Serwery dedykowane dla CRM,
baz danych i systemów księgowych

Dlaczego warto wybrać serwer dedykowany dla CRM?

Dane zgromadzone w CRM, bazach danych czy systemach księgowych to często najcenniejsze aktywa jakie firma posiada. Dlatego tak ważnym jest, aby były one bezpieczne i zawsze dostępne.

Bezpieczeństwo danych

Wybierając serwer dedykowany w Kei.pl, możesz spać spokojnie. Nasze serwery znajdują się w chronionej serwerowni, która ma kilka źródeł prądu, zabezpieczenia przeciwpożarowe i przeciwpowodziowe. Ponadto używamy serwerowych modułów RAM wyposażonych w system kodowania korekcyjnego ECC. Pozwala on na wykrywanie i korygowanie błędów pamięci. Dbamy również o Twoje bezpieczeństwo dostarczając filtry antyspamowe, antywirusowe oraz firewall.

Backup 4×4 do 28 dni

Kopie bezpieczeństwa danych wykonujemy codziennie i przechowujemy w odrębnej geograficznie lokalizacji przez 28 dni. Oznacza to, że masz dostęp do 4 kopii dziennych oraz 4 kopii tygodniowych do 28 dni wstecz. Dajemy możliwość pobrania kopii zapasowych Twoich danych, takich jak pliki i bazy danych.

Administratorzy

Jeśli zdecydujesz się na serwer wraz z usługą administracji, nasi Administratorzy zapewnią utrzymanie, zarządzanie i przeprowadzanie aktualizacji w ramach oficjalnych repozytoriów poprawek, przeprowadzą też aktualizację pakietów systemowych. Dostępność Twoich usług będzie cyklicznie sprawdzana na danym porcie, podobnie jak obciążenie serwera, zajętość dysków, baz danych, pamięci operacyjnej.

High Availability

Dla podniesienia poziomu dostępności Twoich usług oraz ich bezpieczeństwa, możesz zdecydować się na wdrożenie High Availability. Zwróć się do nas, a nasi specjaliści przeprowadzą audyt i zaproponują najlepszy model wdrożenia HA.

Co dodatkowo zyskujesz z serwerem dedykowany w Kei.pl?

Całodobowe wsparcie

Wsparcie 24/7 czekamy na Twoje pytania, możesz kontaktować się z nami o dowolnej porze.

Monitoring serwera 24/7

Stały monitoring pracy i dostępności serwera, procesora, dysków twardych i pamięci operacyjnej.

Usługi gotowe do działania

Zainstalowany system operacyjny Linux, wsparcie dla NodeJS, Meteora, Rails, Pythona, Apache z PHP, NGINX.

Dla jakich systemów warto wybrać serwer dedykowany?

CRM

Serwer dedykowany dla systemu CRM, takiego jak na przykład Dynamics Microsoft, z jednej strony zapewni bezpieczeństwo i stabilność systemu, z drugiej pozwoli Twoim sprzedawcom i marketingowi szybciej pracować. Kluczowe dane o klientach będą zawsze aktualne i dostępne, a jednocześnie odpowiednio chronione (RODO).

Systemy księgowe

Twoje oprogramowanie do księgowości wraz z różnymi dodatkami możesz hostować na serwerze dedykowanym. To wygodne rozwiązanie pozwoli Ci na zarządzanie różnymi zadaniami księgowymi, takimi jak na przykład listy płac czy śledzenie zapasów.

Bazy danych

Dzięki postawieniu baz danych na osobnych serwerach dedykowanych zapewniasz im odpowiednio dużą powierzchnię i brak przestojów. Ponadto nasi administratorzy prowadzą stały monitoring zmian na serwerze i mają oko na wszystkie podejrzane działania, nie tylko cyberataki.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami.

Formularz został pomyślnie przesłany.
Wystąpił bład! Spróbuj ponownie lub skontaktuj się z nami.

Poczytaj więcej na naszym blogu

FAQ – Serwery dla CRM

CRM, czyli zarządzanie relacjami z klientami to oprogramowanie, który pomaga właścicielom firm pielęgnować relacje z klientami. CRM pomaga również w organizacji pracy, poprawie wydajności zespołu i zarządzaniu czasem.

Hosting odpowiedni dla CRM to, z uwagi na drogocenność gromadzonych w systemie danych, hosting bezpieczny i zapewniający stałą dostępność oprogramowania. Dlatego wybierając serwer pod CRM należy zwrócić uwagę na backup, anty DDoS, dostępność pomocy technicznej, możliwość wdrożenia High Availability, lokalizację serwerowni. W większości przypadków najlepszym typem hostingu dla CRM będzie serwer dedykowany.

Najpopularniejsze systemy CRM na świecie to Zoho CRM, HubSpot CRM, zendesk sell, Salesforce czy Pipedrive.

System księgowy to oprogramowanie służące do prowadzenia operacji księgowych. System rejestruje i przetwarza transakcje w ramach rachunków do zapłaty, należności, płac, obrotów i sald. Systemy księgowe przeznaczone są dla samodzielnych księgowych, małych i średnich przedsiębiorstw, biur rachunkowych, itp. Prawo do korzystania z systemu zwykle kupuje się jako licencję oprogramowania.