OFERTA STANDARD

Niedrogie serwery VPS Cloudentic rozliczane miesięcznie

Bezpieczny serwer VPS w chmurze umożliwia instalowanie własnych aplikacji oraz samodzielnej ich konfiguracji. Niedrogie serwery VPS Cloudentic dają znacznie więcej możliwości od standardowego hostingu. Wybierz pakiet, w kolejnym kroku system operacyjny i uruchom tani hosting VPS w zaledwie 5 minut. Zarządzaj własnym serwerem VPS przez zdalną konsolę. Korzystaj z możliwości zwiększania zasobów hostingu VPS bez konieczności migracji projektów.

PROMOCJA
9,50
19,00
zł / mc | brutto 11,69
1 vCore(s)
Procesor
1 GB
RAM
10 GB
SSD
PROMOCJA
14,50
29,00
zł / mc | brutto 17,84
1 vCore(s)
Procesor
1 GB
RAM
20 GB
SSD
BESTSELLER
PROMOCJA
19,50
39,00
zł / mc | brutto 23,99
1 vCore(s)
Procesor
2 GB
RAM
30 GB
SSD
PROMOCJA
29,50
59,00
zł / mc | brutto 36,29
2 vCore(s)
Procesor
3 GB
RAM
40 GB
SSD
PROMOCJA
34,50
69,00
zł / mc | brutto 42,44
2 vCore(s)
Procesor
4 GB
RAM
50 GB
SSD

OFERTA PREMIUM

Prawdopodobnie najlepsza oferta serwerów VPS w Polsce

Postaw na dobry serwer VPS w chmurze. Wybierz swobodę działania. W linii Premium VPS w chmurze otrzymujesz możliwość wyboru między opcją root a zarządzaną. Korzystaj z dodatkowych skalowalnych zasobów dostępnych w trybie on-demand, modułu snapshotów bądź udogodnień opcji zarządzanej. Wariant zarządzany serwera wirtualnego to w pełni skonfigurowane środowisko oraz codzienny backup danych. Korzystaj z możliwości czasowego zwiększania zasobów serwera VPS bez migracji projektów

Root Zarządzany
89,50
zł / mc | brutto 110,09
2 vCore(s)
Procesor
4 GB
RAM
50 GB
SSD
BESTSELLER
179,00
zł / mc | brutto 220,17
4 vCore(s)
Procesor
8 GB
RAM
100 GB
SSD
358,00
zł / mc | brutto 440,34
8 vCore(s)
Procesor
16 GB
RAM
200 GB
SSD
791,00
zł / mc | brutto 972,93
16 vCore(s)
Procesor
32 GB
RAM
500 GB
SSD
WYCENA INDYWIDUALNA
vCore(s)
GB
GB
145,00
zł / mc | brutto 178,35
2 vCore(s)
Procesor
4 GB
RAM
50 GB
SSD
BESTSELLER
290,00
zł / mc | brutto 356,70
4 vCore(s)
Procesor
8 GB
RAM
100 GB
SSD
580,00
zł / mc | brutto 713,40
8 vCore(s)
Procesor
16 GB
RAM
200 GB
SSD
1 310,00
zł / mc | brutto 1611,30
16 vCore(s)
Procesor
32 GB
RAM
500 GB
SSD
WYCENA INDYWIDUALNA
vCore(s)
GB
GB

Technologia VPS Cloudentic

VPS Cloudentic to rozwinięcie klasycznych serwerów VPS z elastycznym modelem rozliczania. Klient w każdym momencie ma możliwość zwiększyć parametry swojego serwera. Może to zrobić w sposób tymczasowy np. w okresach większego obciążenia. Wszystkie serwery wyposażone są w nowoczesne dyski SSD zapewniające wydajność wielokrotnie większą niż klasyczne dyski magnetyczne.

Klastry wysokiej dostępności
Na każdym z poziomów architektury: sprzętowym, obliczeniowym, macierzowym oraz sieciowym zastosowaliśmy w pełni zautomatyzowane mechanizmy zapewniające wysoką dostępność środowiska (High Availability). Pozwalają one zredukować do minimum czas, w którym mogą wystąpić nieplanowane problemy z jego dostępnością.
Szybkie połączenia
Warstwa sieciowa infrastruktury bazuje na technologiach światłowodowych, które zapewniają szybką transmisję danych. Przesył oparty jest o interfejsy optyczne 10Gbit.
Wydajny storage
Aby zwiększyć efektywność gromadzenia i przetwarzania danych, zaimplementowaliśmy technologię tieringu macierzy dyskowej opartej o dyski SSD. Dzięki temu rozwiązaniu system samodzielnie rozpoznaje najczęściej wykorzystywane pliki i umieszcza je w cache zbudowanym w pamięci RAM.
Wielopoziomowa redundancja
Na poziomie sprzętowym zastosowana została redundancja zasobów, która eliminuje tzw. "single point of failure", czyli te elementy całego środowiska, których awaria uniemożliwiłaby działanie systemu. Zwielokrotnienie elementów na poziomie każdej warstwy infrastruktury podnosi bezpieczeństwo i dostępność uruchomionych usług.
Bezpieczeństwo danych
Dane klienta są dublowane synchronicznie na dwóch macierzach połączonych w oparciu o sieć InfiniBand. Każdy plik klienta znajduje się na minimum czterech dyskach fizycznych.
Skalowalne zasoby
Do Twojej dyspozycji oddajemy wirtualne zasoby infrastruktury IT, które możesz modyfikować wraz ze zmieniającymi się potrzebami biznesowymi i sezonową intensyfikacją sprzedaży. Skalowanie zasobów nie powoduje przerw w dostępie do usługi. Twój serwis jest nieprzerwanie dostępny online.

Zobacz jak to działa

ZMIANA ZASOBÓW

STWORZENIE WIRTUALKI

MONITORING SERWERA

Poznaj możliwości Serwera+

Optymalizacja kosztów
Zasoby on-demand
Systemy operacyjne
Serwer + zarządzanie
Harmonogram
Intuicyjny panel zarządzania

Referencje

Bardzo cenimy Kei.pl za elastyczność w dopasowaniu oferty do potrzeb tak dużego serwisu jak Kotlet TV. Współpracujemy od lat i obsługa klienta zawsze stoi na najwyższym poziomie.
Paulina Stępień
Kotlet.tv
kotlet.tv
Naszych Partnerów dobieramy starannie, dlatego korzystamy z serwerów dedykowanych Kei.pl już od dłuższego czasu. Polecamy ich wszystkim tym, dla których najważniejsza jest niezawodność i stabilność działania usług.
Caritas Polska
Administrator stron internetowych Caritas Polska
Caritas

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania
i pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie.

801 308 408
Dowiedz się więcej o usłudze Serwer+  

Serwer VPS - dedykowana infrastrktura IT dla Ciebie

Serwer VPS oparty o technologię chmurową to idealne rozwiązanie dla osób rozpoczynających swój biznes. Startujesz z projektem i zakładasz rozwój jego struktur? Serwer VPS jest rozwiązaniem dla Ciebie. Możesz zwiększać zasoby bez konieczności migracji. Wdrażając nową usługę zdecydowaliśmy o udostepnieniu 2 linii produktu, dzięki temu możesz wybrać pomiędzy serwerem z dostępem do konta root, a serwerem zarządzanym. Dołożyliśmy wszelkich starań aby serwer VPS spełniał oczekiwania jak największej grupy klientów o zróżnicowanych potrzebach.

Serwer+ to klastry wysokiej dostępności, wydajny storage, wielopoziomowa redundancja i szybkie połączenia. Korzystając z infrastruktury Centrum Danych Kei.pl, klient oprócz nowoczesnej technologii zyskuje także wsparcie techniczne najlepszych specjalistów z branży. Linia Premium i wybór opcji Zarządzany pozwoli Ci wykorzystac wiedzę naszych pracowników. To oni zajmą się pełną adrministracją serwera. W opcji Premium jest dostępna także wycena indywidualna, która pozwala na wybór optymalnego dla Ciebie rozwiązania. Stwórz własną dedykowaną infrastruktrę IT dla swojego projektu.

Serwer VPS - w zasadzie co to takiego?

Serwer VPS to młodszy brat serwera dedykowanego. Użytkownik otrzymuje do swojej dyspozycji część zasobów fizycznej maszyny fizycznej - tzw. wirtualny serwer prywatny. Jest to rozwiązanie dedykowane specjalistom, którzy posiadają zaawansowaną wiedzę z zakresu rozwiązań serwerowych. Użytkując serwer VPS samodzielnie decydujesz o instalowanym oprogramowaniu oraz zajmujesz się jego instalacją i aktualizacją.  

Jak działają serwery wirtualne?

Serwer VPS to serwer wirtualny wydzielony z serwera dedykowanego. Specjalne oprogramowanie do wirtualizacji pozwala na pełną emulację fizycznej maszyny. Dedykowana infrastruktura IT spełni twoje oczekiwania.

Różnica polega na tym, że w obrębie jednego serwera fizycznego można stworzyć wiele serwerów VPS. To oznacza, że pojedynczy użytkownik nie dostaje do dyspozycji całych zasobów serwera fizycznego. Pamięć RAM, moc obliczeniowa procesora i powierzchnia dyskowa są dzielone z innymi użytkownikami serwerów VPS. Zasoby są rozdzielane optymalnie dla wszystkich użytkowników. Dzięki temu żaden z nich nie może obciążyć maszyny kosztem pozostałych użytkowników. Serwery VPS pozwalają zatem na utrzymywanie bardziej wymagających projektów niż hosting współdzielony.  

A może zarządzany serwer wirtualny?

Jeśli Twoje przedsięwzięcie dynamicznie się rozwija i szukasz skalowalnej usługi hostingowej warto zwrócić uwagę na zarządzane serwery wirtualne. Decydując się na to rozwiązanie oprócz zasobów (takich jak powierzchnia dyskowa, moc procesora czy transfer danych) otrzymasz wsparcie techniczne ze strony wykwalifikowanych administratorów.

Moc serwera VPS i łatwość obsługi w jednym

Zarządzane serwery wirtualne wyposażone są w intuicyjny panel zarządzania Webas. To dzięki jego nieustannemu rozwojowi z możliwości serwera VPS może bez przeszkód korzystać każdy. Nawet osoba, której obce są tajniki zaawansowanych rozwiązań technologicznych.