Serwer dedykowany Magento

Magento to bogata w funkcje, skalowalna platforma oferująca najlepsze rozwiązanie eCommerce. Wybierz serwer fizyczny z konfiguracją dedykowaną Magento2. Wdrażając sprawdzone rozwiązania, możesz realnie podnieść wydajność swojego sklepu.

Zespół Kei.pl opracował dedykowane rozwiązanie, dzięki któremu otrzymasz serwer przygotowany pod wymagający skrypt Magento.

Co możesz zyskać?

  • Dostarczamy oraz utrzymujemy komponenty architektury
  • Zapewniamy całodobowy monitoring
  • Wykonujemy backup wszystkich plików

Z naszym wsparciem możesz w 100% skupić się na aplikacji swojego sklepu.

Potrzebujesz serwera
dedykowanego

pod Magento?

Optymalizacja konfiguracji pod Magento

Wykorzystano kontenery z następującymi komponentami:

Dodatkowo rozwiązanie pozwala na:

Przykładowa konfiguracja

centrum danych kei.pl

Poznaj nasze Data Center

Lokalizacja: Polska

Centrum Danych jest złożonym systemem, który nieustannie się rozwija. Nasze Data Center to 1000 metrów kwadratowych powierzchni, na której mieści się nowoczesna serwerownia wraz z wszystkimi elementami, niezbędnymi do zachowania optymalnych warunków dla prawidłowego działania serwerów. Zobacz co jeszcze skrywa nasze Centrum Danych w Krakowie.

Dowiedz się więcej
Serwer dedykowany Magento - dowiedz się więcej  

Serwer dedykowany Magento 

Serwer dedykowany pod wymagajacy skrypt Magento to nowość w ofercie Kei.pl 

Kontenery z komponentami: Varnish - cache HTTP, serwery aplikacji NGINX PHP. Pamięć podręczna Redis Chashe, Serwery baz danych z pomocą techniczną 24/7. 

Serwery dedykowane – jak przebiega zamówienie?

Serwer dedykowany zamawia się inaczej niż pakiet hostingowy lub serwer VPS. Zamiast przez koszyk, zamówienie odbywa się przez dział handlowy Kei.pl. Wynika to ze specyfiki usługi. Dzięki temu masz także szansę na dostosowanie paramterów serwera do Twojego projektu. Porozmawiaj z konsultantem, powiedz jakie masz oczekiwania a my znajdziemy idealny serwer dla Ciebie.

Pierwszy krok to wypełnienie formularza zamówienia lub testu i wysłanie go do nas. Pracownicy działu handlowego skontaktują się z Tobą i ustalą, jaki serwer dedykowany spełni najlepiej Twoje potrzeby.

Następnie zamówienie trafia do działu technicznego. Specjaliści pracujący w Centrum Danych Kei.pl uruchamiają serwer dedykowany i przekazują Ci dane dostępowe. Wtedy możesz rozpocząć test serwera dedykowanego lub po opłaceniu faktury regularne korzystanie z maszyny. 

Panel administracyjny WebAs

Bazując na wieloletnim doświadczeniu stworzyliśmy autorski panel administracyjny o nazwie WebAs. Dzięki niemu możesz w prosty sposób zarządzać zasobami swojego serwera dedykowanego. Panel pozwala między innymi administrować pocztą e-mail, domenami i serwerami wirtualnymi. Ponadto udostępniliśmy rozbudowaną sekcję bezpieczeństwa, która umożliwia zaawansowaną kontrolę dostępu do FTP i SSH. 

Chcesz lepiej poznać nasz panel administracyjny? Skorzystaj z wersji demo.

Szybka aktywacja serwera

Jeśli Twoje zapytanie trafi do nas w dzień roboczy między godziną 8:00 a 14:00, uruchomienie serwera dedykowanego FX1 w standardowej konfiguracji potrwa najwyżej godzinę. Nie czekaj i sprawdź naszą ofertę dedykowanej infrastruktury IT. Serwery dedykowane w opcji zarządzanej czekają na Ciebie. Zleć nam zarządzanie Twoją usługą pod pełną kontrolą.

Serwer dedykowany Tobie

Jeśli Twój projekt wymaga rozbudowy serwera dedykowanego o dodatkową pamięć RAM, procesor czy dyski - skontaktuj się z nami. Dzwoniąc pod nr 801 308 408 możesz mieć pewność, że opiekun handlowy udzieli Ci wsparcia w zakresie doboru odpowiednich parametrów maszyny fizycznej.