zarządzaj stronami" znajdującą się w głównym menu kreatora stron po lewej stronie. Wybierz  podstronę PL, a następnie kliknij w ikonę "duplikuj stronę".


   
  Nowo powstałej podstronie nadaj nazwę  np. EN i zmień nazwy jej podstron na odpowiedniki w języku angielskim. 9. W zakładkach każdego języka konieczne będzie ponowne podłączenie menu. W tym celu kliknij w menu, następnie z menu kontekstowego wybierz Podłącz menu do stron i z listy wybierz odpowiednią serię zakładek. W naszym przykładzie będzie to: O nas /  Oferta / Kontakt. Po wybraniu zakładek nazwy w menu automatycznie się zmienią.

  Analogicznie postępuj w przypadku kolejnych wersji językowych.

 10. Ostatecznie menu na stronie wygląda w ten sposób, że u góry znajduje się menu przełączania języka, a poniżej menu każdej konkretnej z wersji językowych. Zobacz sam.

 

Promocja
Oceń:  

Podobne tematy

Mam już domenę, jak zmienić dnsy i jakie są dnsy kei?
Czy skrypt uruchomiony z powłoki shell, będzie działał po utracie połącznia ?
Jak zmienić delegację domeny / jak zmienić dnsy?
Jak zablokować działanie robotów indeksujących ?
NASZE ATUTY
 • 17 lat doświadczenia
 • własne centrum danych
 • 11 000 klientów
 • 1 000 m2 powierzchni
 • Zgodność z wytycznymi GIODO
 • Łącza do 6 operatorów
 • Zaawansowane systemy bezpieczeństwa

DOCENILI NAS
nagrodzony hosting www

NEWSLETTER

Warto wiedzieć więcej! Jesli chcesz wiedzieć pierwszy o nowych możliwościach technicznych i promocjach zapisz się do Newsletter'a.

Zaznacz kategorie, które Cię interesują:

Domeny Hosting Serwery dedykowane VPS Certyfikaty SSL

ZAUFALI NAM

1-indykpol 10-wisla 11-caritas 13-malta 14-kotlet 15-miniatury 16-zacheta 17-rabka 18-wojsko 2-wiosna 20-teatrw 21-amp 22-komputronik 23-parisoptique 25-urbancity 28-polinar 29-ksi 3-yves-rocher 30-spacerywirtualne 32-merkury 36-ornitolodzy 37-donna 38-otte 39-sophisti 4-wojas 40-elamed 5-olsztyn 7-sphinx 1-indykpol 10-wisla

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce cookie.
Hosting stron WWW - dowiedz się więcej  

Hosting, czyli miejsce na Twoją stronę WWW 

Od początku naszego istnienia staramy się odczarowywać hosting WWW tak, aby był dla Ciebie prosty i intuicyjny. Pamiętaj, że nie musisz być technologicznym geekiem, żeby z niego korzystać – na naszych serwerach znajdują się projekty należące nie tylko do dużych firm czy międzynarodowych korporacji, ale przede wszystkim do blogerów, pasjonatów i fotografów czy właścicieli małych sklepów internetowych. Każdy z tych projektów zajmuje odpowiednią przestrzeń na naszych serwerach, które pracują w optymalnym środowisku stworzonym przez nas w Centrum Danych Kei.pl. W zależności od potrzeb, oczekiwań oraz zróżnicowanych budżetów, dla każdej aplikacji lub strony WWW dobieramy odpowiednie rozwiązanie. Pod pojęciem hostingu internetowego kryje się bowiem kilka usług takich jak hosting współdzielony, serwery wirtualne lub serwery dedykowane. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z Internetem, doradzimy Ci, którą usługę wybrać.

Masz już pomysł, który chcesz pokazać światu? Zacznij od znalezienia Twojej własnej, wolnej domeny.

Czy własne Centrum Danych ma znaczenie?

Na optymalne działanie każdego centrum danych wpływa wiele różnych czynników. Z Twojej perspektywy najistotniejsze jest jednak stabilne działanie hostingu WWW i szybkie reagowanie na trudne do przewidzenia sytuacje. W przypadku tego ostatniego aspektu lokalizacja centrum danych, któremu powierzyłeś swoje zasoby ma kluczowe znaczenie. Dlaczego? Im mniej pośredników, tym szybszy czas reagowania i bezpośredni dostęp do serwerowni. Jeśli administrator jest na miejscu 24/7, będzie w stanie zająć się Twoim zgłoszeniem zaraz po jego otrzymaniu.

Ciekawi Cię, gdzie „mieszkają” nasze serwery? Sprawdź więcej informacji na temat infrastruktury Centrum Danych Kei.pl

Hosting nr 1 w rankingu – ale jesteśmy dumni! 

Pierwsze miejsce w rankingu branżowego magazynu PC World to dla nas duże wyróżnienie. Wierzymy, że jest ono wynikiem niezmiennego udoskonalania naszych produktów i dbania o ich kompleksowość. Przykładowo – w ramach nagrodzonego pakietu hostingowego Start udostępniamy autoinstalator, dzięki któremu jednym kliknięciem można zainstalować popularne aplikacje takie jak WordPress, Joomla!, PrestaShop czy Magento. Jeśli korzystasz z usług Kei.pl masz także do dyspozycji pakiet przydatnych bonusów, które pomogą Ci w rozwijaniu Twojego projektu online. Wszystkie szczegóły naszej oferty możesz znaleźć na stronie https://www.kei.pl/hosting

Chcesz zobaczyć, co na temat naszego pakietu hostingowego powiedziała redakcja PC World? Zajrzyj do aktualności.