PEŁNA SPECYFIKACJA PLATFORM E-BIZNES

Poniżej znajdziesz pełną specyfikację dla zarządzanych serwerów wirtualnych.


OGÓLNE


Powierzchnia: 30-300 GB
Transfer: 500-2000 GB
Bazy danych (MySQL, PostgreSQL): 10 lub bez limitu
Zasoby serwera: 5-50%
Liczba domen: 10 lub bez limitu
Utrzymywanie serwerów DNS:
Anonimowe serwery DNS:
Konto Shell:
Pomoc techniczna: 24/7
Codzienna kopia zapasowa:
SSL:
(poczta, WWW, FTP)
SNI

Możliwość instalacji wielu certyfikatów SSL

NOWOŚĆ

NARZĘDZIA:


Panel administracyjny:
Webmail:
Graficzne statystyki strony:

POCZTA:


Konta pocztowe: Bez limitu
Serwery poczty we własnej domenie:
(POP3, SMTP, IMAP)
Aliasy pocztowe: Bez limitu
Autoresponder:
System antywirusowy:
System antyspamowy:
Przekazywanie poczty:
Catch-all:
Listy pocztowe:
Antyoszust:
(autoryzacja SMTP)
DomainKeys Identified Mail (DKIM)

Uwierzytelnianie poczty e-mail

FTP:


Liczba kont FTP: Bez limitu
SSH:
Anonimowy FTP:
Katalogi na hasło:

DOSTĘP DO:


PHP, Perl, Python
WAP:
SSI:
CRON:
CGI:

PARAMETRY BEZPIECZEŃSTWA:


% serwera referencyjnego:
(CPU, CPU dla baz danych, dysk, dysk dla baz danych)
5-50%
Powierzchnia - bazy danych:
(Wydzielona z powierzchni całkowitej)
2 GB–20 GB
Maksymalna liczba procesów: 512
Maksymalny rozmiar wiadomości e-mail: 100 MB
Zobacz wszystkie »
PRAKTYCZNE RADY

Startujesz z e-biznesem i nie wiesz jakich zasobów będziesz potrzebował? Serwer wirtualny może zmieniać się wraz z rozwojem Twojego biznesu. Skorzystaj z miesięcznego lub kwartalnego planu abonamentowego bądź zwiększaj parametry usługi w dogodnym dla siebie momencie.

Prowadzisz sklep internetowy i integrujesz go z systemami hurtowymi? Aby zautomatyzować aktualizację stanów wykorzystaj harmonogram zadań CRON.

Prowadzisz agencję interaktywną i często pośredniczysz w zakupie hostingu dla swoich Klientów? Dzięki nam możesz oferować hosting pod własną marką. Zamów platformę e-biznes z systemem Aplikacja Reseller. Aby poznać szczegóły skontaktuj się z konsultantem tel. 801 308 408


NEWSLETTER

Warto wiedzieć więcej! Jesli chcesz wiedzieć pierwszy o nowych możliwościach technicznych i promocjach zapisz się do Newsletter'a.

Zaznacz kategorie, które Cię interesują:

Domeny Hosting Serwery dedykowane VPS Certyfikaty SSL

ZAUFALI NAM

1-indykpol 10-wisla 11-caritas 13-malta 14-kotlet 15-miniatury 16-zacheta 17-rabka 18-wojsko 2-wiosna 20-teatrw 21-amp 22-komputronik 23-parisoptique 25-urbancity 28-polinar 29-ksi 3-yves-rocher 30-spacerywirtualne 32-merkury 36-ornitolodzy 37-donna 38-otte 39-sophisti 4-wojas 40-elamed 5-olsztyn 7-sphinx 1-indykpol 10-wisla

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce cookie.
Serwery wirtualne - dowiedz się więcej  

Serwer VPS - w zasadzie co to takiego?

Serwer VPS to młodszy brat serwera dedykowanego. Użytkownik otrzymuje do swojej dyspozycji część zasobów fizycznej maszyny fizycznej - tzw. wirtualny serwer prywatny. Jest to rozwiązanie dedykowane specjalistom, którzy posiadają zaawansowaną wiedzę z zakresu rozwiązań serwerowych. Użytkując serwer VPS samodzielnie decydujesz o instalowanym oprogramowaniu oraz zajmujesz się jego instalacją i aktualizacją.  

Jak działają serwery wirtualne?

Serwer VPS to serwer wirtualny wydzielony z serwera dedykowanego. Specjalne oprogramowanie do wirtualizacji pozwala na pełną emulację fizycznej maszyny. W efekcie użytkownik serwera VPS ma podobne możliwości w zakresie zarządzania, jak osoba korzystająca z serwera dedykowanego.

Różnica polega na tym, że w obrębie jednego serwera fizycznego można stworzyć wiele serwerów VPS. To oznacza, że pojedynczy użytkownik nie dostaje do dyspozycji całych zasobów serwera fizycznego. Pamięć RAM, moc obliczeniowa procesora i powierzchnia dyskowa są dzielone z innymi użytkownikami serwerów VPS.

Zasoby są rozdzielane optymalnie dla wszystkich użytkowników. Dzięki temu żaden z nich nie może obciążyć maszyny kosztem pozostałych użytkowników. Serwery VPS pozwalają zatem na utrzymywanie bardziej wymagających projektów niż hosting współdzielony.  

A może zarządzany serwer wirtualny?

Jeśli Twoje przedsięwzięcie dynamicznie się rozwija i szukasz skalowalnej usługi hostingowej warto zwrócić uwagę na zarządzane serwery wirtualne. Decydując się na to rozwiązanie oprócz zasobów (takich jak powierzchnia dyskowa, moc procesora czy transfer danych) otrzymasz wsparcie techniczne ze strony wykwalifikowanych administratorów.

Moc serwera VPS i łatwość obsługi w jednym

Zarządzane serwery wirtualne wyposażone są w intuicyjny panel zarządzania Webas. To dzięki jego nieustannemu rozwojowi z możliwości serwera VPS może bez przeszkód korzystać każdy. Nawet osoba, której obce są tajniki zaawansowanych rozwiązań technologicznych.