Słownik pojęć IT

Słownik pojęć IT

Poznaj pojęcia, które pomogą Ci lepiej zrozumieć świat IT i hostingu. Ponad 40 prostych definicji - od "alias pocztowy" po "zasoby on-demand".

Magento

Magento jest platformą wykorzystywaną w e-commerce, udostępnianą na otwartej licencji. To sprawia, że kod może być ciągle rozwijany i dostosowywany do preferencji użytkownika. Magento to platforma, na której zbudujesz swój sklep internetowy.

Szereg funkcjonalności oznacza pełną elastyczność twojego projektu.

Dlaczego Magento?

  • jedna z najpopularniejszych platform do powadzenia sprzedaży w internecie,
  • rozbudowana analityka
    Za jej pomocą zmierzysz doświadczenia Klientów i zaoptymalizujesz działania. Magento daje możliwość integracji z wieloma narzędziami analitycznymi. W oparciu o nie możesz zmierzyć ruch na stronie i sprawdzić zachowania użytkowników.
  • skalowalność architektury
    Bogate funkcjonalności umożliwiają sprawne zarządzanie szerokim portfolio produktów. W jego skład wchodzą kompatybilne moduły, które możesz rozwijać według potrzeb swojego projektu. To szerokie możliwości prezentacji oferty, jej produktów, analizy funkcjonowania serwisu i podejmowanych czynności, a w konsekwencji raportowania osiąganych wyników.

Magento ze względu na architekturę wymaga rozwiązania serwerowego dedykowanego i integrującego wymagania.
W Kei.pl znajdziesz serwer dedykowany wprost pod Magento. Architektura serwerów została zaprojektowana na podstawie skalowania horyzontalnego. To metoda, która dzieli obciążenie pomiędzy kilkoma serwerami, gdzie funkcjonują instancje serwera www, nginx oraz php-fpm.

Poczytaj więcej na naszym blogu

Znajdź interesujący Cię artykuł

Wybierz kategorię