Wybierz VPS Cloudentic
- teraz 3 miesiące -50% taniej!

Postaw na VPS w chmurze

OFERTA PREMIUM ZARZĄDZANY

Najlepsza oferta serwerów VPS wraz ze wsparciem administratorów

Postaw na dobry serwer VPS w chmurze. Wariant zarządzany serwera wirtualnego to w pełni skonfigurowane środowisko wraz z autorskimi panelami klienta, codzienny backup danych, korzystanie z dodatkowych skalowalnych zasobów i wsparcie administratorów 24/7 oraz wiele innych udogodnień premium.

Promocja
99
50 zł/mc
199,00 zł
122,39 zł brutto / mies.
Procesor: 2 vCore(s)
RAM: 8 GB
SSD: 50 GB
Zamów
Promocja
149
50 zł/mc
299,00 zł
183,89 zł brutto / mies.
Procesor: 4 vCore(s)
RAM: 16 GB
SSD: 100 GB
Zamów
Promocja
249
50 zł/mc
499,00 zł
306,89 zł brutto / mies.
Procesor: 16 vCore(s)
RAM: 32 GB
SSD: 250 GB
Zamów
Wycena indywidualna
vCore(s)
GB
GB
Partner Technologiczny

OFERTA PREMIUM ROOT

Wybierz swobodę działania. Wariant root serwera wirtualnego to możliwość czasowego zwiększania zasobów serwera VPS bez migracji projektów oraz korzystanie z dodatkowych skalowalnych zasobów dostępnych w trybie on-demand oraz modułu snapshotów.

Promocja
49
50 zł/mc
99,00 zł
60,89 zł brutto / mies.
Procesor: 2 vCore(s)
RAM: 4 GB
SSD: 50 GB
Zamów
Promocja
99
50 zł/mc
199,00 zł
122,39 zł brutto / mies.
Procesor: 4 vCore(s)
RAM: 8 GB
SSD: 100 GB
Zamów
Promocja
199
50 zł/mc
399,00 zł
245,39 zł brutto / mies.
Procesor: 8 vCore(s)
RAM: 16 GB
SSD: 200 GB
Zamów
Wycena indywidualna
vCore(s)
GB
GB
Zapoznaj się ze szczegółową specyfikacją usługi serwer+
Zobacz szczegółową specyfikację

Technologia VPS Cloudentic

VPS Cloudentic to rozwinięcie klasycznych serwerów VPS z elastycznym modelem rozliczania. Klient w każdym momencie ma możliwość zwiększyć parametry swojego serwera. Może to zrobić w sposób tymczasowy np. w okresach większego obciążenia. Wszystkie serwery wyposażone są w nowoczesne dyski SSD zapewniające wydajność wielokrotnie większą niż klasyczne dyski magnetyczne.

Klastry <strong>wysokiej dostępności</strong>

Klastry wysokiej dostępności

Na każdym z poziomów architektury: sprzętowym, obliczeniowym, macierzowym oraz sieciowym zastosowaliśmy w pełni zautomatyzowane mechanizmy zapewniające wysoką dostępność środowiska (High Availability). Pozwalają one zredukować do minimum czas, w którym mogą wystąpić nieplanowane problemy z jego dostępnością.

<strong>Szybkie</strong> połącznia

Szybkie połącznia

Warstwa sieciowa infrastruktury bazuje na technologiach światłowodowych, które zapewniają szybką transmisję danych. Przesył oparty jest o interfejsy optyczne 10Gbit.

<strong>Wydajny</strong> storage

Wydajny storage

Aby zwiększyć efektywność gromadzenia i przetwarzania danych, zaimplementowaliśmy technologię tieringu macierzy dyskowej opartej o dyski SSD. Dzięki temu rozwiązaniu system samodzielnie rozpoznanie najczęściej wykorzystywane pliki i umieszcza je w cache zbudowanym w pamięci RAM.

Wielopoziomowa <strong>redundancja</strong>

Wielopoziomowa redundancja

Na poziomie sprzętowym zastosowana została redundancja, która eliminuje tzw. „single point of failure”, czyli te elementy całego środowiska, których awaria uniemożliwiałaby działanie systemu. Zwielokrotnienie elementów na poziomie każdej warstwy infrastruktury podnosi bezpieczeństwo i dostępność uruchomionych usług.

<strong>Bezpieczeństwo</strong> danych

Bezpieczeństwo danych

Dane klienta są dublowane synchronicznie na dwóch macierzach połączonych w oparciu o sieć InfiniBand. Każdy plik klienta znajduje się na minimum czterech dyskach fizycznych.

<strong>Skalowalne</strong> zasoby

Skalowalne zasoby

Do Twojej dyspozycji oddajemy wirtualne zasoby infrastruktury IT, które możesz modyfikować wraz ze zmieniającymi się potrzebami biznesowymi i sezonową intensyfikacją sprzedaży. Skalowanie zasobów nie powoduje przerw w dostępie do usługi. Twój serwis jest nieprzerwalnie dostępny online.

Zobacz jak to działa

Zmiana zasobów

Stworzenie wirtualki

Monitoring serwera

Poznaj możliwości Serwera+

Optymalizacja kosztów

Optymalizacja kosztów

Dostajesz dostęp do innowacyjnej i nowoczesnej polskiej infrastruktury IT bez konieczności budowania jej od podstaw i ponoszenia kosztów utrzymania.

Zasoby on-demand

Zasoby on-demand

Zasoby wirtualnego Serwera+ możesz samodzielnie zwiększać w Panelu Klienta bez migracji Twoich projektów. W linii Premium VPS zyskujesz dostęp do unikatowej funkcjonalności zasobów na życzenie.

Systemy operacyjne

Systemy operacyjne

Wybierz Serwer+ z dostępem do konta root. Uruchom własny VPS w chmurze z systemem operacyjnym lub skorzystaj z obrazów ISO popularnych dystrybucji systemu Linux: CentOS, Debian, Ubuntu.

Serwer + zarządzanie

Serwer + zarządzanie

Serwer+ z linii Premium możesz zamówić w wersji zarządzanej. Zyskujesz dostęp do intuicyjnego panelu administracyjnego i całodobowe wsparcie administratorów Kei.pl. Zarządzaj własnym VPS w chmurze z naszą pomocą.

Harmonogram

Harmonogram

Zasoby wirtualne VPS otrzymasz natychmiast lub w zaplanowanym przez Ciebie terminie bez przedpłaty. Zaplanuj także tworzenie i usuwanie snapshotów w cyklu dziennym, tygodniowym lub miesięcznym.

Intuicyjny panel zarządzania

Intuicyjny panel zarządzania

Udostępnimy Ci autorski moduł zarządzania zintegrowany z Panelem Klienta. Z jego poziomu zyskasz dostęp do konsoli IPMI oraz najważniejszych funkcji zarządzania VPS.

Poznaj opinie naszych klientów

Podobnie, jak to ma miejsce w przypadku naszych samochodów, również bezpieczeństwo elektronicznych danych jest dla nas priorytetem. Dlatego przy wyborze Partnera biznesowego kierowaliśmy się tymi wartościami. Jako kreator autorskich i nietypowych projektów jesteśmy jednocześnie wymagającym Klientem, stąd indywidualne podejście, jak również wsparcie w codziennej działalności jakie otrzymujemy z KEI pozwala nam działać bez obaw o dane. Możemy dlatego polecić zespół KEI, jako rzetelnego partnera w biznesie.
Zbigniew Karcz
Zbigniew Karcz
Assistant Manager
Dział Marketing / IT
Subaru Import Polska sp. z o.o.
Z ogromnym zadowoleniem od lat współpracujemy z Kei.pl, dzięki któremu możemy skutecznie i szybko docierać z najważniejszymi informacjami do mieszkańców Krakowa i regionu. Cenię sobie współpracę z Kei.pl, m.in. za stałe i szybkie wsparcie, świetny kontakt, elastyczność i indywidualne podejście do Klienta.
Michał Rodak
Michał Rodak
Prezes Zarządu
LoveKraków.pl
Z firmą Kei.pl współpracujemy już kilka lat. Codziennie ich usługi dopasowane do naszych potrzeb wpierają nasze działania i pomagają się rozwijać. Nasze zadowolenie jest najlepszą rekomendacją.
Anna Zbela
Anna Zbela
CEO
Fundacja Inicjatyw Gospodarczych, Analitycznych i Technologicznych

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania
i pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie.

12 349 22 00