Efektywne Zarządzanie
i Administracja Serwerami

Zarządzanie i administracja serwerami to usługa polegająca
na powierzeniu opieki nad całą Twoją infrastrukturą (systemem, sprzętem, oprogramowaniem).

Świadcząc tą usługę do Twojej dyspozycji  przekazujemy
nasze ponad 20-letnie doświadczenie w administrowaniu systemami LINUX.

Na czym polega administracja i zarządzanie serwerem

Powierzając nam opiekę nad infrastrukturą, zyskujesz komfort działania i bezpieczeństwo pracy. Ty rozwijasz swoją obecność online, a my dbamy o jej pełną dostępność i widoczność w sieci. Administratorzy zarządzając Twoją infrastrukturą niezależnie od miejsca lokalizacji opiekują się i pomagają w przypadku niespodziewanych błędów, administrują na co dzień pracą maszyny, przeprowadzają aktualizacje oraz doradzają w zakresie jej funkcjonowania i rozwoju.

Serwer czy chmura

Aktualizacje

Zadbamy o to aby Twój system i aplikacje były aktualne poprzez cykliczną aktualizuję pakietów systemowe oraz aplikacji zainstalowanych na serwerze w oparciu o ich oficjalne repozytoria.

Monitoring

Przeprowadzamy wszystkie niezbędne aktualizację, dla lepszego komfortu Twojej pracy w trybie ciągłym i w czasie rzeczywistym monitorować Twoje usługi i na bieżąco widzieć takie parametry jak: wykorzystanie RAM i procesora, zajętość dysków, stan macierzy dyskowej (RAID), usługi HTTP, FTP, SSH, MySQL, PostgreSQL, E-MAIL, czas odpowiedzi aplikacji.

Core web vitals. Jak dostosować stronę

Bezpieczeństwo

Instalujemy wymagane poprawki bezpieczeństwa, konfigurując odpowiednio dostęp do serwera, konfigurując firewall oraz VPN, cyklicznie skanując serwer antywirusowo.

Backup

Wdrożymy dla Ciebie i przeprowadzamy cyklicznie backup całego serwera (plików i baz danych) Standardowo kopie zapasowe wykonywane są 1 x na dobę i przechowywane do 30 dni wstecz. Istnieje możliwość ustalenia indywidualnego harmonogramu backupu. 

Dlaczego warto wybrać usługę zarządzania serwerem?

Doświadczenie

Znalezienie odpowiedniego personelu z wymaganymi kwalifikacjami do różnych zadań związanych z zarządzaniem serwerem może być trudne. W Kei.pl od ponad 20 lat grupa specjalistów pracuje na Twój sukces.

Koszty

Wiele usług zarządzania serwerami jest opartych na abonamencie miesięcznym, który jest stosunkowo tańszym rozwiązaniem niż zatrudnianie dedykowanej osoby tylko do opieki nad infrastrukturą.

Wsparcie

Wsparcie telefoniczne lub konsultacja online 24/7/365 z gwarantowanym czasem reakcji jest najważniejszą korzyścią oferowaną przez usługę zarządzania serwerami.

Bezpieczeństwo

Dbamy o cykliczne aktualizacje, backupy oraz zabezpieczenia. Wdrażamy najlepsze praktyki branżowe, aby uchronić serwer przed wykorzystaniem luk w zabezpieczeniach i ewentualnymi atakami.

Backup

Backupy i ich odzyskiwanie to kolejny ważny aspekt, którym się zajmujemy. Konfigurujemy niezawodne kopie zapasowe, testujemy je pod kątem integralności, a w przypadku awarii systemu odzyskujemy dane.

Elastyczność

Stały abonament za utrzymanie i aktualizacje według ustalonego harmonogramu z możliwością dopasowania godzin pracy administratorów według aktualnych potrzeb w przypadku prac dodatkowych.

Zamów w 3 prostych krokach

Audyt środowiska i potrzeb


Twoje oczekiwania są dla nas punktem odniesienia. Opowiedz nam o swoich wymaganiach, a my przygotujemy dla Ciebie ofertę, która pozwoli wykorzystać potencjał obecności Twojej marki online.

Rozwiązanie systemowe


Razem z Tobą określamy zakres zarządzania serwerem i zakres opieki administracyjnej, której oczekujesz. Określamy również maksymalny czas naszej reakcji na zgłoszenie.

Zarządzanie serwerem


Przekazujesz nam dostępy administracyjne, a my robimy resztę. Przejmujemy pieczę nad Twoim sprzętem. Jednocześnie zyskujesz pełen dostęp i informację o funkcjonowaniu Twojej infrastruktury.

Zapytaj o ofertę, od 249,00 zł netto.

Formularz został pomyślnie przesłany.
Wystąpił bład! Spróbuj ponownie lub skontaktuj się z nami.

Poczytaj więcej na naszym blogu

FAQ – Zarządzanie i administracja serwerem

Usługa zarządzania i administracji serwerem polega na przekazaniu nam czynności związanych z funkcjonowaniem Twojej infrastruktury. Powierzając nam opiekę nad swoim serwerem, zyskujesz oszczędność czasu, komfort działania i niezawodne wsparcie.
Nasi administratorzy zarządzają Twoją infrastrukturą niezależnie od miejsca lokalizacji Twojego serwera. Sprawujemy pełną opiekę i niezbędną pomoc w przypadku niespodziewanych awarii.

Usługa zarządzania i administracji serwerem skierowana jest dla firm, chcących skupić swoją uwagę na rozwoju biznesu i poszukujących uniezależnienia się od działalności technicznej. To oferta przeznaczona dla osób poszukujących wsparcia i zarządzania w ramach obecnej infrastruktury.

Tak, usługa administracji i zarządzania serwerem jest przeznaczona dla wszystkich chcących skupić się na działalności biznesowej – bez względu na lokalizację Twojej infrastruktury.

Zakres prac wykonywanych przez administratorów jest określany indywidualnie z Klientem. Podczas audytu środowiska i potrzeb, opracowujemy we współpracy z Klientem dedykowany program prac.