Program partnerski

Dołącz do Programu partnerskiego Kei.pl – zdobywaj punkty premiowe za rekomendacje

Jak dołączyć do Programu?

Usługi Kei.pl, w tym hosting, możesz z łatwością polecać zamieszczając na swoich stronach banery reklamowe. Gotowe do publikacji pliki HTML czekają na Ciebie w Panelu Klienta. Gdy odnotujemy zakup usługi zainicjowany kliknięciem banera, automatycznie doliczymy Punkty do Twojego konta. Wszelkie informacje na temat programu znajdziesz w Panelu Klienta.

Zaakceptuj Regulamin

Zaloguj się do Panelu Klienta i zaakceptuj Regulamin Programu Partnerskiego. Nie wymagamy pisemnej umowy.

Polecaj

Polecaj Kei.pl podając swoim znajomym, partnerom czy klientom linki zakończone Twoim numerem lub publikując banery HTML na swojej stronie WWW.

Odnawiaj za darmo

Zarządzaj swoimi punktami poprzez Panel Klienta płacąc nimi za odnowienie swoich usług hostingowych.

Zasady Programu Partnerskiego

Program partnerski w Kei.pl

Punkty za polecenia

Za polecenie naszych usług otrzymujesz punkty. Za każdą złotówkę netto podaną na fakturze osoby/firmy do nas skierowanej przez Ciebie otrzymujesz 4 punkty.
1 zł netto = 4 punkty. Przykładowo, za polecony hosting w cenie 150 zł netto otrzymujesz 600 punktów.

Punkty na odnowienie usług

Zebrane punkty możesz przeznaczyć na odnowienie usług w Kei.pl
Domen, Hostingu, Serwerów dedykowanych, VPS.
10 punktów = 1 zł netto. Przykładowo, za 3000 punktów odnowisz hosting w cenie 300 zł netto.
Za usługi odnowione punktami nie otrzymujesz faktur VAT.

Dlaczego nasi Klienci polecają Kei.pl?

Support 24/7/365

Nasi wykwalifikowani administratorzy pracują w trybie zmianowym, dlatego są gotowi szybko zareagować na pojawiające się problemy przez całą dobę, każdego dnia roku.

Technologia

Backup do 28 dni, dostęp SSH, wybór dysków SSD / HDD, SNI, Multi PHP, Let’s Encrypt, nielimitowany transfer, darmowy DNS Anycast, SLA 99% i wiele więcej.

Ceny

Oferujemy atrakcyjne ceny, promocje sięgające 90% i darmowe usługi jak DNS Anycast czy Let’s Encrypt, z których mogą skorzystać osoby i firmy, którym polecisz Kei.pl

Poznaj opinie naszych klientów

  • Gabriel Borowy

    Na co dzień nasz zespół walczy o ułamki sekund w Rajdowych Mistrzostwach Świata, dlatego interesuje nas tylko współpraca na najwyższym poziomie. Takie usługi świadczy firma Kei.pl. Zawsze możemy liczyć na ich profesjonalną obsługę.

  • Marcin Wilkosz

    Precyzja, to fundament branży automotive. To właśnie detale decydują o powodzeniu całego projektu. Taką zasadę wyznajemy też we współpracy z partnerami biznesowymi. Cenimy Kei.pl za indywidualne rozwiązania, zawsze szybką pomoc i fachowe doradztwo zarówno w naszych działaniach operacyjnych, jak i tych długofalowych.

  • Anna Zbela

    Z firmą Kei.pl współpracujemy już kilka lat. Codziennie ich usługi dopasowane do naszych potrzeb wpierają nasze działania i pomagają się rozwijać. Nasze zadowolenie jest najlepszą rekomendacją.

Poczytaj więcej na naszym blogu