Słownik pojęć IT

Słownik pojęć IT

Poznaj pojęcia, które pomogą Ci lepiej zrozumieć świat IT i hostingu. Ponad 40 prostych definicji – od „alias pocztowy” po „zasoby on-demand”.

Magento

Magento jest platformą wykorzystywaną w e-commerce, udostępnianą na otwartej licencji. To sprawia, że kod może być ciągle rozwijany i dostosowywany do preferencji użytkownika. Magento to platforma, na której zbudujesz swój sklep internetowy.

Szereg funkcjonalności oznacza pełną elastyczność twojego projektu.

Dlaczego Magento?

 • jedna z najpopularniejszych platform do powadzenia sprzedaży w internecie,
 • rozbudowana analityka
  Za jej pomocą zmierzysz doświadczenia Klientów i zaoptymalizujesz działania. Magento daje możliwość integracji z wieloma narzędziami analitycznymi. W oparciu o nie możesz zmierzyć ruch na stronie i sprawdzić zachowania użytkowników.
 • skalowalność architektury
  Bogate funkcjonalności umożliwiają sprawne zarządzanie szerokim portfolio produktów. W jego skład wchodzą kompatybilne moduły, które możesz rozwijać według potrzeb swojego projektu. To szerokie możliwości prezentacji oferty, jej produktów, analizy funkcjonowania serwisu i podejmowanych czynności, a w konsekwencji raportowania osiąganych wyników.

Magento ze względu na architekturę wymaga rozwiązania serwerowego dedykowanego i integrującego wymagania.
W Kei.pl znajdziesz serwer dedykowany wprost pod Magento. Architektura serwerów została zaprojektowana na podstawie skalowania horyzontalnego. To metoda, która dzieli obciążenie pomiędzy kilkoma serwerami, gdzie funkcjonują instancje serwera www, nginx oraz php-fpm.

Poczytaj więcej na naszym blogu

 • Jak działa Nextcloud?

  Wybierając serwer Nextcloud w kei.pl zyskujesz dostęp do rozbudowanego narzędzia, a wszelkie dane przechowujesz lokalnie, co ma znaczenie dla bezpieczeństwa Twojej infrastruktury.

  Czytaj więcej >
 • Certyfikat VMC - Twoje logo w wiadomości

  Twoje logo w wiadomości e-mail? Teraz to możliwe. Pomoże Ci w tym cyfrowy certyfikat VMC, dostępny już w portfolio Kei.pl. VMC daje możliwość, że Twoje logo będzie dostępne obok wiadomości e-mail.

  Czytaj więcej >

Znajdź interesujący Cię artykuł