Serwer Nextcloud

Rozwiązanie Open Source wspomagające pracę zdalną Twojego zespołu.
Twórz wspólne dokumenty, udostępniaj, planuj za pomocą wspólnego kalendarza, a wszystko utrzymuj lokalnie na serwerze.

Zobacz możliwości Serwera Nextcloud

Dbaj o bezpieczeństwo swoich danych dzięki najlepszym zabezpieczeniom
Oszczędzaj czas na aktualizacjach i konserwacji
Łatwo dodawaj narzędzia zwiększające produktywność i współpracę

Wspóldzielenie dokumentów

Dzięki Nextcloud Files członkowie grupy mają łatwy dostęp do swoich plików, zdjęć i dokumentów do pracy, a także mogą udostępniać i współpracować z innymi użytkownikami.

Zarządzanie czasem

Łatwą w użyciu pocztę internetową, kalendarze i kontakty, które pomagają Twojemu zespołowi wykonywać zadania szybciej i łatwiej, zintegrowane z Nextcloud Files.

System zadań

Możesz mieć zawsze kontakt ze swoim zespołem, wystarczy zainstalować komunikator na telefonie i uczestniczyć w pracy i rozmowach z dowolnego miejsca na świecie. Instalacja dostępna dla urządzeń z systemem iOS i Android.

Bezpieczne dane

Hostowane lokalnie dane, bezpieczne dzięki kontroli dostępu do plików, wielowarstwowemu szyfrowaniu, ochronie uwierzytelniania opartej na uczeniu maszynowym i zaawansowanym funkcjom odzyskiwania ransomware.

Integracja z OnlyOffice

Integracja Onlyoffice umożliwia użytkownikom współpracę nad dokumentami biurowymi z członkami zespołu jednocześnie. Zgodność z formatami Microsoft Office oznacza zawsze doskonałe dokumenty. Dowiedz się więcej.

Integracja z Collabora

Możliwość integracji z Collabora Online Development Edition (CODE), która jest intensywnie rozwijana. Przeznaczona dla niewielkich grup i umożliwia do 10 otwartych dokumentów, więc jest odpowiednia dla małych zespołów. Dowiedz się więcej.

Nextcloud ułatwia pracę nad wspólnymi dokumentami, usprawnia przepływ informacji i zwiększa wydajność pracy pozostałych członków zespołu

Widok główny w oknie Nextcloud

Duża przestrzeń

Dzięki Workspace możesz wprowadzić kontekst do swoich folderów, dodając notatki, a nawet listy rzeczy do zrobienia i łącza do plików. Świetnie jest koordynować pracę z zespołem, upewniając się, że wszyscy wiedzą, do czego służy dany folder, lub aby śledzić ważne zadania w widocznym miejscu.

Blokowanie plików

Blokowanie plików pomaga użytkownikom zapobiegać konfliktom ze współpracownikami, którzy próbują edytować te same pliki. Podczas gdy dokumenty biurowe i notatki można edytować w czasie rzeczywistym w przeglądarce, niektóre pliki muszą zostać pobrane, aby wprowadzić zmiany.

Nextcloud na telefonie

Przepływ pracy

Dzięki Nextcloud administratorzy systemu mogą kontrolować i kierować przepływem danych między użytkownikami na serwerach lub między nimi. Oparte na regułach tagowanie plików, a także inne wyzwalacze: grupa użytkowników, właściwości pliku i typ żądania, umożliwia odmowę dostępu, usuwanie lub przechowywanie danych zgodnie z wymogami biznesowymi.

Notatki i szablony

Aplikacja umożliwia tworzenie wspólnych notatek oraz obsługuje różne formaty tekstu, takie jak nagłówki, pogrubienie i kursywa, a także obrazy i linki. Podczas edycji grupowej kolory autora mogą wskazywać, kto co zmienił. Obsługa szablonów umożliwia szybkie tworzenie różnorodnych plików.

Nextcloud Hub

Zobacz, jak łatwo możesz udostępniać dokumenty, wysyłać i odbierać wiadomości e-mail, zarządzać kalendarzem.

Jako rozwiązanie w pełni lokalne, Nextcloud Hub zapewnia korzyści wynikające ze współpracy online bez ryzyka utraty danych, niezgodności i naruszenia bezpieczeństwa.

Więcej informacji o funkcjonalnościach znajdziesz na stronie nextcloud.com

Wybierając Serwer Nextcloud korzystasz z:

Kei.pl - Zarządzanie przez ekspertów i Monitoring serwera 24/7

Zarządzanie przez ekspertów

Serwer Nextcloud otrzymujesz wraz z gotowym środowiskiem systemowym, zaoszczędzisz czas ponieważ otrzymasz gotowe narzędzie do pracy, więc nie potrzebujesz żadnej wiedzy technicznej, aby go zainstalować i skonfigurować. Zyskujesz stabilną platformę dla Twojej aplikacji Nextcloud, prawidłowe działanie sprzętu i natychmiastową reakcję na ewentualne awarie serwera oraz spokój o swoje dane. To nasi eksperci czuwają na poprawnym działaniem maszyn i ich backupem.

Monitoring serwera 24/7

Serwer dedykowany z Twoim Nextcloud objęty jest całodobowo monitoringiem działania usług (HTTP, MySQL/PostgreSQL), wykorzystania zasobów oraz poprawności pracy macierzy dyskowej RAID. Statystyki zużycia zasobów serwera udostępniamy na bieżąco w Panelu Klienta.

Kei.pl - usługi gotowe do działania i całodobowe wsparcie

Usługi gotowe do działania

Aktywując serwer Nextcloud otrzymujesz gotowe i w pełni skonfigurowane środowisko dla Twojej aplikacji Nextcloud. Wystarczy, że zalogujesz się do swojej aplikacji i już możesz rozpocząć pracę.

Całodobowe wsparcie techniczne

Twój serwer Nextcloud jest w dobrych rękach, również wtedy gdy coś się wydarzy i niezwłocznie potrzebujesz pomocy. Możesz zawsze skorzystać z naszego wsparcia. Jesteśmy dla Ciebie otwarci 24/7, przez cały rok. Nasi administratorzy pracują w trybie zmianowym, dlatego są gotowi zareagować na pojawiające się problemy z serwerem przez całą dobę.

Kei.pl - backup i bezpieczeństwo

Backup 4×4 do 28 dni

Kopie bezpieczeństwa danych wykonujemy codziennie i przechowujemy w odrębnej geograficznie lokalizacji  przez 28 dni. Oznacza to, że masz możliwość odtworzenia do 4 kopii dziennych oraz 4 kopii tygodniowych czyli w sumie do 28 dni wstecz. Przywrócenie wskazanej przez Ciebie kopii realizowane jest przez naszych Administratorów.

Większe bezpieczeństwo

Używamy serwerowych modułów RAM wyposażonych w system kodowania korekcyjnego ECC. Pozwala on na wykrywanie i korygowanie błędów pamięci. Zapewnia to większą stabilność działania systemu niż w przypadku użycia standardowych pamięci RAM. Dbamy również o Twoje bezpieczeństwo stosując wydajne i wielopoziomowe zabezpieczenia, które ochraniają infrastrukturę przez zmasowanymi atakami Distributed Denial of Service (DDoS) pozwalając skutecznie zwalczać ataki.  

Serwer Nextcloud już od 499zł. 
Skontaktuj się z nami

Formularz został pomyślnie przesłany.
Wystąpił bład! Spróbuj ponownie lub skontaktuj się z nami.

Zaufali nam

OSHEE logo
Romet logo
Fibaro logo
LoveKrakow.pl logo

Poczytaj więcej na naszym blogu

FAQ – Serwer Nextcloud

Jest to rozwiązanie instalowane na serwerze, gotowe do pracy zdalnej a także lokalnie w biurze jeśli potrzebujesz jednocześnie pracować na tych samych plikach, dostęp możliwy jest poprzez desktop oraz urządzenia mobilne.

Wybierając rozwiązanie Serwer Nextcloud otrzymujesz gotowe środowisko wraz z zainstalowanym Nextcloud. Po uruchomieniu Nextcloud, administratorzy zajmą się wszystkimi aktualizacjami systemu. Odpowiadasz tylko za aktualizację wybranych aplikacji Nextcloud.

Dzięki Serwer nextcloud możesz cieszyć się wszystkimi zaletami i funkcjami Nextcloud bez wysiłku administracyjnego lub wiedzy technicznej. Możesz tworzyć kopie zapasowe swoich danych, synchronizować je automatycznie oraz organizować i przesyłać zdjęcia, filmy i inne dane. Transfer danych jest całkowicie zaszyfrowany. Serwery Nextcloud są utrzymywane w bezpiecznej serwerowni zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa. Zajmujemy się administracją serwera i wszystkimi niezbędnymi aktualizacjami systemu. Masz pełną kontrolę nad swoimi danymi na Nextcloud i sam zarządzasz uprawnieniami użytkowników.

Nextcloud przechowuje lokalizację katalogu danych i wszystkie lokalizacje plików w swojej bazie danych, która z kolei znajduje się na Twoim serwerze w Kei.pl. Przechowywanie danych u zaufanego hostingodawcy oznacza, że zachowujesz kontrolę i łatwiej spełnić Ci wymogi RODO. Tylko wtedy możesz pokazać swoim klientom, gdzie dokładnie znajdują się ich poufne dokumenty.

Nextcloud stosuje wiele form ochrony, aby zapewnić bezpieczne korzystanie ze swoich usług. Nextcloud przykładowo ma wbudowaną ochronę przed brute force, która ogranicza zbyt wiele nieudanych prób logowania pochodzących z różnych adresów IP. Stosuje wiele możliwości ochrony kont, gdy są one używane na różnych urządzeniach. Nextcloud zapewnia też obsługę uwierzytelniania dwuskładnikowego. Chroniona jest też obsługa przez przeglądarkę internetową (Content Security Policy v3.0) oraz przez aplikacje – na urządzenia mobilne i komputery.

Hosting na serwerze dedykowanym to najszybszy i najłatwiejszy sposób na zapewnienie zgodności prawnej z szeroką gamą przepisów, w tym RODO. W przeciwieństwie do rozwiązań chmurowych, jesteś w stanie precyzyjnie wskazać, gdzie przechowywane są dane Twoich klientów, pracowników, kontrahentów. Dodatkowo z Kei.pl zawierasz bezpłatną Umowę Powierzenia Danych Osobowych.

W Kei.pl oferujemy wdrożenie Nextcloud na naszych serwerach. Po kontakcie z nami, nasi Administratorzy zaplanują infrastrukturę i dobiorą odpowiedni serwer. Nie musisz się więc martwić o to, czy dokonasz właściwego wyboru. Oferujemy zarówno wirtualne prywatne serwery (VPS), jak i serwery dedykowane – w wersji Zarządzanej i Root.

Nextcloud to oprogramowanie Open Source. Dzięki temu klienci zyskują jasność prawną, ochronę przed uzależnieniem od dostawcy oraz gwarancję, że oferowane usługi na najwyższym poziomie. Otwarty, oparty na współpracy model rozwoju, owocuje bardziej niezawodnym i bezpiecznym oprogramowaniem. Wszyscy użytkownicy oprogramowania mogą używać, studiować, udostępniać i ulepszać oprogramowanie bez żadnego ryzyka prawnego. Zgodność licencji dla Nextcloud została zweryfikowana przez OpenChain, projekt Linux Foundation.