Serwery dedykowane Reseller

Serwer FX1

Serwer dostępny od zaraz

Wybierając serwer dedykowany dostępny od ręki możesz skorzystać z usługi już po godzinie od momentu dopełnienia wszystkich formalności.

Opcja serwera dostępnego od ręki obowiązuje w dni robocze w godzinach 8:00 – 14:00.

Jeśli masz wątpliwości lub pytania dotyczące naszej oferty, skontaktuj się z Działem Handlowym pisząc na adres handlowy@kei.pl lub dzwoniąc pod numer 801 308 408.

Pamiętaj, że zanim zdecydujesz się na dzierżawę maszyny fizycznej, możesz testować serwer FX1 przez tydzień bez ponoszenia kosztów.

Procesor Serwer FX1
Intel Xeon E3-1230 v5 3.3 GHZ 4 Rdzenie, 8 Wątków
Wariant: Reseller
Pamięć: 4 GB DDR4
Dysk:
499
00 zł/mc
613,77zł brutto / mies.

Serwer FX2

Procesor Serwer FX2
Intel Xeon E5-2620 v4 2.1 GHZ 8 Rdzenie, 16 Wątków
Wariant: Reseller
Pamięć: 16 GB DDR4
Dysk:
949
00 zł/mc
1167,27zł brutto / mies.

Serwer FX3

Procesor Serwer FX3
2x Intel Xeon E5-2620 v4 2.1 GHZ 16 Rdzenie, 32 Wątków
Wariant: Reseller
Pamięć: 24 GB DDR4
Dysk:
1349
00 zł/mc
1659,27zł brutto / mies.

Jeśli szukasz serwera z inną konfiguracją skontaktuj się z nami

Zapoznaj się ze szczegółową specyfikacją Serwerów Dedykowanych
Zobacz szczegółową specyfikację

Oferuj usługi hostingowe pod własną marką - zostań RESELLEREM

Aplikacja Reseller to między innymi:
Pełna automatyzacja zakładania kont FTP Pełna automatyzacja zakładania kont FTP
Dostęp do profesjonalnego panelu zarządzania Dostęp do profesjonalnego panelu zarządzania
Integracja z własnym systemem zamówień Integracja z własnym systemem zamówień
Automatyczna wysyłka dokumentów pro-forma Automatyczna wysyłka dokumentów pro-forma
Tworzenie własnych szablonów powiadomień Tworzenie własnych szablonów powiadomień
Automatyzacja procesów blokowania i usuwania usług Automatyzacja procesów blokowania i usuwania usług

Zobacz, co wyróżnia naszą ofertę

Support 24/7/365

Support 24/7/365

Oferujemy wsparcie techniczne 24/7, także w trakcie okresu testowego. Nasi administratorzy pracują w trybie zmianowym, dlatego są gotowi zareagować na pojawiające się problemy przez całą dobę. Zapewniamy wsparcie w przypadku sprzętowych czy programowych awarii, wymagających lokalnej interwencji. Oferujemy pomoc w doborze sprzętu. Modyfikacje sprzętowe mogą być zlecone w każdej chwili, wymagany jest jedynie kontakt z administratorami Kei.pl.

Konfiguracja serwera i oprogramowanie

Konfiguracja serwera i oprogramowanie

Wraz z zarządzanym serwerem otrzymujesz w pełni skonfigurowane środowisko. Konfigurujemy i instalujemy serwery baz danych (zarządzane z panelu WebAs), serwery WWW i Proxy, serwery poczty we własnej domenie. Optymalizujemy konfigurację serwera WWW i instalujemy dodatkowe instancje. Konfigurujemy Name Servery w Twojej domenie i serwery wirtualne w ramach dostępnych zasobów maszyny i adresów IP. Instalujemy system operacyjny. Usuwamy nieprawidłowości w działaniu systemu i odbudowujemy go w przypadku krytycznej awarii. Instalujemy i aktualizujemy narzędzia do zarządzania usługami. Oferujemy wsparcie dla frameworków typu Ruby on Rails i Django w zakresie instalacji oprogramowania.

Backup danych 4x4 i monitoring serwerów

Backup danych 4x4 i monitoring serwerów

Kopie bezpieczeństwa plików klientów wykonujemy codziennie i przechowujemy przez 28 dni na osobnych serwerach. Oznacza to, że użytkownik ma dostęp do kopii zapasowej swoich plików sprzed każdego z 4 poprzednich dni, następnie 7, 14, 21 i maksymalnie 28 dni. Dane backupowane są w systemie crossowym, serwery znajdują się w dwóch lokalizacjach, co zwiększa bezpieczeństwo danych w przypadku awarii. Monitorujemy: pracę i dostępność maszyny, procesora, dysków twardych oraz pamięci operacyjnej. Wykrywamy awarie sprzętowe, stale kontrolujemy stanu sprzętu i macierzy dyskowych. Monitorujemy także usługi: http, FTP, SSH, MySQL, PostgreSQL, poczta e-mail. Natomiast Ty otrzymujesz dostęp do monitoringu pracy swoich serwerów i graficznych statystyk w Panelu Klienta. Oprócz tego wykonujemy też analizę logów dedyka w zakresie dostarczanych usług (WWW, poczty e-mail, FTP, baz danych).

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Zapewniamy pełną ochronę przed spamem Twojego serwera i konfigurujemy ochronę firewall. Oferujemy hosting danych osobowych zgodny z wytycznymi RODO (możliwość podpisania umowy). Dostajesz automatyczne powiadomienia o atakach brute-force, wykryciu złośliwego oprogramowania, wysyłce spamu itp.

Procesor Intel Xeon i dyski SSD

Procesor Intel Xeon i dyski SSD

Procesory Intel Xeon zaprojektowano z myślą o serwerach i wydajnych stacjach roboczych. Każda kolejna wersja procesora charakteryzuje się zwiększoną wydajnością w stosunku do poprzednika. Dane są zapisywane na dyskach SSD firmy Intel z serii Data Center oraz Samsung. Pozwalają osiągnąć liczbę operacji 460 000 IOPS na sekundę przy losowym odczycie i 175 000 IOPS przy losowym zapisie danych.

Pamięć i protokół http/2

Pamięć i protokół http/2

Używamy serwerowych modułów RAM wyposażonych w system kodowania korekcyjnego ECC. Pozwala on na wykrywanie i korygowanie błędów. Zapewnia większą stabilność działania systemu niż zwykłe pamięci RAM. Wykorzystujemy protokół http/2, pracujący na danych binarnych, obsługujący wiele zasobów w jednym połączeniu. To zmiana technologiczna, która pozwala skrócić czas wczytywania strony, gdyż pozwala na równomierną transmisję — bez konieczności zakończenia pobierania poprzedniego zasobu

SNI i aplikacje Click&Go

SNI i aplikacje Click&Go

SNI daje możliwość instalacji wielu certyfikatów SSL. Pozwala na samodzielną instalację wielu certyfikatów SSL przy wykorzystaniu jednego adresu IP oraz jednego portu. Natomiast za pomocą autoinstalatora popularnych aplikacji jednym kliknięciem uruchomisz na własnym serwerze oprogramowanie niezbędne do pracy. Do wyboru WordPress, Joomla!, Piwik, PrestaShop i około 100 innych darmowych aplikacji. Dla Klientów serwerów zarządzanych autoinstalator jest aktywowany bezpłatnie do 5 instancji po kontakcie z Biurem Obsługi Klienta.

Poznaj opinie naszych klientów

Z firmą Kei.pl współpracujemy już kilka lat. Codziennie ich usługi dopasowane do naszych potrzeb wpierają nasze działania i pomagają się rozwijać. Nasze zadowolenie jest najlepszą rekomendacją.
Anna Zbela
Anna Zbela
CEO
Fundacja Inicjatyw Gospodarczych, Analitycznych i Technologicznych
Z ogromnym zadowoleniem od lat współpracujemy z Kei.pl, dzięki któremu możemy skutecznie i szybko docierać z najważniejszymi informacjami do mieszkańców Krakowa i regionu. Cenię sobie współpracę z Kei.pl, m.in. za stałe i szybkie wsparcie, świetny kontakt, elastyczność i indywidualne podejście do Klienta.
Michał Rodak
Michał Rodak
Prezes Zarządu
LoveKraków.pl
Na co dzień nasz zespół walczy o ułamki sekund w Rajdowych Mistrzostwach Świata, dlatego interesuje nas tylko współpraca na najwyższym poziomie. Takie usługi świadczy firma Kei.pl. Zawsze możemy liczyć na ich profesjonalną obsługę.
Gabriel Borowy
Gabriel Borowy
rzecznik prasowy Kajetana Kajetanowicza
Kajto.pl

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania
i pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie.

12 349 22 00
centrum danych kei.pl

Poznaj nasze Data Center

Lokalizacja: Polska

Centrum Danych jest złożonym systemem, który nieustannie się rozwija. Nasze Data Center to 1000 metrów kwadratowych powierzchni, na której mieści się nowoczesna serwerownia wraz z wszystkimi elementami, niezbędnymi do zachowania optymalnych warunków dla prawidłowego działania serwerów. Zobacz co jeszcze skrywa nasze Centrum Danych w Krakowie.

Dowiedz się więcej
centrum danych kei.pl MONITORING UPS AGREGATY PRĄDOTWÓRCZE KONTROLA DOSTĘPU SYSTEM GASZENIA GAZEM KLIMATYZATORY SZAFY SERWEROWE PODŁOGA TECHNICZNA