Wybierz VPS Cloudentic

Postaw na VPS w chmurze

OFERTA PREMIUM ZARZĄDZANY

Najlepsza oferta serwerów VPS wraz ze wsparciem administratorów

Postaw na dobry serwer VPS w chmurze. Wariant zarządzany serwera wirtualnego to w pełni skonfigurowane środowisko wraz z autorskimi panelami klienta, codzienny backup danych, korzystanie z dodatkowych skalowalnych zasobów i wsparcie administratorów 24/7 oraz wiele innych udogodnień premium.

199
00 zł/mc
244,77 zł brutto / mies.
Procesor: 2 vCore(s)
RAM: 8 GB
SSD: 50 GB
Zapytaj
299
00 zł/mc
367,77 zł brutto / mies.
Procesor: 4 vCore(s)
RAM: 16 GB
SSD: 100 GB
Zapytaj
499
00 zł/mc
613,77 zł brutto / mies.
Procesor: 16 vCore(s)
RAM: 32 GB
SSD: 250 GB
Zapytaj
Wycena indywidualna
vCore(s)
GB
GB
Partner Technologiczny

OFERTA PREMIUM ROOT

Wybierz swobodę działania. Wariant root serwera wirtualnego to możliwość czasowego zwiększania zasobów serwera VPS bez migracji projektów oraz korzystanie z dodatkowych skalowalnych zasobów dostępnych w trybie on-demand oraz modułu snapshotów.

99
00 zł/mc
121,77 zł brutto / mies.
Procesor: 2 vCore(s)
RAM: 4 GB
SSD: 50 GB
Zapytaj
199
00 zł/mc
244,77 zł brutto / mies.
Procesor: 4 vCore(s)
RAM: 8 GB
SSD: 100 GB
Zapytaj
399
00 zł/mc
490,77 zł brutto / mies.
Procesor: 8 vCore(s)
RAM: 16 GB
SSD: 200 GB
Zapytaj
Wycena indywidualna
vCore(s)
GB
GB
Zobacz szczegółową specyfikację

Technologia VPS Cloudentic

VPS Cloudentic to rozwinięcie klasycznych serwerów VPS z elastycznym modelem rozliczania. Klient w każdym momencie ma możliwość zwiększyć parametry swojego serwera. Może to zrobić w sposób tymczasowy np. w okresach większego obciążenia. Wszystkie serwery wyposażone są w nowoczesne dyski SSD zapewniające wydajność wielokrotnie większą niż klasyczne dyski magnetyczne.

Klastry <strong>wysokiej dostępności</strong>

Klastry wysokiej dostępności

Na każdym z poziomów architektury: sprzętowym, obliczeniowym, macierzowym oraz sieciowym zastosowaliśmy w pełni zautomatyzowane mechanizmy zapewniające wysoką dostępność środowiska (High Availability). Pozwalają one zredukować do minimum czas, w którym mogą wystąpić nieplanowane problemy z jego dostępnością.

<strong>Szybkie</strong> połącznia

Szybkie połącznia

Warstwa sieciowa infrastruktury bazuje na technologiach światłowodowych, które zapewniają szybką transmisję danych. Przesył oparty jest o interfejsy optyczne 10Gbit.

<strong>Wydajny</strong> storage

Wydajny storage

Aby zwiększyć efektywność gromadzenia i przetwarzania danych, zaimplementowaliśmy technologię tieringu macierzy dyskowej opartej o dyski SSD. Dzięki temu rozwiązaniu system samodzielnie rozpoznanie najczęściej wykorzystywane pliki i umieszcza je w cache zbudowanym w pamięci RAM.

Wielopoziomowa <strong>redundancja</strong>

Wielopoziomowa redundancja

Na poziomie sprzętowym zastosowana została redundancja, która eliminuje tzw. „single point of failure”, czyli te elementy całego środowiska, których awaria uniemożliwiałaby działanie systemu. Zwielokrotnienie elementów na poziomie każdej warstwy infrastruktury podnosi bezpieczeństwo i dostępność uruchomionych usług.

<strong>Bezpieczeństwo</strong> danych

Bezpieczeństwo danych

Dane klienta są dublowane synchronicznie na dwóch macierzach połączonych w oparciu o sieć InfiniBand. Każdy plik klienta znajduje się na minimum czterech dyskach fizycznych.

<strong>Skalowalne</strong> zasoby

Skalowalne zasoby

Do Twojej dyspozycji oddajemy wirtualne zasoby infrastruktury IT, które możesz modyfikować wraz ze zmieniającymi się potrzebami biznesowymi i sezonową intensyfikacją sprzedaży. Skalowanie zasobów nie powoduje przerw w dostępie do usługi. Twój serwis jest nieprzerwalnie dostępny online.

Zobacz jak to działa

Zmiana zasobów

Stworzenie wirtualki

Monitoring serwera

Poznaj możliwości Serwera+

Optymalizacja kosztów

Optymalizacja kosztów

Dostajesz dostęp do innowacyjnej i nowoczesnej polskiej infrastruktury IT bez konieczności budowania jej od podstaw i ponoszenia kosztów utrzymania.

Zasoby on-demand

Zasoby on-demand

Zasoby wirtualnego Serwera+ możesz samodzielnie zwiększać w Panelu Klienta bez migracji Twoich projektów. W linii Premium VPS zyskujesz dostęp do unikatowej funkcjonalności zasobów na życzenie.

Systemy operacyjne

Systemy operacyjne

Wybierz Serwer+ z dostępem do konta root. Uruchom własny VPS w chmurze z systemem operacyjnym lub skorzystaj z obrazów ISO popularnych dystrybucji systemu Linux: CentOS, Debian, Ubuntu.

Serwer + zarządzanie

Serwer + zarządzanie

Serwer+ z linii Premium możesz zamówić w wersji zarządzanej. Zyskujesz dostęp do intuicyjnego panelu administracyjnego i całodobowe wsparcie administratorów Kei.pl. Zarządzaj własnym VPS w chmurze z naszą pomocą.

Harmonogram

Harmonogram

Zasoby wirtualne VPS otrzymasz natychmiast lub w zaplanowanym przez Ciebie terminie bez przedpłaty. Zaplanuj także tworzenie i usuwanie snapshotów w cyklu dziennym, tygodniowym lub miesięcznym.

Intuicyjny panel zarządzania

Intuicyjny panel zarządzania

Udostępnimy Ci autorski moduł zarządzania zintegrowany z Panelem Klienta. Z jego poziomu zyskasz dostęp do konsoli IPMI oraz najważniejszych funkcji zarządzania VPS.

Poznaj opinie naszych klientów

Z ogromnym zadowoleniem od lat współpracujemy z Kei.pl, dzięki któremu możemy skutecznie i szybko docierać z najważniejszymi informacjami do mieszkańców Krakowa i regionu. Cenię sobie współpracę z Kei.pl, m.in. za stałe i szybkie wsparcie, świetny kontakt, elastyczność i indywidualne podejście do Klienta.
Michał Rodak
Michał Rodak
Prezes Zarządu
LoveKraków.pl
Z firmą Kei.pl współpracujemy już kilka lat. Codziennie ich usługi dopasowane do naszych potrzeb wpierają nasze działania i pomagają się rozwijać. Nasze zadowolenie jest najlepszą rekomendacją.
Anna Zbela
Anna Zbela
CEO
Fundacja Inicjatyw Gospodarczych, Analitycznych i Technologicznych
Na co dzień nasz zespół walczy o ułamki sekund w Rajdowych Mistrzostwach Świata, dlatego interesuje nas tylko współpraca na najwyższym poziomie. Takie usługi świadczy firma Kei.pl. Zawsze możemy liczyć na ich profesjonalną obsługę.
Gabriel Borowy
Gabriel Borowy
rzecznik prasowy Kajetana Kajetanowicza
Kajto.pl

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania
i pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie.

801 308 408
Dowiedz się więcej o usłudze Serwer+  

Serwer VPS - dedykowana infrastrktura IT dla Ciebie

Serwer VPS oparty o technologię chmurową to idealne rozwiązanie dla osób rozpoczynających swój biznes. Startujesz z projektem i zakładasz rozwój jego struktur? Serwer VPS jest rozwiązaniem dla Ciebie. Możesz zwiększać zasoby bez konieczności migracji. Wdrażając nową usługę zdecydowaliśmy o udostepnieniu 2 linii produktu, dzięki temu możesz wybrać pomiędzy serwerem z dostępem do konta root, a serwerem zarządzanym. Dołożyliśmy wszelkich starań aby serwer VPS spełniał oczekiwania jak największej grupy klientów o zróżnicowanych potrzebach.

Serwer+ to klastry wysokiej dostępności, wydajny storage, wielopoziomowa redundancja i szybkie połączenia. Korzystając z infrastruktury Centrum Danych Kei.pl, klient oprócz nowoczesnej technologii zyskuje także wsparcie techniczne najlepszych specjalistów z branży. Linia Premium i wybór opcji Zarządzany pozwoli Ci wykorzystac wiedzę naszych pracowników. To oni zajmą się pełną adrministracją serwera. W opcji Premium jest dostępna także wycena indywidualna, która pozwala na wybór optymalnego dla Ciebie rozwiązania. Stwórz własną dedykowaną infrastruktrę IT dla swojego projektu.

Serwer VPS - w zasadzie co to takiego?

Serwer VPS to młodszy brat serwera dedykowanego. Użytkownik otrzymuje do swojej dyspozycji część zasobów fizycznej maszyny fizycznej - tzw. wirtualny serwer prywatny. Jest to rozwiązanie dedykowane specjalistom, którzy posiadają zaawansowaną wiedzę z zakresu rozwiązań serwerowych. Użytkując serwer VPS samodzielnie decydujesz o instalowanym oprogramowaniu oraz zajmujesz się jego instalacją i aktualizacją.  

Jak działają serwery wirtualne?

Serwer VPS to serwer wirtualny wydzielony z serwera dedykowanego. Specjalne oprogramowanie do wirtualizacji pozwala na pełną emulację fizycznej maszyny. Dedykowana infrastruktura IT spełni twoje oczekiwania.

Różnica polega na tym, że w obrębie jednego serwera fizycznego można stworzyć wiele serwerów VPS. To oznacza, że pojedynczy użytkownik nie dostaje do dyspozycji całych zasobów serwera fizycznego. Pamięć RAM, moc obliczeniowa procesora i powierzchnia dyskowa są dzielone z innymi użytkownikami serwerów VPS. Zasoby są rozdzielane optymalnie dla wszystkich użytkowników. Dzięki temu żaden z nich nie może obciążyć maszyny kosztem pozostałych użytkowników. Serwery VPS pozwalają zatem na utrzymywanie bardziej wymagających projektów niż hosting współdzielony.  

A może zarządzany serwer wirtualny?

Jeśli Twoje przedsięwzięcie dynamicznie się rozwija i szukasz skalowalnej usługi hostingowej warto zwrócić uwagę na zarządzane serwery wirtualne. Decydując się na to rozwiązanie oprócz zasobów (takich jak powierzchnia dyskowa, moc procesora czy transfer danych) otrzymasz wsparcie techniczne ze strony wykwalifikowanych administratorów.

Moc serwera VPS i łatwość obsługi w jednym

Zarządzane serwery wirtualne wyposażone są w intuicyjny panel zarządzania Webas. To dzięki jego nieustannemu rozwojowi z możliwości serwera VPS może bez przeszkód korzystać każdy. Nawet osoba, której obce są tajniki zaawansowanych rozwiązań technologicznych.