Migracja serwisów WWW oraz poczty do KEI.PL

Skorzystaj ze wsparcia naszego wykwalifikowanego zespołu administratorów, którzy szybko i sprawnie przeniosą Twoją stronę WWW oraz pocztę do KEI.PL! Migracja usług takich jak FTP, Bazy danych, strony WWW oraz Poczta do KEI.PL może zostać wykonana za naszym pośrednictwem.

Szczegóły oferty:

Promocyjna oferta migracji dla zamawiających nowe pakiety Pro, Pro SSD, Premium, Premium SSD, VPS Premium Zarządzany
Ilość
Koszt
Strony WWW (wliczając subdomeny) i bazy danych
1-5
Konta e-mail
1-5
Gratis!
Oferta migracji dla zamawiających nowe pakiety Start, Start SSD
Ilość
Koszt
Strony WWW (wliczając subdomeny) i bazy danych
1-5
Konta e-mail
1-5
349 zł netto
(jednorazowo)
Jeszcze więcej stron WWW i kont e-mail?
Ilość
Dopłata 1)
Strony WWW (wliczając subdomeny) i bazy danych
6 i kolejna
50 zł / szt.
Konta e-mail
6 i kolejna
30 zł / szt.
1) W przypadku większej liczby stron WWW i kont e-mail - cena ustalana indywidualnie.

Jak skorzystać z usługi?

1. Zamów usługę przeniesienia danych wypełniając poniższy Formularz Zamówienia - podaj informacje wstępne i zaakceptuj regulamin usługi.

2. Skontaktujemy się z Tobą i omówimy szczegóły związane z wykonaniem usługi.

3. Wejdź na stronę KEI.PL, zamów i opłać nowy pakiet hostingu współdzielonego lub/i VPS zarządzany.

4. Po uzyskaniu niezbędnych informacji i pozytywnym przebiegu analizy technicznej, rozpoczniemy przenosiny Twoich usług do KEI.PL.

5. Powiadomimy Cię o zakończonym procesie migracji i zaprosimy do weryfikacji poprawności (odbioru usługi) przeniesienia danych.

Formularz Zamówienia

DANE DO KONTAKTU
INFORMACJE PODSTAWOWE

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania
i pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie.

801 308 408
Dowiedz się więcej o hostingu  

Prosto i na temat: Jak działa hosting?

Pod pojęciem hostingu kryje się – najprościej mówiąc – miejsce na Twoją stronę WWW lub inny projekt, który chcesz udostępniać online. Jest to przestrzeń na serwerze, który funkcjonuje w optymalnym dla niego środowisku stworzonym w ramach centrum danych. To właśnie tam każda maszyna podłączona jest do infrastruktury zapewniającej wiele łącz internetowych i zasilanie awaryjne, tak aby Twój serwis był dostępny online 24 godziny na dobę.

Jak wybrać hosting?

Zastanawiasz się, jak wybrać najlepszy hosting? Nie masz pewności, jakich zasobów potrzebujesz na start i jak szybko zainteresowanie Twoją stroną WWW będzie wzrastać? Te pytania spędzają sen z powiek wielu osób, a odpowiedź na nie (wbrew pozorom) jest prosta. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z własną stroną w Internecie na początek wystarczy Ci najmniejszy hosting. Dobry pomysł dla wszytskich początkujących webmasterów.

Chcemy być z Tobą szczerzy więc zdradzimy Ci, że ponad połowa startujących projektów wykorzystuje maksymalnie 25 GB powierzchni. W pakiecie Start dostajesz 2 razy więcej! O nielimitowanym transferze danych nie będziemy wspominać, ponieważ jest on standardem u wiodących dostawców hostingowych. Co jeśli Twój projekt okaże się strzałem w 10? W trakcie trwania abonamentu możesz bez problemu przejść na wyższą ofertę dopłacając jedynie naliczoną różnicę. 

Hosting WWW – dlaczego mówimy o całym pakiecie?

Hosting stron internetowych to najczęściej usługa, na którą składa się wiele elementów, dlatego określa się ją mianem pakietu. Co zatem możesz otrzymać łącznie z kontem hostingowym? Poza domeną oferowaną zwykle za symboliczną kwotę, będziesz mógł skorzystać z autoinstalatora najpopularniejszych aplikacji takich jak WordPress, Joomla!, Piwik czy Magento. Do Twojej dyspozycji będzie także pakiet atrakcyjnych bonusów związanych np. z promocją Twojej marki w Internecie czy optymalizacją strony WWW. Kompleksowy pakiet hostingowy powinien posiadać również odpowiednie oprogramowanie (WebMail, panel do zarządzania Twoimi zasobami czy graficzne statystki stron) oraz wsparcie techniczne wykwalifikowanych administratorów.

Hosting z Let's Encrypt - otrzymujesz certyfikat SSL za darmo

Certyfikat Let's Encrypt jest juz dostępny dla klientów Kei.pl. Wybierając naszą ofertę hostingową otrzymasz automatyzację wystawiania certyfiaktów SSL. Kei.pl posiada mechanizmy wspierające - wystarczy raz aktywować certyfikat, który następnie będzie odnowiał się automatycznie, zgodnie z zalecaniami wydawcy, w cyklach co 60 dni. Certyfiakt Let's Encrypt to szyfrowana wersja protokołu HTTP - zabezpiecz swoją stronę bez dodatkowych kosztów. 

Elastyczny hosting „rośnie” razem z Twoją stroną

Dynamiczny rozwój projektów działających na naszych serwerach to dla nas powód do dumy. Jeśli Twój serwis odwiedza coraz większa liczba klientów, a zasoby hostingu WWW powoli przestają wystarczać, będziesz mógł z łatwością przenieść się na wyższą usługę. Może być to po prostu inny pakiet hostingowy lub bardziej zaawansowane usługi takie jak serwery wirtualne lub serwery dedykowane.