Certyfikat SSL do 67% taniej

Wybierz najlepszy dla swojej branży

COMMERCIAL
SSL

Okres: 1 rok
Walidacja: DV
Gwarancja finansowa: 200,000 EUR
Opis: Chroni domenę główną kei.pl oraz jedną subdomenę www.kei.pl
39
00 zł / rok
119,00 zł
47,97 zł brutto / rok

COMMERCIAL SSL
WILDCARD

Okres: 1 rok
Walidacja: DV
Gwarancja finansowa: 200,000 EUR
Opis: Chroni domenę główną oraz nielimitowane subdomeny np: firma.kei.pl, crm.kei.pl, panel.kei.pl
99
00 zł / rok
299,00 zł
121,77 zł brutto / rok

Czym jest walidacja DV - Domain Validation

Najniższy poziom walidacji zapewniający podstawową ochronę przesyłanych danych. Certyfikaty typu Domain Validation są wydawane najszybciej (ok. 1 godzina, jeśli poprawnie podasz dane i potwierdzisz maila weryfikacyjnego). Weryfikacja danych potrzebnych do wydania SSL odbywa się drogą elektroniczną i ogranicza się jedynie do sprawdzenia własności domeny. Za pomocą DV zabezpieczysz strony informacyjne, blogi tematyczne i inne strony www.

Kiedy wybrać certyfikat typu Wildcard

Certyfikaty SSL Wildcard pozwalają na szyfrowanie danych zarówno w głównej domenie jak i subdomenach pierwszego stopnia. To doskonałe rozwiązanie dla właścicieli rozbudowanych witryn lub serwisów oferujących użytkownikom możliwość tworzenia własnych stron w subdomenach. Zamawiając certyfikat SSL Wildcard właściciel firmy może zabezpieczyć zarówno domenę główną jak i subdomeny jednym certyfikatem.

Certum by asseco

Certum by Asseco

KEI.PL oferuje certyfikaty SSL CERTUM by Asseco. Partner specjalizuje się w usługach certyfikacyjnych, potwierdzających tożsamość osób w Internecie oraz w usługach gwarantujących wiarygodność i bezpieczeństwo przepływu. Oferta CERTUM zawiera m.in. Certyfikaty SSL o walidacji DV, OV oraz EV a także certyfikaty MultiDomain SSL oraz Wildcard SSL.

Dlaczego warto zainstalować certyfikat SSL

Wiarygodność

Wiarygodność

Certyfikaty SSL o stopniu walidacji DV (Domain Validation) zabezpieczają transmisję danych w obrębie domeny i potwierdzają jej autentyczność. Proces weryfikacji odbywa się w sposób elektroniczny.

Wyższe pozycje SEO i wsparcie przeglądarek

Wyższe pozycje SEO i wsparcie przeglądarek

Wyszukiwarki doceniają i punktują strony z protokołem ://https. Wpływa to na pozycję w wynikach wyszukiwania w wyszukiwarce. Ponadto wszystkie popularne przeglądarki informują użytkownika danej strony, że ta jest zabezpieczona certyfikatem SSL.

Światowy standard bezpieczeństwa

Światowy standard bezpieczeństwa

Certyfikaty SSL stanowią obecnie podstawową metodę zabezpieczeń na świecie. Strona zabezpieczona certyfikatem przesyła kompletnie zaszyfrowane i nieczytelne dla innych użytkowników dane. Certyfikaty SSL to najwyższy standard światowego bezpieczeństwa w zakresie wymiany danych przez Internet.

Wzrost zrealizowanych transakcji

Wzrost zrealizowanych transakcji

Użytkownicy coraz częściej zwracają uwagę na to czy strona jest zabezpieczona i większość z nich finalizuje swoje zakupy tylko wtedy, kiedy witryna posiada certyfikat SSL. Badania Symantec pokazują, że serwisy, które wdrożyły certyfikaty SSL, doświadczyły wzrostu liczby rejestracji nowych użytkowników do 87%, a konwersji ze sprzedaży do 30%.

Certyfikat SSL w Kei.pl to:

Bezpieczeństwo danych

Bezpieczeństwo danych

Walidacja w języku polskim

Walidacja w języku polskim

Szybki czas wystawienia

Szybki czas wystawienia

Integracja z Facebookiem

Integracja z Facebookiem

Łatwość wdrożenia

Łatwość wdrożenia

Zgodność RODO

Zgodność RODO

Poznaj opinie naszych klientów

Z ogromnym zadowoleniem od lat współpracujemy z Kei.pl, dzięki któremu możemy skutecznie i szybko docierać z najważniejszymi informacjami do mieszkańców Krakowa i regionu. Cenię sobie współpracę z Kei.pl, m.in. za stałe i szybkie wsparcie, świetny kontakt, elastyczność i indywidualne podejście do Klienta.
Michał Rodak
Michał Rodak
Prezes Zarządu
LoveKraków.pl
Podobnie, jak to ma miejsce w przypadku naszych samochodów, również bezpieczeństwo elektronicznych danych jest dla nas priorytetem. Dlatego przy wyborze Partnera biznesowego kierowaliśmy się tymi wartościami. Jako kreator autorskich i nietypowych projektów jesteśmy jednocześnie wymagającym Klientem, stąd indywidualne podejście, jak również wsparcie w codziennej działalności jakie otrzymujemy z KEI pozwala nam działać bez obaw o dane. Możemy dlatego polecić zespół KEI, jako rzetelnego partnera w biznesie.
Zbigniew Karcz
Zbigniew Karcz
Assistant Manager
Dział Marketing / IT
Subaru Import Polska sp. z o.o.
Z firmą Kei.pl współpracujemy już kilka lat. Codziennie ich usługi dopasowane do naszych potrzeb wpierają nasze działania i pomagają się rozwijać. Nasze zadowolenie jest najlepszą rekomendacją.
Anna Zbela
Anna Zbela
CEO
Fundacja Inicjatyw Gospodarczych, Analitycznych i Technologicznych

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania
i pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie.

12 349 22 00