fbpx
Wiedza dedykowana Tobie
ivision.pl

Software, design, marketing – poznajcie agencję interaktywną Ivision.pl

13 października 2015

Dziewięć lat temu Sony pokazało światu konsolę Playstation 3, firma Google kupiła serwis YouTube, a Polacy zaczynali zakładać konta na Naszej Klasie. Wtedy też debiutowali oni – agencja interaktywna Ivision.pl z Krakowa. 

Po kolejnych kilku latach nasze drogi się spotkały. Strony i aplikacje przygotowane przez Ivision.pl trafiły na nasze serwery. To dobra okazja, by poznać się bliżej. Zacznijmy zatem od liczb.

Dziś Ivision.pl to 23 specjalistów i ponad 480 projektów zrealizowanych dla blisko 300 klientów. Przez ten czas przepracowali ponad 98 413 godzin. Gdyby to zadanie powierzyć jednej osobie, pracowałaby przez ponad… 51 lat. Robi wrażenie, prawda?

Równie imponujące są owoce tej pracy. Ivision.pl specjalizuje się w tworzeniu stron WWW, aplikacji internetowych i mobilnych. Zajmują się działaniami z obszaru SEO i SEM oraz social media. Pracowali dla klientów w Stanach Zjednoczonych, Australii i Europie. Ivision.pl ma też na koncie współpracę z magazynem „Komputer Świat” i marką Subaru Polska, dla której przygotowali film reklamowy dostępny w serwisie YouTube.

Z kolei w serwisie Google Maps można podejrzeć, jak wygląda praca w biurze Ivision.pl. To tam powstają projekty zaprezentowane na ich stronie internetowej. Tam też z uwagą czyta się każdy nadesłany brief. Może wyślesz im swój? 🙂