Serwery dedykowane Root

Serwer FX1

Serwer dostępny od zaraz

Wybierając serwer dedykowany dostępny od ręki możesz skorzystać z usługi już po godzinie od momentu dopełnienia wszystkich formalności.

Opcja serwera dostępnego od ręki obowiązuje w dni robocze w godzinach 8:00 – 14:00.

Jeśli masz wątpliwości lub pytania dotyczące naszej oferty, skontaktuj się z Działem Handlowym pisząc na adres handlowy@kei.pl lub dzwoniąc pod numer 801 308 408.

Pamiętaj, że zanim zdecydujesz się na dzierżawę maszyny fizycznej, możesz testować serwer FX1 przez tydzień bez ponoszenia kosztów.

Procesor Serwer FX1
Intel Xeon E3-1230 v5 3.3 GHZ 4 Rdzenie, 8 Wątków
Wariant: Root
Pamięć: 4 GB DDR4
Dysk:
499
00 zł/mc
613,77zł brutto / mies.

Serwer FX2

Procesor Serwer FX2
Intel Xeon E5-2620 v4 2.1 GHZ 8 Rdzenie, 16 Wątków
Wariant: Root
Pamięć: 16 GB DDR4
Dysk:
949
00 zł/mc
1167,27zł brutto / mies.

Serwer FX3

Procesor Serwer FX3
2x Intel Xeon E5-2620 v4 2.1 GHZ 16 Rdzenie, 32 Wątków
Wariant: Root
Pamięć: 24 GB DDR4
Dysk:
1349
00 zł/mc
1659,27zł brutto / mies.

Jeśli szukasz serwera z inną konfiguracją skontaktuj się z nami

Zapoznaj się ze szczegółową specyfikacją Serwerów Dedykowanych
Zobacz szczegółową specyfikację

Tylko najlepsze technologie

Procesor Intel Xeon

Procesor Intel Xeon

Procesory Intel Xeon zaprojektowano z myślą o serwerach i wydajnych stacjach roboczych. Każda kolejna wersja procesora charakteryzuje się zwiększoną wydajnością w stosunku do poprzednika.

Dysk SSD

Dysk SSD

Dane są zapisywane na dyskach SSD firmy Intel z serii Data Center oraz Samsung. Pozwalają osiągnąć liczbę operacji 460 000 IOPS na sekundę przy losowym odczycie i 175 000 IOPS przy losowym zapisie danych.

Pamięć

Pamięć

Używamy serwerowych modułów RAM wyposażonych w system kodowania korekcyjnego ECC. Pozwala on na wykrywanie i korygowanie błędów. Zapewnia większą stabilność działania systemu niż zwykłe pamięci RAM.

SNI

SNI

Możliwość instalacji wielu certyfikatów SSL. SNI pozwala na samodzielną instalację wielu certyfikatów SSL przy wykorzystaniu jednego adresu IP oraz jednego portu.

Protokół HTTP/2

Protokół HTTP/2

Protokół pracujący na danych binarnych, obsługujący wiele zasobów w jednym połączeniu. To zmiana technologiczna, która pozwala skrócić czas wczytywania strony, gdyż pozwala na równomierną transmisję — bez konieczności zakończenia pobierania poprzedniego zasobu. 

Zdalny dostęp do konsoli

Zdalny dostęp do konsoli

Z Panelu Klienta możesz zdalnie połączyć się z serwerem przy pomocy konsoli lub przekazać dostęp do niej innej osobie wysyłając jej adres URL konsoli. W Panelu sprawdzisz status połączenia i zobaczysz wszystkie adresy IP aktualnie połączone z serwerem.

Rozbudowa serwera - zwiększ wydajność maszyny bez konieczności migracji

Dyski twarde

Dyski twarde

Aby zwiększyć ilość dostępnej powierzchni na Twoim serwerze, dobierz jeden z dysków twardych SATA lub SAS dostępnych w naszej ofercie.

Pamięć RAM

Pamięć RAM

Rozbudowa maszyny o dodatkowe kości pamięci sprawi, że Twój serwer będzie bardziej wydajny i sprosta większym wyzwaniom.

Dodatkowy procesor

Dodatkowy procesor

Wydajny procesor to klucz do efektywnej pracy całego serwera – chętnie doradzimy ci w doborze odpowiedniego sprzętu.

KVM

KVM

Chcesz mieć zdalny dostęp do Twojego serwera? Skorzystaj z rozwiązania, jakim jest KVM i monitoruj na bieżąco to, co się z nim dzieje.

Pakiety IP

Pakiety IP

Potrzebujesz dodatkowej paczki adresów IP? Sprawdź naszą ofertę i wybierz pakiet, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom.

Transfer

Transfer

Twój biznes dynamicznie się rozwija? Zmień parametry związane z przesyłaniem danych i ciesz się zwiększonym ruchem na Twojej stronie WWW.

Poznaj opinie naszych klientów

Z ogromnym zadowoleniem od lat współpracujemy z Kei.pl, dzięki któremu możemy skutecznie i szybko docierać z najważniejszymi informacjami do mieszkańców Krakowa i regionu. Cenię sobie współpracę z Kei.pl, m.in. za stałe i szybkie wsparcie, świetny kontakt, elastyczność i indywidualne podejście do Klienta.
Michał Rodak
Michał Rodak
Prezes Zarządu
LoveKraków.pl
Z firmą Kei.pl współpracujemy już kilka lat. Codziennie ich usługi dopasowane do naszych potrzeb wpierają nasze działania i pomagają się rozwijać. Nasze zadowolenie jest najlepszą rekomendacją.
Anna Zbela
Anna Zbela
CEO
Fundacja Inicjatyw Gospodarczych, Analitycznych i Technologicznych
Na co dzień nasz zespół walczy o ułamki sekund w Rajdowych Mistrzostwach Świata, dlatego interesuje nas tylko współpraca na najwyższym poziomie. Takie usługi świadczy firma Kei.pl. Zawsze możemy liczyć na ich profesjonalną obsługę.
Gabriel Borowy
Gabriel Borowy
rzecznik prasowy Kajetana Kajetanowicza
Kajto.pl

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania
i pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie.

12 349 22 00
centrum danych kei.pl

Poznaj nasze Data Center

Lokalizacja: Polska

Centrum Danych jest złożonym systemem, który nieustannie się rozwija. Nasze Data Center to 1000 metrów kwadratowych powierzchni, na której mieści się nowoczesna serwerownia wraz z wszystkimi elementami, niezbędnymi do zachowania optymalnych warunków dla prawidłowego działania serwerów. Zobacz co jeszcze skrywa nasze Centrum Danych w Krakowie.

Dowiedz się więcej
centrum danych kei.pl MONITORING UPS AGREGATY PRĄDOTWÓRCZE KONTROLA DOSTĘPU SYSTEM GASZENIA GAZEM KLIMATYZATORY SZAFY SERWEROWE PODŁOGA TECHNICZNA