Jak założyć sklep internetowy?

1 KROK


Startujesz z nowym sklepem internetowym? Poszukujesz optymalnych rozwiązań? Zarządzany serwer VPS jest dla Ciebie.

2 KROK


Zainstaluj CMS dla swojego sklepu internetowego WP, Prestashop, Magento? Skorzystaj z wygodnych autoinstalatorów.

3 KROK


Działaj w sieci i zarabiaj ze swoim sklepem internetowym.

Najlepszy Serwer VPS dla e-commerce

Serwer+ wygodna i stabilna usługa

 • Optymalizuj koszty – dostosuj zasoby do swoich potrzeb
 • Sprawnie zarządzaj parametrami – korzystaj z kalkulatora kosztów
 • Pracuj wygodnie z wykorzystaniem Panelu Administracyjnego
 • Postaw na nielimitowany czas pracy specjalistów IT

OFERTA PREMIUM ZARZĄDZANY

Promocja
99
50 zł/mc
199,00 zł
122,39 zł brutto / mies.
Procesor: 2 vCore(s)
RAM: 8 GB
SSD: 50 GB
Zamów
Promocja
149
50 zł/mc
299,00 zł
183,89 zł brutto / mies.
Procesor: 4 vCore(s)
RAM: 16 GB
SSD: 100 GB
Zamów
Promocja
249
50 zł/mc
499,00 zł
306,89 zł brutto / mies.
Procesor: 16 vCore(s)
RAM: 32 GB
SSD: 250 GB
Zamów
Wycena indywidualna
vCore(s)
GB
GB
Zobacz szczegółową specyfikację

Aplikacje Click&GO

Chcesz założyć własny sklep internetowy? Wybierz Serwer VPS z separacją zasobów.

Serwer+ jest skonstruowany pod wymogi sklepu internetowego i wygody użytkownika. Skorzystaj z aplikacji Click&Go. Wordpress, Prestashop, Magento – sprawna instalacja.

PrestaShop
Magento
Wordpress
Joomla

Obejrzyj wideo i dowiedz się więcej

Serwer VPS sklepu internetowego jest bardzo prosty w obsłudze. Intuicyjny panel klienta pozwala na samodzielne działanie. Szybko zaplanujesz czasową zmianę parametrów, uruchomisz wirtualkę oraz sprawdzisz statystyki.

ZMIANA ZASOBÓW

STWORZENIE WIRTUALKI

MONITORING SERWERA

Elastyczny Serwer VPS dla sklepu internetowego

Rozliczanie miesięczne
Aplikacje Click&Go
Skalowalne zasoby
Harmonogram planowania zasobów
Intuicyjny Panel Zarządzania
Administrator zawsze pod ręką

Serwer VPS dla sklepu internetowego – jak wybrać?
Postaw na Mini serwer dedykowany

Serwer wirtualny VPS to gwarancja odseparowanych zasobów. Nie musisz wybierać współdzielonego hostingu. Optymalnie dobrany pakiet pozwala w pełni korzystać z przyznanych parametrów. Niezależność i stabilne podstawy to niezbędne elementy dla efektywnego działania w branży e-commerce. Z Serwer+ nie ma zagrożenia migracji projektów, dzięki czemu unikniesz przestoju w działaniu sklepu internetowego.

 • Odseparowane zasoby

  Niezależność to nie tylko moda. To także bezpieczne działanie. Nie musisz decydować się na współdzielony hosting. Serwer+ to nowe możliwości dla branży e-commerce. Jeśli Twój projekt wymaga więcej – postaw na separację zasobów. Stabilność działania sklepu internetowego to najważniejszy czynnik w budowaniu wiarygodności.

 • Skonfigurowane środowisko

  Serwer VPS Zarządzany to skonfigurowane środowisko gotowe do działania. Instalacje i Serwer+ pozwala zwiększać limity pojemności i transferu. Powierzchnia baz danych ograniczana jest jedynie powierzchnią samego serwera. Elastyczna i stabilna usługa to klucz to sukcesu online.

 • Szybkie Dyski SSD

  W naszych serwerach stosujemy dyski SSD firmy Intel z serii Data Center. Osiągają liczbę operacji wejścia/wyjścia na sekundę sięgającą 460 000 IOPS przy losowym odczycie i 175 000 IOPS przy losowym zapisie danych. Krótki czas dostępu do danych zapisanych na dysku pozwala na szybkie przesłanie ich do przeglądarki. Przeniesienie witryny na hosting lub serwer z dyskami SSD wyraźnie skraca czas ładowania strony.

 • Darmowy certyfikat SSL

  Let's Encrypt jest najbardziej popularną usługą udostępniającą nieodpłatnie certyfikaty szyfrowania wydawane w ramach zautomatyzowanego procesu odnawiania. Kei.pl posiada mechanizmy wspierające automatyczną odnowę takiego certyfikatu z poziomu panelu Webas, wystarczy raz aktywować certyfikat Let's Encrypt dla swojej domeny, a certyfikat będzie automatycznie odnawiany w cyklach co 60 dni zgodnie z zaleceniem.

 • Autoinstalatory

  Ułatwiamy działanie – sprawdź autoinstalator popularnych aplikacji, dzięki któremu za pomocą jednego kliknięcia uruchomisz na własnym serwerze oprogramowanie niezbędne do pracy. Do wyboru WordPress, Joomla!, Piwik, PrestaShop i około 100 innych darmowych aplikacji.

 • Backup 4x4 28 dni

  Możesz czuć się bezpiecznie, Twoje dane są w dobrych rękach. a bezpieczeństwo plików odpowiada zespół doświadczonych administratorów. Nowoczesne Centrum Danych to najlepsze środowisko dla Twoich projektów. Kopie bezpieczeństwa plików wykonujemy codziennie i przechowujemy przez 28 dni na osobnych serwerach.

Branża e-commerce o Serwer+

Bardzo cenimy Kei.pl za elastyczność w dopasowaniu oferty do potrzeb tak dużego serwisu jak Kotlet TV. Współpracujemy od lat i obsługa klienta zawsze stoi na najwyższym poziomie.
Paulina Stępień
Kotlet.tv
kotlet.tv
Naszych Partnerów dobieramy starannie, dlatego korzystamy z serwerów dedykowanych Kei.pl już od dłuższego czasu. Polecamy ich wszystkim tym, dla których najważniejsza jest niezawodność i stabilność działania usług.
Caritas Polska
Administrator stron internetowych Caritas Polska
Caritas

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania
i pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie.

801 308 408
Hosting dla sklepu internetowego  

Serwer VPS sklepu internetowego

Wiesz jak możesz skorzystać z skalowalności zasobów? Serwer+ to nowa usługa, która została skonstruowana na potrzeby przedstawicieli branży e-commerce. Planowanie i kalkulowanie kosztów jest możlwie za pomocą narzędzi dostępnych w intuicyjnym panelu. To naprawdę proste. Funkcjonalne suwaki pzowolą zmieniać parametry w zależności od potrzeb. Koszty dodatkowych zasobów są automatycznie przeliczane. Dzięki temu masz pełną kontrolę nad finansami. Faktura już nigdy nie będzie zaskoczeniem. Skorzystaj z elastycznych rozwiązań. Skalowalne zasoby to stabilne działanie Twojego sklepu.  Jeśli zastanawiasz się nad założeniem sklepu internetowego, Serwer+ pomoże Ci wystartować ze swoim projektem. nie musisz ograniczać się do hostingu współdzielonego. Możesz pozwolić sobie na odseparowane zasoby w racjonalnych cenach.

Potrzebujesz serwera VPS z możlwiością instalacji Magento Prestashop czy Shopper? 

Serwer+ daje Ci taką możlwiość. Kilka klików i gotowe! Założenie sklepu internetowego nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać. Potrzebujesz tworzyć serwery wirtualne a także separować środowiska i dedykowanymi IP? Z serwerem VPS jest to możliwe. Płynnie wydzielasz dostępy i buduj esz zaplecze dla swojej działalności w branży e-commerce. Z  serweremVPS sklep internetowy będzie działał stabilnie bez nieplanowanych kosztów. To Ty decydujesz ile wydajesz. 

 

Sklep internetowy – o czym pamiętać?

Stabilność jest bardzo ważna w każego typu działalności. Warto postawić na sprawdzone roziwązania już od początku. Serwer VPS w chmurze gwarantuje zasoby na wyłączność. Serwer wirtualny to kilka pakietów, kóre pomagają optymalnie korzystać z parametrów. Nie jesteś zagrożony migracją projektów! Dzięki temu unikmniesz przestoju w swoim sklepie. Parametry rosną razem z rozowjem firmy, a Ty nie musisz porzenosić swoich plików. Szukałeś najlepszego rozweiązania hsotingowego d dla sklepu internetowego? Wybierz Serwer Vps w chmurze z apliakcjami Click&Go Prestashop Magento i działaj sprawnie w e-commerce.

Serwer VPS z administracją?

Decydując się na serwer w wersji zarządzanej wykupujesz pracę specjalistów IT. Doświadczenie administratorzy są do Twojej dyspozycji 24/h. Pracując w trybie zmianowym, niustannie działają nad sprawnym działaniem każdej maszyny. Wersja Zarzadzana to także w pełni skonfigurowane środowisko. Wszystkie niezbędne instalacji zostaną wykonane za Ciebie. Nie musisz takze martwić się o kwestie backup-u. Kopie wszystkich plikó strony wykonywane sa raz dziennie i przechowywane na osobnych serwerach. 

Sprawdź udogodnienia zarządzanego serwera VPS w chmurze. Jesli startujesz z promocją swojego sklepu internetowego i nie wiesz jakie rozwiązanie powinieneś wybrać. Napisz na handlowy@kei.pl