Migracja serwisów WWW oraz poczty do KEI.PL

Skorzystaj ze wsparcia naszego wykwalifikowanego zespołu administratorów, którzy szybko i sprawnie przeniosą Twoją stronę WWW oraz pocztę do KEI.PL! Migracja usług takich jak FTP, Bazy danych, strony WWW oraz Poczta do KEI.PL może zostać wykonana za naszym pośrednictwem.

Szczegóły oferty:

Promocyjna oferta migracji dla zamawiających nowe pakiety Pro, Pro SSD, Premium, Premium SSD, VPS Premium Zarządzany
Ilość
Koszt
Strony WWW (wliczając subdomeny) i bazy danych
1-5
Konta e-mail
1-5
Gratis!
Oferta migracji dla zamawiających nowe pakiety Start, Start SSD
Ilość
Koszt
Strony WWW (wliczając subdomeny) i bazy danych
1-5
Konta e-mail
1-5
349 zł netto
(jednorazowo)
Jeszcze więcej stron WWW i kont e-mail?
Ilość
Dopłata 1)
Strony WWW (wliczając subdomeny) i bazy danych
6 i kolejna
50 zł / szt.
Konta e-mail
6 i kolejna
30 zł / szt.
1) W przypadku większej liczby stron WWW i kont e-mail - cena ustalana indywidualnie.

Jak skorzystać z usługi?

1. Zamów usługę przeniesienia danych wypełniając poniższy Formularz Zamówienia - podaj informacje wstępne i zaakceptuj regulamin usługi.

2. Skontaktujemy się z Tobą i omówimy szczegóły związane z wykonaniem usługi.

3. Wejdź na stronę KEI.PL, zamów i opłać nowy pakiet hostingu współdzielonego lub/i VPS zarządzany.

4. Po uzyskaniu niezbędnych informacji i pozytywnym przebiegu analizy technicznej, rozpoczniemy przenosiny Twoich usług do KEI.PL.

5. Powiadomimy Cię o zakończonym procesie migracji i zaprosimy do weryfikacji poprawności (odbioru usługi) przeniesienia danych.

Formularz Zamówienia

DANE DO KONTAKTU
INFORMACJE PODSTAWOWE

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania
i pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie.

801 308 408
Hosting stron WWW - dowiedz się więcej   

Prosto i na temat: Jak działa hosting?

Pod pojęciem hostingu kryje się – najprościej mówiąc – miejsce na Twoją stronę WWW lub inny projekt, który chcesz udostępniać online. Jest to przestrzeń na serwerze, który funkcjonuje w optymalnym dla niego środowisku stworzonym w ramach centrum danych. To właśnie tam każda maszyna podłączona jest do infrastruktury zapewniającej zasilanie awaryjne, tak aby Twój serwis był dostępny online 24 godziny na dobę.

Jak wybrać hosting?

Zastanawiasz się, jak wybrać najlepszy hosting? Nie masz pewności, jakich zasobów potrzebujesz na start i jak szybko zainteresowanie Twoją stroną WWW będzie wzrastać? Te pytania spędzają sen z powiek wielu osób, a odpowiedź na nie (wbrew pozorom) jest prosta. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z własną stroną w Internecie na początek wystarczy Ci najmniejszy hosting. Dobry pomysł dla wszytskich początkujących webmasterów.

Chcemy być z Tobą szczerzy więc zdradzimy Ci, że ponad połowa startujących projektów wykorzystuje maksymalnie 25 GB powierzchni. W pakiecie Start dostajesz 2 razy więcej! O nielimitowanym transferze danych nie będziemy wspominać, ponieważ jest on standardem u wiodących dostawców hostingowych. Co jeśli Twój projekt okaże się strzałem w 10? W trakcie trwania abonamentu możesz bez problemu przejść na wyższą ofertę dopłacając jedynie naliczoną różnicę. 

Hosting WWW – dlaczego mówimy o całym pakiecie?

Hosting stron internetowych to najczęściej usługa, na którą składa się wiele elementów, dlatego określa się ją mianem pakietu. Co zatem możesz otrzymać łącznie z kontem hostingowym? Poza domeną oferowaną zwykle za symboliczną kwotę, będziesz mógł skorzystać z autoinstalatora najpopularniejszych aplikacji takich jak WordPress, Joomla!, Piwik czy Magento. Do Twojej dyspozycji będzie także pakiet atrakcyjnych bonusów związanych np. z promocją Twojej marki w Internecie czy optymalizacją strony WWW. Kompleksowy pakiet hostingowy powinien posiadać również odpowiednie oprogramowanie (WebMail, panel do zarządzania Twoimi zasobami czy graficzne statystki stron) oraz wsparcie techniczne wykwalifikowanych administratorów.

Hosting z Let's Encrypt - otrzymujesz certyfikat SSL za darmo

Certyfikat Let's Encrypt jest juz dostępny dla klientów Kei.pl. Wybierając naszą ofertę hostingową otrzymasz automatyzację wystawiania certyfiaktów SSL. Kei.pl posiada mechanizmy wspierające - wystarczy raz aktywować certyfikat, który następnie będzie odnowiał się automatycznie, zgodnie z zalecaniami wydawcy, w cyklach co 60 dni. Certyfiakt Let's Encrypt to szyfrowana wersja protokołu HTTP - zabezpiecz swoją stronę bez dodatkowych kosztów. 

Elastyczny hosting „rośnie” razem z Twoją stroną

Dynamiczny rozwój projektów działających na naszych serwerach to dla nas powód do dumy. Jeśli Twój serwis odwiedza coraz większa liczba klientów, a zasoby hostingu WWW powoli przestają wystarczać, będziesz mógł z łatwością przenieść się na wyższą usługę. Może być to po prostu inny pakiet hostingowy lub bardziej zaawansowane usługi takie jak serwery wirtualne lub serwery dedykowane.