Rozbudowa serwera

Rozbudowa serwera dedykowanego pozwoli zwiększyć wydajność Twojej maszyny bez konieczności migracji. Skontaktuj się z nami i zapytaj o możliwości rozbudowy Twojego serwera. 


Dodatki

Pamięć RAM


Rozbudowa maszyny o dodatkowe kości pamięci sprawi, że Twój serwer będzie bardziej wydajny i sprosta większym wyzwaniom.

Dodatki

Dyski twarde


Aby zwiększyć ilość dostępnej powierzchni na Twoim serwerze, dobierz jeden z dysków twardych SATA lub SAS dostępnych w naszej ofercie.

Dodatki

Dodatkowe procesory


Wydajny procesor to klucz do efektywnej pracy całego serwera – chętnie doradzimy ci w doborze odpowiedniego sprzętu.

Dodatki

Pakiety IP


Potrzebujesz dodatkowej paczki adresów IP? Sprawdź naszą ofertę i wybierz pakiet, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom.

Dodatki

Transfer


Twój biznes dynamicznie się rozwija? Zmień parametry związane z przesyłaniem danych i ciesz się zwiększonym ruchem na Twojej stronie WWW.

Dodatki

Logi serwera


Jeśli potrzebujesz szczegółowych informacji na temat tego, co działo się na Twoim serwerze, udostępnimy Ci pełny rejestr zdarzeń.

Dodatki

Load balancing


Twój serwis przechodzi sezonowe obciążenia, a Ty chcesz wtedy spać spokojnie? Skorzystaj z rozwiązań, które rozłożą ruch podczas dużych obciążeń serwerów.

Dodatki

KVM


Chcesz mieć zdalny dostęp do Twojego serwera? Skorzystaj z rozwiązania, jakim jest KVM i monitoruj na bieżąco to, co się z nim dzieje.

Dodatki

Serwer na chwilę


Czasowe udostępnienie serwera to idealne rozwiązanie dla tych, którzy planują jednorazowe akcje wymagające zwiększonych zasobów sprzętowych.

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz lub zadzwoń (801 308 408), aby skorzystać z pomocy naszych specjalistów w zakresie doboru sprzętu!


ZAUFALI NAM

1-indykpol 10-wisla 11-caritas 13-malta 14-kotlet 15-miniatury 16-zacheta 17-rabka 18-wojsko 2-wiosna 20-teatrw 21-amp 22-komputronik 23-parisoptique 25-urbancity 28-polinar 29-ksi 3-yves-rocher 30-spacerywirtualne 32-merkury 36-ornitolodzy 37-donna 38-otte 39-sophisti 4-wojas 40-elamed 5-olsztyn 7-sphinx 1-indykpol 10-wisla

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce cookie.