Serwery dedykowane Root

Wybierz serwer dedykowany i ciesz się pełną swobodą w zarządzaniu

Serwer z pełnym dostępem

Przetestuj bezpłatnie serwer Root przez 7 dni i przekonaj się, że warto nawiązać współpracę.

netto | brutto

xQ1 Root

Serwer Root to pelna kontrola i swoboda działania w zakresie administracji.

RAM: <%= products[0]['memory'] %>

Procesor: Intel® Xeon® E-2234

Liczba adresów IP: 1

Dyski:
 • Konsola KVM
 • Zdalny dostęp do konsoli
 • Kontrola systemu
 • Awaryjna kontrola zasilania
 • Pomoc Techniczna 24/7
 • Powierzchnia Backup 300 GB
 • Rozszerzony AntyDDoS
Przetestuj przez 7 dni Zamów

xQ2 Root

Serwer Root to pelna kontrola i swoboda działania w zakresie administracji.

RAM: <%= products[1]['memory'] %>

Procesor: Intel® Xeon® E-2236

Liczba adresów IP: 1

Dyski:
 • Konsola KVM
 • Zdalny dostęp do konsoli
 • Kontrola systemu
 • Awaryjna kontrola zasilania
 • Pomoc Techniczna 24/7
 • Powierzchnia Backup 300 GB
 • Rozszerzony AntyDDoS
Zamów

xQ3 Root

Serwer Root to pelna kontrola i swoboda działania w zakresie administracji.

RAM: <%= products[2]['memory'] %>

Procesor: Intel® Xeon® Silver 4210

Liczba adresów IP: 1

Dyski:
 • Konsola KVM
 • Zdalny dostęp do konsoli
 • Kontrola systemu
 • Awaryjna kontrola zasilania
 • Pomoc Techniczna 24/7
 • Powierzchnia Backup 500 GB
 • Rozszerzony AntyDDoS
Zamów
pattern

Jeśli szukasz serwera z inną konfiguracją skontaktuj się z nami, razem dobierzemy usługę, serwer lub zaplanujemy infrastrukturę dostosowaną do Twoich potrzeb.

Zapytaj
Zapoznaj się ze szczegółowa specyfikacją
xQ1 Root
xQ2 Root
xQ3 Root
Wariant
<%= products[0]['line'] === 'admin' ? 'Zarządzany' : 'Root' %>
<%= products[1]['line'] === 'admin' ? 'Zarządzany' : 'Root' %>
<%= products[2]['line'] === 'admin' ? 'Zarządzany' : 'Root' %>
Procesor
Intel® Xeon® E-2234
Intel® Xeon® E-2236
Intel® Xeon® Silver 4210
Pamięć
<%= products[0]['memory'] + ' DDR4' %>
<%= products[1]['memory'] + ' DDR4' %>
<%= products[2]['memory'] + ' DDR4' %>
Dysk

Dyski HDD - dane są zapisywane na dyskach twardych firmy Western Digital lub HGST z serii Enterprise. Nośniki o wysokiej pojemności są zoptymalizowane pod względem wydajności i przystosowane do pracy pod dużym obciążeniem.

Dyski SSD - dane są zapisywane na dyskach SSD firmy Intel z serii Data Center oraz Samsung. Pozwalają osiągnąć liczbę operacji wejścia / wyjścia na sekundę sięgającą 460 000 IOPS przy losowym odczycie i 175 000 IOPS przy losowym zapisie danych.

Dodatkowa przestrzeń backupowa

Skorzystaj z dodatkowej przestrzeni backupowej w cenie 20 zł netto/miesiąc za każde 100 GB. Złóż zamówienie

20 zł netto
20 zł netto
20 zł netto
Liczba adresów IP

Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych adresów. Cennik

1
1
1
System Operacyjny
Wybór Klienta
Wybór Klienta
Wybór Klienta
Transfer
5 TB
5 TB
5 TB
Przepustowość
100 Mbps
100 Mbps
100 Mbps
Darmowy test serwera

W trakcie testu masz do dyspozycji serwer o pełnych parametrach i wsparcie techniczne naszych specjalistów.

tak
nie
nie
Poziom SLA
99%
99%
99%
Usługi w ramach serwera:
Zarządzanie adresami IP
tak
tak
tak
Zdalny dostęp do konsoli

Z Panelu Klienta możesz zdalnie połączyć się z serwerem przy pomocy konsoli lub przekazać dostęp do niej innej osobie wysyłając jej adres URL konsoli. W Panelu sprawdzisz status połączenia i zobaczysz wszystkie adresy IP aktualnie połączone z serwerem.

tak
tak
tak
Kontrola systemu

Możliwość zrestartowania lub wyłączenia serwera za pośrednictwem systemu operacyjnego. Operacje zadziałają poprawnie w przypadku obecności systemu operacyjnego z obsługą zarządzania energią (ACPI).

tak
tak
tak
Awaryjna kontrola zasilania

Wymuszenie restartu lub wyłączenia serwera poprzez odcięcie zasilania. Ze względu na ryzyko uszkodzenia systemu plików te operacje powinny być używane tylko w ostateczności.

tak
tak
tak
Opieka sprzętowa
tak
tak
tak
Umowa Powierzenia Danych

Bezpieczeństwo Twoich danych jest dla nas priorytetowe, dlatego oferujemy Ci usługi zgodne z wymogami RODO. Dowiedz się więcej

tak
tak
tak
Rozszerzony AntyDDoS

Wydajne zabezpieczenia, które ochraniają infrastrukturę przez zmasowanymi atakami Distributed Denial of Service. Stosowana technologia pozwala skutecznie zwalczać i blokować ataki rozproszonej odmowy dostępu.

nie
nie
tak
Powierzchnia Backup

W zależności od pakietu (opcja na zapytanie) otrzymujesz dostęp do niezależnej powierzchni na serwerach specjalnego systemu backupowego gdzie za pomocą protokołów Rsync, FTP, SCP możesz przesłać i przechowywać swój backup.

nie
Powierzchnia Backup 300 GB
Powierzchnia Backup 500 GB

Zaufali nam

 comperia-logo
vercom logo
cocodrillo logo
wojas logo
bytom logo

Wraz z serwerem Root otrzymujesz tylko najlepsze technologie

Procesor Intel Xeon

Procesory Intel Xeon zaprojektowano z myślą o serwerach i wydajnych stacjach roboczych. Każda kolejna wersja procesora charakteryzuje się zwiększoną wydajnością w stosunku do poprzednika.

Dysk SSD

W przypadku wyboru serwera z dyskami SSD dane są zapisywane na dyskach SSD firmy Intel z serii Data Center oraz Samsung. Pozwalają one osiągnąć do 460 000 IOPS przy losowym odczycie danych i do 175 000 IOPS przy zapisie losowym danych.

Pamięć

Używamy serwerowych modułów RAM wyposażonych w system kodowania korekcyjnego ECC. Pozwala on na wykrywanie i korygowanie błędów pamięci. Zapewnia to większą stabilność działania systemu niż w przypadku użycia standardowych pamięci RAM.

Backup FTP

Do serwera otrzymujesz dostęp do niezależnej powierzchni na serwerach specjalnego systemu backupowego, gdzie za pomocą protokołów Rsync, FTP, SCP możesz przesłać i przechowywać swój backup.

Dostęp Root

Wybierając dostęp ROOT do serwera zyskujesz pełna swobode i niezależnośc w kwestii wyboru systemu operacyjnego i oprogramowania, z którego chcesz korzystać

Zdalny dostęp do kontroli

Z Panelu Klienta możesz zdalnie połączyć się z serwerem przy pomocy konsoli lub przekazać dostęp do niej innej osobie wysyłając jej adres URL konsoli. W Panelu sprawdzisz status połączenia i zobaczysz wszystkie adresy IP aktualnie połączone z serwerem.

Rozbuduj swój serwer

Za mało zasobów? To nie problem, rozbuduj swój serwer – zwiększ wydajność maszyny.

Dyski twarde

Aby zwiększyć ilość dostępnej powierzchni na Twoim serwerze, dobierz jeden z dysków twardych SATA lub SAS dostępnych w naszej ofercie.

Dodatkowy procesor

Wydajny procesor to klucz do efektywnej pracy całego serwera – chętnie doradzimy ci w doborze odpowiedniego sprzętu.

Pamięć RAM

Rozbudowa maszyny o dodatkowe kości pamięci sprawi, że Twój serwer będzie bardziej wydajny i sprosta większym wyzwaniom.

KVM

Chcesz mieć zdalny dostęp do Twojego serwera? Skorzystaj z rozwiązania, jakim jest KVM i monitoruj na bieżąco to, co się z nim dzieje.

Pakiety IP

Potrzebujesz dodatkowej paczki adresów IP? Sprawdź naszą ofertę i wybierz pakiet, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom.

Transfer

Twój biznes dynamicznie się rozwija? Potrzebujesz większej przepustowości łącza? Skontaktuj  się z nami!

Poczytaj więcej na naszym blogu

FAQ – serwery dedykowane Root

Serwer dedykowany root to rozwiązanie przeznaczone do prowadzenie rozbudowanych i wymagających projektów. Serwer dedykowany root to przede wszystkim swoboda działania. Parametry serwera root dostosowujesz do własnych potrzeb. Wybierasz konkretne parametry maszyny (ilość pamięci, rodzaj dysku, jego przestrzeń). W wariancie root, jesteś samodzielnym administratorem maszyny. Oznacza to, że konfigurację i zarządzanie serwerem prowadzisz samodzielnie. W tej opcji przygotowujesz środowisko maszyny według własnych wymagań. Wybór, konfiguracja i implementacja systemu operacyjnego pozostaje do Twojej wyłącznej dyspozycji.  

Konsola KVM to rozwiązanie, za pomocą którego możesz zdalnie połączyć się ze swoim serwerem. To także możliwość bieżącego monitorowania jego stanu.

Zdalny dostęp do konsoli jest możliwy w Panelu Klienta. Wystarczy, że po zalogowaniu przejdziesz do zakładki Usługi, a następnie Serwery dedykowane i wybierzesz nazwę swojego serwera. W sekcji Zdalna konsola kliknij Nowe połączenie. Potwierdź adres IP, poprzez który się łączysz i wybierz Utwórz połączenie. Otrzymasz potwierdzenie o treści Pomyślnie utworzono nowe połączenie do konsoli. Teraz kliknij Otwórz konsolę. Pojawi się informacja o możliwości otworzenia lub pobrania pliku .jnlp. Uruchomienie konsoli jest możliwe mają zainstalowane środowisko Java(TM) Runtime Environment. Możesz zrobić to także poza środowiskiem przeglądarki, uruchamiając plik „fra000-kvm.jnlp”.

Backup danych FTP, czyli tworzenie kopii zapasowej danych, to możliwość oferowana Klientom w devweb.kei.pl . Klient otrzymuje określoną powierzchnię w obrębie niezależnego systemu backupowego, gdzie na za pomocą protokołów Rsync, FTP, SCP samodzielnie realizuje wykonanie kopii zapasowej.  

Serwer z administracją to w pełni skonfigurowane środowisko zarządzane przez naszych administratorów. W przypadku serwerów z administracją powierzasz zarządzanie i opiekę nad zasobami naszych specjalistom. Decydując się na wybór oferty serwera dedykowanego z administracją od KEI.pl, wszelkie kwestie techniczne związane z dostępnością witryny i zarządzaniem serwerem powierzasz nam. Oferujemy całodobowe wsparcie techniczne naszego zespołu IT, który monitoruje poszczególne komponenty serwera: procesor, pamięć operacyjną, macierz dyskową, dbając o stabilność Twoich usług.
Serwer Root natomiast jest rozwiązaniem, które w pełni dostosowujesz do potrzeb i preferencji. Stajesz się wyłącznym administratorem maszyny. Oznacza to, że do Ciebie należy wybór, implementacja oraz konfiguracja systemu operacyjnego i bieżące zarządzanie serwerem.

To zależy od wybranego wariantu usługi. W przypadku serwera dedykowanego typu ROOT, to użytkownik jest jego jedynym administratorem. W przypadku serwera zarządzanego – bieżącym utrzymaniem serwera zajmuje się natomiast nasz zespół techniczny.

Taką możliwość oferują wyłącznie serwery dedykowane ROOT. Możesz w tym celu przekazać dostęp do konsoli dowolnej osobie, wysyłając jej wygenerowany w Panelu Klienta adres URL. Korzystając z serwera dedykowanego z administracją, masz dostęp jedynie do wbudowanego oprogramowania SNI oraz aplikacji Click&Go.

W przypadku serwera dedykowanego typu ROOT użytkownik zyskuje dostęp do wszystkich komend i plików, w związku z czym ma pełną kontrolę nad maszyną i pełną dowolność w zakresie jej konfiguracji z poziomu zdalnej konsoli IPMI.

To zależy od wybranego wariantu serwera dedykowanego. W przypadku usługi ROOT, na serwerze możesz zainstalować dowolne oprogramowanie systemowe. Wybierając serwer dedykowany z administracją, otrzymujesz w pełni skonfigurowane środowisko Linux Debian, jednak bez możliwości zastąpienia go innym.

Tak. Wraz serwerem otrzymujesz dostęp do niezależnej powierzchni na serwerach specjalnego systemu backupowego, gdzie za pomocą protokołów Rsync, FTP, SCP możesz przesłać i przechowywać swój backup.

Serwery dedykowane Root – czym są?

Serwer dedykowany Root to rozwiązane dla najbardziej wymagających, zaawansowanych Klientów. Czym różni się on od zwykłego serwera zarządzanego? Podstawowa różnica tkwi w swobodzie działania. Serwer root możesz dostosować wedle własnych potrzeb i preferencji, wybierając konkretne parametry sprzętu (częstotliwość zegara procesora, ilość pamięci RAM, przestrzeń dyskową). W przeciwieństwie do serwera zarządzanego, decydując się na wybór usługi serwera dedykowanego, stajesz się wyłącznym administratorem maszyny. Konto root nie posiada wbudowanego autoinstalatora, dlatego wybór, implementacja oraz konfiguracja systemu operacyjnego są do dyspozycji administratora.

Jeśli nie posiadasz odpowiedniego doświadczenia informatycznego i nie czujesz się pewnie w administrowaniu serwera, możesz w prosty sposób przekazać dostęp root do panelu klienta zaufanej osobie. W ramach założonego konta root zyskujesz bowiem zdalny dostęp do konsoli – wystarczy, że skopiujesz jej adres URL i prześlesz znajomemu informatykowi, by uporać się z problemem technicznym czy konfiguracyjnym. Dzięki zdalnemu dostępowi możesz m.in. w każdej chwili sprawdzić aktualny stan połączenia czy zobaczyć listę wszystkich adresów IP połączonych z serwerem.

Większy ruch na stronie wymaga jednocześnie zwiększenia przepustowości serwera. Dzięki serwerowi root w każdej chwili możesz zmienić parametry związane z przesyłaniem danych. To istotna funkcjonalność, którą docenisz w momencie dynamicznego rozwoju Twojej strony www i poszerzania grona nowych klientów.

Serwery Root – kiedy są dobrym wyborem?

Wybór serwera dedykowanego root będzie doskonałą decyzją w przypadku prowadzenia dla wymagających i perspektywicznych biznesów, które wymagają ręcznej, dedykowanej konfiguracji. Serwery root pracują na superszybkich procesorach wspomaganych serwerowymi modułami pamięci RAM i nowoczesnymi dyskami SSD. Te ostatnie pozwalają osiągnąć liczbę operacji 460 000 IOPS na sekundę przy losowym odczycie i 175 000 IOPS przy losowym zapisie danych. Takie parametry gwarantują szybką i stabilną pracę Twojej strony www nawet przy dużym obciążeniu.

Kei.pl posiada w swojej ofercie serwery dedykowane Root w trzech podstawowych konfiguracjach. Różnią się one przede wszystkim parametrami, a co za tym idzie – przepustowością danych, szybkością reakcji i pojemnością dysku. W ramach usługi możesz wykupić dodatkową przestrzeń dyskową. Bezpieczeństwo Twoich danych to dla nas priorytet, dlatego w ramach każdej z usług gwarantujemy opiekę sprzętową i awaryjną kontrolę zasilania. Co więcej – w przypadku najtańszego serwera zyskujesz dodatkowo darmowy, 7-dniowy okres próbny, który pozwoli Ci na przetestowanie usługi bez żadnych zobowiązań.

Jeśli szukasz dedykowanego serwera root o jeszcze lepszych parametrach, skontaktuj się z nami indywidualnie. Dokonamy preferencyjnej wyceny i dostosujemy usługę serwera do Twoich potrzeb.