Serwery dedykowane z administracją

W ramach usługi serwera dedykowanego oferujemy administrację prowadzoną przez najlepszych, doświadczonych ekspertów.

Zobacz, co wyróżnia pakiet zarządzania serwerem dedykowanym

Jeśli nie chcesz inwestować we własną infrastrukturę i etat administratora, ale chcesz mieć pewność, że Twój serwer jest w dobrych rękach, ta usługa jest właśnie dla Ciebie. Powierzenie naszym administratorom opieki nad Twoim serwerem pozwoli Ci skupić się na działalności Twojej firmy, to również – a może przede wszystkim – oszczędność czasu i pieniędzy.

Kei.pl - Zarządzanie przez ekspertów i Monitoring serwera 24/7

Zarządzanie przez ekspertów

Administratorzy utrzymują, zarządzają i przeprowadzają aktualizacje w ramach oficjalnych repozytoriów poprawek, przeprowadzają aktualizację pakietów systemowych. Cyklicznie sprawdzają dostępność usługi na danym porcie, sprawdzają obciążenie serwera, zajętość dysków, baz danych, pamięci operacyjnej.

Monitoring serwera 24/7

Serwer dedykowany objęty jest monitoringiem działania usług (http, FTP, SSH, MySQL, PostgreSQL, poczta e-mail), wykorzystania zasobów, poprawności pracy dyskowej RAID. Cyklicznie sprawdzamy zmiany na serwerze mające wpływ na jego bezpieczeństwo.Udostępniamy monitoring pracy Twoich serwerów i graficzne statystyki w Panelu.

Kei.pl - usługi gotowe do działania i całodobowe wsparcie

Usługi gotowe do działania

Zainstalujemy i skonfigurujemy dla Ciebie: serwery baz danych (zarządzane z panelu WebAs), serwery WWW, serwer FTP, SSH, serwery poczty zarówno przychodzącej, jak i wychodzącej we własnej domenie.
Dostarczamy skonfigurowane i gotowe do działania serwery wirtualne w ramach dostępnych zasobów maszyny i adresów IP.
W razie potrzeby w ramach dostępnych zasobów optymalizujemy konfigurację serwera WWW, serwera MySQL, PostgreSQL.

Całodobowe wsparcie techniczne

Oferujemy techniczne wsparcie telefoniczne i online. Doradzamy w bieżących sprawach, z którymi możesz się zmierzyć. Reagujemy na wykryte problemy w związku z nieprawidłowym działaniem usług. Zapewniamy wsparcie administracyjne w przypadku awarii sprzętowych i awarii oprogramowania serwera. Wykonujemy analizę logów serwera w zakresie dostarczanych usług (WWW, poczty e-mail, FTP, SSH, baz danych).

Kei.pl - backup i bezpieczeństwo

Backup 4×4 do 28 dni

Kopie bezpieczeństwa danych wykonujemy codziennie i przechowujemy w odrębnej geograficznie lokalizacji przez 28 dni. Oznacza to, że masz dostęp do 4 kopii dziennych oraz 4 kopii tygodniowych do 28 dni wstecz. Dajemy możliwość pobrania kopii zapasowych Twoich danych, takich jak pliki i bazy danych.

Większe bezpieczeństwo

Używamy serwerowych modułów RAM wyposażonych w system kodowania korekcyjnego ECC. Pozwala on na wykrywanie i korygowanie błędów pamięci. Zapewnia to większą stabilność działania systemu niż w przypadku użycia standardowych pamięci RAM. Dbamy również o Twoje bezpieczeństwo dostarczając filtry antyspamowe, antywirusowe oraz firewall.

Wybierz najlepszą konfigurację

Z każdym serwerem zyskujesz:

  • <%= advantage.tresc %>

Skonfiguruj swój serwer

Procesor:
RAM:
<%= productActive['memory'] %>
Dysk:

Twoje zamówienie

Zamów Testuj bez opłat 7 dni
netto | brutto

Jeśli szukasz innej konfiguracji serwera skontaktuj się z nami. Razem dobierzemy usługę, serwer lub zaplanujemy infrastrukturę dostosowaną do Twoich potrzeb.

Zapytaj
Zapoznaj się ze szczegółowa specyfikacją
xQ1 Admin
xQ2 Admin
xQ3 Admin
Wariant
<%= products[0]['line'] === 'admin' ? 'Zarządzany' : 'Root' %>
<%= products[1]['line'] === 'admin' ? 'Zarządzany' : 'Root' %>
<%= products[2]['line'] === 'admin' ? 'Zarządzany' : 'Root' %>
Procesor
Intel® Xeon® E-2234
Intel® Xeon® E-2236
Intel® Xeon® Silver 4210
Pamięć
<%= products[0]['memory'] + ' DDR4' %>
<%= products[1]['memory'] + ' DDR4' %>
<%= products[2]['memory'] + ' DDR4' %>
Dysk

Dyski HDD - dane są zapisywane na dyskach twardych firmy Western Digital lub HGST z serii Enterprise. Nośniki o wysokiej pojemności są zoptymalizowane pod względem wydajności i przystosowane do pracy pod dużym obciążeniem.

Dyski SSD - dane są zapisywane na dyskach SSD firmy Intel z serii Data Center oraz Samsung. Pozwalają osiągnąć liczbę operacji wejścia / wyjścia na sekundę sięgającą 460 000 IOPS przy losowym odczycie i 175 000 IOPS przy losowym zapisie danych.

Macierz dyskowa
Software RAID 1
Software RAID 10
Hardware RAID 10
Backup

Kopie bezpieczeństwa plików klientów wykonujemy codziennie i przechowujemy przez 28 dni na osobnych serwerach. Oznacza to, że użytkownik ma dostęp do kopii zapasowej swoich plików sprzed każdego z 4 poprzednich dni, następnie 7, 14, 21 i maksymalnie 28 dni.

4x4 (28 dni)
4x4 (28 dni)
4x4 (28 dni)
Liczba adresów IP

Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych adresów. Cennik

4
4
4
Pomoc techniczna 24/7

Wybierając serwer zarządzany możesz liczyć na pomoc w instalacji i konfiguracji serwerów, baz danych i systemu operacyjnego.
Stały monitoring pracy maszyny. Testy wydajnościowe i optymalizacja konfiguracji serwera WWW. Analiza logów i udostępnianie
statystyk. Pełne wsparcie techniczne w okresie testowym.
Poznaj cały zakres prac świadczonych przez naszych administratorów w ramach Serwera dedykowanego

tak
tak
tak
Panel administracyjny

Wybierając serwer zarządzany dostajesz do dyspozycji autorski panel administracyjny WebAs. Zobacz demo panelu WebAs

tak
tak
tak
WebMail
tak
tak
tak
Darmowy certyfikat Let's Encrypt

Let’s Encrypt – popularna usługa udostępniająca darmowe certyfikaty SSL dostępna dla klientów Kei.pl. Let’s Encrypt wymaga jednorazowej aktywacji w Panelu Webas, następnie dzięki mechanizmom wspierającym Kei.pl będzie automatycznie odnawiany zgodnie z zaleceniem wydawcy.

tak
tak
tak
SNI

Server Name Indication (SNI) pozwala na samodzielną instalację wielu certyfikatów SSL przy wykorzystaniu jednego adresu IP oraz jednego portu.

tak
tak
tak
PHP

Obsługiwane wersje PHP: 7.4, 7.3, 7.2, 7.1, 7.0, 5.6, 5.5, 5.4, 5.3, 5.2

tak
tak
tak
DomainKeys Identified Mail (DKIM)

Uwierzytelnianie poczty e-mail. Domyślnie usługa jest wyłączona. Można aktywować ją w panelu WebAs.

tak
tak
tak
Doradztwo sprzętowe

Na podstawie danych otrzymanych od Klienta nasi specjaliści doradzają w zaprojektowaniu infrastruktury sprzętowej dla konkretnego projektu, uwzględniając potencjał jego wzrostu.

tak
tak
tak
Transfer
5 TB
5 TB
5 TB
Przepustowość
100 Mbps
100 Mbps
100 Mbps
Darmowy test serwera

W trakcie testu masz do dyspozycji serwer o pełnych parametrach oraz wsparcie techniczne naszych specjalistów.

tak
nie
nie
Poziom SLA
99%
99%
99%
Usługi w ramach serwera:
System Operacyjny
Linux Debian
Linux Debian
Linux Debian
Instalacja serwera baz danych MySQL i PostgreSQL
tak
tak
tak
Całodobowy monitoring serwerów

Monitoring: dostępności serwera, pracy serwera, dysków twardych, pamięci RAM, stanu sprzętu, macierzy dyskowych,usług HTTP, FTP, SSH, MySQL, PostgreSQL, E-MAIL.

tak
tak
tak
Konfiguracja nameserwerów w domenie Klienta

Usługa konfiguracji wymaga dwóch dodatkowych adresów IP

tak
tak
tak
Wykres przepustowości
tak
tak
tak
Umowa Powierzenia Danych

Bezpieczeństwo Twoich danych jest dla nas priorytetowe, dlatego oferujemy Ci usługi zgodne z wymogami RODO.
Dowiedz się więcej

tak
tak
tak
Aplikacja Click & Go

Autoinstalator dla serwera dedykowanego jest bezpłatny do 5 instalacji i aktywowany na życzenie Klienta. W tym celu po zakupie
usługi skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta bok@kei.pl

tak
tak
tak

Zaufali nam

vercom-logo
cocodrillo-logo
wojas-logo
bytom-logo

Od kontaktu z nami do w pełni działających usług

Kontakt

Kontaktujesz się z nami. Podczas rozmowy poznajemy Twoje oczekiwania oraz potrzeby. Rozwiewamy wątpliwości i przechodzimy do szczegółowych ustaleń oferty dla Ciebie.

Projektowanie

Na podstawie uzyskanych informacji i wspólnych ustaleń, zespół naszych ekspertów rozpoczyna pracę nad zaprojektowaniem rozwiązania. Dopasowujemy odpowiednie maszyny, określimy ich konieczne zasoby, takie jak procesor, RAM i macierze dyskowe. Być może potrzebny będzie Ci klaster kilku maszyn z zastosowaniem technologii HA, nie ma sprawy, jesteśmy gotowi na wszelkie wyzwania.

Propozycja

Mamy już gotowe rozwiązanie dla Ciebie. Doradca Klienta prześle Tobie propozycję wraz z wycenioną ofertą. Teraz masz już z górki.

Plan prac

W szczegółowym planie przedstawimy jak będzie wyglądało wdrożenie, jakie będą jego etapy i kroki realizacji. Oczywiście przy współpracy z Tobą.

Dostęp

Wszystko już mamy, teraz przekażemy potrzebne informacje oraz dane dostępowe do przygotowanego środowiska. Od tej pory możesz liczyć na ciągłe wsparcie administratorów oraz pomoc techniczną 24/7/365.

To nie koniec

Twoje środowisko, aplikacja, strona www czy sklep są w dobrych rękach. Całodobowo monitorujemy pracę Twoich serwerów, dbając o zachowanie wysokiego SLA rozwiązania i łącz. Wykonujemy szereg prac utrzymaniowych i aktualizacyjnych, dbamy również o Twój backup. Pamiętaj, Twoje dane są z nami bezpieczne, a oferowana usługa w pełni zgodna z wytycznymi RODO.

Zainteresowany?

Skonfiguruj swój serwer dedykowany, rozpocznij okres próbny lub zamów wycenę indywidualną!

Dlaczego firmy wybierają administrację serwerami w Kei.pl

Nr 1 w Polsce

Jako jedyni na polskim rynku oferujemy serwery dedykowane wraz z usługą administracji nimi. I robimy to dobrze. Nie musisz nabywać serwerów, utrzymywać własnej infrastruktury i zatrudniać administratora – wszystko to otrzymujesz wybierając serwer w Kei.pl

Wsparcie 24/7

Zespół doświadczonych i dostępnych przez całą dobę, każdego dnia roku, administratorów będzie dbał o działanie Twoich usług i serwerów. Dzięki temu zawsze jesteśmy w stanie szybko zareagować na zmiany czy zgłoszenia od Ciebie.

Doświadczenie 21 lat

Działamy na rynku hostingu już od 2000 roku. Obsłużyliśmy w tym czasie kilkanaście tysięcy Klientów. To sprawia, że jesteśmy specjalistami w zakresie serwerów i zarządzania nimi.

Poczytaj więcej na naszym blogu

FAQ – serwery dedykowane z administracją

Administracja serwerem polega na świadczeniu wsparcia technicznego 24/7, pomocy w doborze sprzętu, instalacji i konfiguracji serwerów, instalacji oprogramowania, monitoringu pracy i dostępności serwera, procesora, dysków twardych, pamięci operacyjnej, wykonywaniu kopii zapasowych oraz dbaniu o bezpieczeństwo poprzez zapewnienie filtrów antyspamowych, antywirusowych oraz firewall, automatycznych powiadomienia o atakach brute-force, czy wykryciu złośliwego oprogramowania wysyłce spamu.

Serwer z administracją różni się od root rodzajem dostępu do serwera. Serwer zarządzany to usługa polegająca na powierzeniu czynności związanych z konfiguracją, zarządzaniem, funkcjonowaniem i administracją serwerem naszym specjalistom. Wybór serwera w wariancie Root oznacza, że masz pełną kontrolę i swobodę działań nad administrowaniem maszyną.

Cena serwera dedykowanego uzależniona jest od parametrów technicznych. Rozwiązania dostępne w Kei.pl dostosowane są do różnych projektów i ich wymagań. W zależności jaką pamięć RAM wybierzesz oraz jaki wariant dysku powinien posiadać Twój serwer, znajdziesz optymalne rozwiązanie. W kei.pl możesz również zamówić serwer dedykowany z wymaganą konfiguracją. Ceny poszczególnych serwerów dedykowanych sprawdzisz w cenniku.

Hosting dedykowany to osobna maszyna, której zasoby przeznaczone są wyłącznie dla jednego użytkownika. W przeciwieństwie, do hostingu i serwera VPS, sam decydujesz o powierzchni, mocy oraz zużyciu. Hosting dedykowany w kei.pl możesz wybrać w wariancie z administracją, gdzie nasi specjaliści przejmują opiekę nad zarządzaniem i administracją serwerem, bądź w wersji root, gdzie masz pełną swobodę w zarządzaniu serwerem.

Serwer dedykowany to komputer podpięty do sieci Internet odpowiedzialny za widoczność i dostępność strony internetowej. To rozwiązanie przeznaczone dla większych i zaawansowanych projektów. Użytkownik ma do dyspozycji 100% zasobów, oznaczających powierzchnię dyskową, pamięć RAM oraz moc obliczeniową. Serwer dedykowany to w pełni spersonalizowane środowisko, niezależne od innych użytkowników, które daje swobodę działania i możliwość rozwoju projektu. W kei.pl oferujemy serwer dedykowany w wersji z administracją oraz w wersji Root.

Serwer VPS to usługa oparta na technologii chmurowej. Oznacza to, że użytkownik nie dostaje do dyspozycji wszystkich zasobów serwera, a jedynie ich wyodrębnioną wirtualnie część. Serwer dedykowany jest natomiast oddzielnym komputerem, maszyną fizyczną, a użytkownik może korzystać z całych jego zasobów (powierzchnia dyskowa, pamięć RAM, moc obliczeniowa procesora).

Tak. W tym celu wystarczy skontaktować się z nami za pomocą formularza kontaktowego i przedstawić nam swoje szczegółowe oczekiwania. Postaramy się dobrać serwer dedykowany do Twoich potrzeb.

Oczywiście! Nasz zespół techniczny jest do Twojej dyspozycji przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Jednak, jeśli nie znasz się na działaniu oprogramowania serwerowego oraz wgrywaniu poprawek bezpieczeństwa, zalecamy wybór serwera dedykowanego zarządzanego.

Minimalny okres trwania umowy wynosi 1 miesiąc, ale można zawrzeć ją również na rok, jak i czas nieokreślony. Jeśli masz wątpliwości, czy serwer dedykowany sprosta Twoim oczekiwaniom i nie chcesz wiązać się umową „w ciemno”, możesz przetestować usługę przez 7 dni całkowicie za darmo.

Tak. Do każdego serwera dedykowanego przypisane są domyślnie 4 adresy IP. Istnieje jednak możliwość dokupienia większej ich ilości (nawet powyżej 256 szt.). Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem.

Serwery dedykowane z administracją

Zwykły hosting współdzielony w pewnym momencie może nie do końca spełniać wymagania Klientów i zaawansowanych projektów. Właśnie wtedy warto rozważyć serwer dedykowany dla Twojego biznesu. Z czasem nasza strona www czy też aplikacja będzie wymagać lepszego serwera, który będzie gwarantować płynność działania, niezawodność, szybki czas reakcji oraz możliwość nieograniczonego rozwoju funkcjonalności oraz poszczególnych modułów. Idealnym rozwiązaniem będzie serwer dedykowany, który – jak sama nazwa wskazuje – pozwala na dowolną konfigurację pod wymagania użytkownika.

Serwery dedykowane gwarantują określoną moc obliczeniową, pełną izolację środowiska oraz personalizację poszczególnych komponentów systemu. To, co odróżnia serwery dedykowane od hostingu współdzielonego, to fakt, że Klient ma do dyspozycji całą przestrzeń dyskową i moc obliczeniową wyłącznie dla siebie. Serwer dedykowany jest zdecydowanie lepszą i bardziej zaawansowaną opcją od rozwiązań współdzielonych. Jeśli myślisz poważnie o swojej stronie internetowej, sklepie e-commerce czy aplikacji, z której korzystają tysiące użytkowników, to serwer dedykowany będzie najlepszym rozwiązaniem.

Jeśli zastanawiasz się, czy możesz nam zaufać, skorzystaj z darmowego 7-dniowego okresu próbnego. Będziesz mógł wnikliwie przetestować jakość naszych usług i odpowiedzieć sobie na pytanie, czy serwer dedykowany spełnia Twoje oczekiwania. Podczas testów będziesz mógł także liczyć na stałą opiekę i pomoc naszych administratorów. To najlepszy sposób, żeby finalnie przekonać się do serwera dedykowanego Kei.pl. Wiele firm oferuje tanie serwery dedykowane, których wydajność niewiele różni się od współdzielonego hostingu. My oferujemy produkt, który jest sprawdzony przez wielu zadowolonych Klientów. Jakość naszych usług została doceniona przez branżowe redakcje PC World, Puls Biznesu. Zostaliśmy także wyróżnieni Laurem Konsumenta.

Serwery dedykowane z administracją

Serwery dedykowane pozwalają na maksymalne wykorzystanie powierzchni dyskowej, pamięci RAM oraz mocy obliczeniowej procesora. Serwery dedykowane to usługa skrojona na miarę, pozwalają na osiągnięcie wyższej wydajności niż serwery VPS. Należy pamiętać o tym, że każda zmiana konfiguracji wymaga pracy administratora, dlatego też obsługa serwera jest wliczona w jego cenę.

Jak wybrać dobry serwer dedykowany?

Serwery dedykowane to rozwiązanie dla zaawansowanych użytkowników, którzy wymagają niezawodnego środowiska dla dużych, zaawansowanych projektów. W Kei.pl oferujemy trzy podstawowe pakiety serwerów dedykowanych. Poszczególne warianty różnią się od siebie procesorem, pamięcią RAM oraz wielkością dysku.

Każdy z modułów można personalizować, czyli dobrać większy dysk. Dla najbardziej wymagających użytkowników istnieje możliwość indywidualnej konfiguracji. Bez względu na wybrany wariant, koszt usługi zarządzania serwerem dedykowanym jest stały.

Wybierając serwer dedykowany, zwróć uwagę w pierwszej kolejności na to, czy procesor i rozmiar dysku będzie dla Ciebie odpowiedni. Równie istotny jest backup danych, zabezpieczenie serwera dedykowanego przed atakami brute-force, używanie protokołu http/2, który gwarantuje obsługę wielu zasobów w jednym połączeniu. Warto zwrócić także uwagę na kwestie związane z RODO, czy serwer dedykowany ma możliwość instalacji wielu certyfikatów SSL. Kolejnym, równie istotnym aspektami podczas wyboru, będzie obsługa Klienta – czy dana firma oferuje wsparcie, oraz czy pomoc administratorów jest dobrze oceniania przez klientów?

Serwery dedykowane z administracją w Kei.pl

To, co nas wyróżnia na tle konkurencji, to przede wszystkim suport, który oferujemy nawet w trakcie okresu testowania naszych usług. Dzięki systemowi zmianowemu, nasze dedykowane serwery są zawsze pod czujną opieką administracji, a Ty w każdej chwili możesz liczyć na naszą pomoc. Serwer dedykowany w Kei.pl to gwarancja bezpieczeństwa Twoich danych i sług – wykonujemy kopię plików codziennie i przechowujemy je przez 28 dni na osobnych serwerach. Nasz hosting jest zgodny z regulacjami RODO. Serwer dedykowany od Kei.pl to jeden z lepszych wyborów, którego możesz dokonać. Nie czekaj i zamów serwer dedykowany już dziś, a jeśli nadal się wahasz, zamów serwer dedykowany z okresem testowym i na spokojnie przetestuj jakość naszych usług. Jesteśmy całkowicie do Twojej dyspozycji i czekamy na kontakt!

Administracja serwerami

Funkcjonowanie Twojej firmy opiera się na rozbudowanej platformie internetowej?  Brak Ci jednak kierunkowego wykształcenia informatycznego lub odpowiednich kompetencji, pozwalających na samodzielne rozwiązywanie niekiedy bardzo skomplikowanych problemów technicznych?

Skorzystaj z dedykowanej usługi administracji serwerami od KEI.pl. Powierzając firmowe zasoby w ręce wykwalifikowanych specjalistów od IT, masz pewność, że Twoje dane będą w pełni bezpieczne, a biznes – zawsze dostępny dla potencjalnych kontrahentów.

Administracja serwerem, czyli profesjonalne wsparcie

Administracja serwerem to usługa informatyczna, która daje użytkownikom ogromne korzyści. Możesz cieszyć się sprawnie funkcjonującą stroną WWW bez obaw o przestoje w firmie związane z jej niespodziewaną awarią. W razie czego nie musisz szukać i rozwiązywać źródła problemu na własną rękę – my zajmiemy się wszystkim.

Oferujemy całodobowe, profesjonalne wsparcie techniczne naszego zespołu IT, który stale monitoruje poszczególne komponenty serwera: procesor, pamięć operacyjną, macierz dyskową. Dzięki temu masz pewność, że usterka zostanie usunięta w jak najkrótszym czasie, a Ty unikniesz niepotrzebnego stresu i nerwów.

Administracja serwerami – cennik

Zastanawiasz się, jaki jest koszt takiej usługi? Wszystko zależy od wybranego wariantu serwera dedykowanego. Nasi Klienci mają do dyspozycji maszyny o dziewięciu różnych konfiguracjach. W zależności od indywidualnego zapotrzebowania możesz wybrać wariant podstawowy lub rozszerzony.

Ceny zaczynają się już od 499 zł netto / miesiąc. Co więcej, wybierając usługę w Kei.pl zyskujesz możliwość darmowego, 7-dniowego przetestowania serwera. Nie wiąże się to z żadnymi ukrytymi opłatami. Niezależnie od tego, na który wariant postawisz, zapewniamy, że strona Twojej firmy będzie działała stabilnie i wydajnie na każdym urządzeniu.

Nasze serwery oparte są o wydajne procesory Intel Xeon (nawet 16-rdzeniowe), szybkie dyski SSD (o pojemności do 6 x 480 GB) oraz pamięć operacyjną DDR4 o wysokiej przepustowości.

Potrzebujesz serwera o jeszcze większej wydajności? Skontaktuj się z nami, wycenimy ofertę, dobierając najlepszą dla Ciebie konfigurację. Administracja serwerami to nie tylko bezpieczeństwo, ale również elastyczność i swoboda wyboru.

Skorzystaj z administracji serwerami

Decydując się na wybór oferty serwera dedykowane z administracją od Kei.pl, zapewnisz swoim danym odpowiednie bezpieczeństwo. Wykonujemy backup Twoich danych w systemie 4×4, co oznacza, że masz dostęp do kopii zapasowej sprzed 4, 7, 14, 21 i 28 dni. Co więcej, Twoje dane przechowywane są w na serwerach zlokalizowanych w dwóch różnych miejscach, aby jeszcze bardziej zwiększyć bezpieczeństwo przechowywanych danych.

Masz firmową pocztę, na którą każdego dnia przychodzą setki mejli od kontrahentów? W ramach usługi administracji serwerami możesz liczyć na ochronę skrzynki przed spamem i wirusami. Konfigurujemy firewalla, który automatycznie poinformuje Cię o złośliwym oprogramowaniu czy atakach typu brute-force. Unikniesz w ten sposób przeciążenia serwera i paraliżu firmy.

Zadbaj o stabilność serwerów

Zapomnij o częstych awariach sprzętowych i niestabilnym działaniu serwera. Nasi specjaliści zapewniają pełną konfigurację maszyny, od instalacji systemu operacyjnego, przez ustawienie DNS-ów w domenie, po instalację i aktualizację narzędzi do zarządzania usługami. W ten sposób wykorzystasz w całości potencjał serwera. W połączeniu z profesjonalnym, całodobowym serwisem, bezpośrednio przełoży się to na dostępność Twojego biznesu.

W ramach administracji serwerami zyskujesz również dostęp do certyfikowanych aplikacji typu Click&Go. Ich instalacja jest intuicyjna i szybka, zaledwie jednym kliknięciem uruchomisz oprogramowanie niezbędne do pracy. Platformy, jakie znajdziesz w naszym autoinstalatorze to m.in. WordPress, Joomla! Piwik, PrestaShop, a także ponad 100 innych darmowych aplikacji.

Administracja serwerami w abonamencie miesięcznym

Administracja serwerami może okazać się bardziej opłacalna od zatrudnienia specjalisty dedykowanego do takich właśnie zadań. Dotyczy to zwłaszcza firm o rozbudowanej strukturze, których działalność opiera się głównie na dostępności w sieci. W opłacie abonamentowej nie uwzględnia ukrytych kosztów, dzięki czemu masz pewność, ile i za co płacisz. Nie ponosisz również wydatków związanych z naprawą awarii, konfiguracją serwera czy instalacją aplikacji.

Co istotne, nie musisz od razu wiązać się z nami umową. 7-dniowy okres testowy pozwoli Ci przetestować usługi bez finansowych i formalnych zobowiązań. To ogromna wygoda, której nie zapewni Ci konkurencja. Wybierz już dziś usługę i sprawdź, jakie to proste!