Serwer dedykowany SuiteCRM

Zarządzaj relacjami z klientami za pomocą gotowego do pracy, o otwartym kodzie źródłowym SuiteCRM, bez opłat za użytkownika oraz funkcje premium.

SuiteCRM to więcej niż CRM

Posiada wszystkie funkcje, których potrzebujesz, aby przyspieszyć rozwój Twojej firmy i zapewnić wyjątkowe doświadczenia budowania relacji z klientami.

Sprzedaż

Moduły automatyzacji sprzedaży zwiększą ilość konwersji. Modeluj procesy sprzedaży za pomocą narzędzi, aby zwiększyć współczynnik konwersji leadów. Możesz również wysyłać spersonalizowane oferty i ustalać priorytety wykonywanych zadań.

Marketing

Dzięki narzędziom możesz modelować swoje persony i skutecznie segmentować dane za pomocą odpowiedniego modułu. Twórz atrakcyjne kampanie, aby wysyłać spersonalizowane treści
i automatyzować zadania marketingowe.

Raporty

Buduj, generuj i zarządzaj raportami w oparciu o dane pobrane na bieżąco. Zespoły mogą zbierać dane z dowolnego modułu w Twoim CRM, aby generować raporty, które będą wyświetlać ważne informacje dla Twojej firmy w czasie rzeczywistym.

Zarządzanie

Automatyzuj kluczowe punkty kontaktu z klientami dzięki modułom Połączenia, Spotkania, Zadania
i Notatki. Osobiste i współdzielone kalendarze pozwalają użytkownikom śledzić dzień po dniu ustalone terminy, tak aby nigdy nie przegapić spotkania z klientem!

Analiza

Moduł Case Management pozwala użytkownikom skutecznie zarządzać zapytaniami klientów. Masz możliwość zarządzania całą korespondencją oraz analizować czas rozwiązywania problemów i monitorować kategorie spraw, aby zrozumieć problemy, z którymi borykają się Twoi klienci.

Admin

Rozwiązanie jest wyposażone w szereg narzędzi dzięki którym możesz dostosować swój CRM bez konieczności rozbudowy! Dodawanie nowych pól, dostosowywanie układów, a nawet tworzenie zupełnie nowych modułów to tylko przedsmak tego, co możesz osiągnąć!

Poznaj SuiteCRM

SuiteCRM to oprogramowanie typu open source do zarządzania relacjami z klientami (CRM), które zapewnia pełny wgląd w klientów i organizację. Ułatwia działom sprzedaży, marketingu i obsługi klienta pracę z kluczowymi informacjami, które pomogą rozwijać, utrzymywać i zdobywać nowych klientów.

CRM przechowuje krytyczne dane biznesowe i usprawnia procesy biznesowe, a tylko z CRM o otwartym kodzie źródłowym, takim jak SuiteCRM, będziesz mieć pełną kontrolę nad danymi, elastyczność oraz niezawodność.

Serwer SuiteCRM już od 499zł.
Skontaktuj się z nami

Formularz został pomyślnie przesłany.
Wystąpił bład! Spróbuj ponownie lub skontaktuj się z nami.

Funkcje i moduły SuiteCRM

SuiteCRM pozwala zarządzać klientami, kontaktami i potencjalnymi klientami, śledzić wiadomości e-mail i automatyzować procesy za pomocą przepływów pracy oraz wygodnie tworzyć raporty.

Kei.pl - Zarządzanie przez ekspertów i Monitoring serwera 24/7

Katalog produktów

SuiteCRM zawiera repozytorium wszystkich produktów lub usług, z możliwością ich grupowania oraz masowej aktualizacji.

Obsługa Faktur

Obsługa faktur oraz płatności, kosztów przesyłki oraz eksport faktur do pdf, opcja kategoryzacji kosztów oraz kontrola płatności.

Kei.pl - usługi gotowe do działania i całodobowe wsparcie

Tworzenie Ofert

Tworzenie ofert z możliwością wyboru produktów lub opcją manualnego definiowania zawartości oferty. Wysłaną ofertę można śledzić, a później stworzyć umowę i powiązać z fakturą.

Planowanie Spotkań

Moduł planowania spotkań z klientami daje możliwość zapraszania klientów na wydarzenia, wysyłki wiadomości oraz uzyskanie odpowiedzi zwrotnej o udziale osoby zainteresowanej.

Zostaw za sobą wyzwania związane z obsługą serwera.

Nasz zespół zajmie się przygotowaniem i administracją serwera, a to pozwoli Ci skupić się na rozwoju Twojego biznesu.

Serwer z opieką administratorów to konfiguracja, aktualizacje, monitoring oraz analiza Twoich potrzeb.

Zainstalowany system operacyjny Linux, wsparcie dla NodeJS, Meteora, Rails, Pythona, Apache z PHP, NGINX.

Backup: 4×4 28 dni, masz bezpieczne kopie danych.

Stały monitoring pracy i dostępności serwera, procesora, dysków twardych i pamięci operacyjnej.

Dbamy o bezpieczeństwo Twojego serwera oraz danych, konfigurując ochronę firewall, ochrona przed atakami DDoS.

Wsparcie 24/7 czekamy na Twoje pytania, możesz kontaktować się z nami o dowolnej porze.

Poczytaj więcej na naszym blogu

FAQ – Serwer dedykowany SuiteCRM

SuiteCRM to oprogramowanie typu CRM o otwartym kodzie źródłowym służącym do zarządzania klientami, produktami i usługami sprzedażą oraz marketingiem w nowoczesnej organizacji.

Aplikacje o zamkniętym kodzie źródłowym można dostosowywać tylko w zakresie zapewnionym przez dostawcę, aplikacje open source mogą być dostosowywane przez każdego, kto ma wymagane umiejętności. W ten sposób oprogramowanie open source można łatwo przystosować do określonych potrzeb użytkowników. Oprogramowanie open source ma testowany kod a wszelkie problemy z bezpieczeństwem są natychmiast łatane. Błędy w oprogramowaniu open source są identyfikowane bardzo szybko, ponieważ kod jest stale sprawdzany przez wielu programistów.

Wybierając Serwer SuiteCRM otrzymujesz serwer z zainstalowanym i gotowym SuiteCRM, płatności dotyczą tylko usługi utrzymania i administracji serwerem na którym będziesz przechowywał swoje dane.

SuiteCRM to alternatywny projekt powstały na bazie SugarCRM. Platforma bazuje na wersji Community Edition firmy Sugar, do której dodano szereg modułów co podnosi tą wersję do porównywalnej wersji SugarCRM Pro. SuiteCRM zawiera opcje automatyzacji sprzedaży, marketingu i wsparcia oraz oferuje prostą współpracę między różnymi działami.