Kolokacja serwerów

Szukasz pięciogwiazdkowego hotelu dla Twojego serwera? Chcesz, aby Twoje zasoby zostały ulokowane w optymalnym środowisku? Kolokacja serwerów w naszym centrum danych to idealne rozwiązanie.


KOLOKACJA SERWERÓW W KEI.PL - Z NAMI MOŻESZ WIĘCEJ!

KOLOKACJA SERWERÓW

KOLOKACJA ROOT

KOLOKACJA ADMIN

Co otrzymujesz?
 • 4 IP w cenie
 • 500 GB transferu miesięcznie dla każdego Klienta
 • remote hand 24/7/365
 • dostęp do serwera 24/7
 • repozytorium części zapasowych
 • 4 IP w cenie
 • 500 GB transferu miesięcznie dla każdego Klienta
 • pomoc techniczna 24/7
 • backup 100%
 • repozytorium części zapasowych
Cena za miesiąc Już od 129,00
zł / mc | brutto 158,67
Już od 229,00
zł / mc | brutto 281,67
Złóż zapytanieZapytaj Złóż zapytanieZapytaj

Referencje

Zdecydowaliśmy się powierzyć naszą infrastrukturę Kei.pl przede wszystkim ze względu na dobrą opinię o ich usługach i świetną komunikację już na etapie negocjacji. Z perspektywy czasu możemy potwierdzić – to był trafny wybór.
Karol Wilczko
Wiceprezes Zarządu
porównywarki finansowej Comperia.pl
Comperia
Wybraliśmy Kei.pl ponieważ zależało nam na kolokowaniu naszego sprzętu w sprawdzonym centrum danych. Opieka sprzętowa i wsparcie specjalistów to niewątpliwe atuty Kei.pl.
Anna Skiba-Dziekańska
Dyrektor zarządzający
KRN media
KRN
KOLOKACJA SERWERÓW - PRAKTYCZNE RADY

W ramach usługi kolokacji lub inaczej hotelingu serwerów, udostępniana jest infrastruktura centrum danych dla sprzętu dostarczonego przez Klienta. Odpowiedzialność za działanie serwera leży po stronie jego właściciela.

Wybierając kolokację w wersji Admin poza miejscem w Centrum Danych Kei.pl otrzymujesz także profesjonalny panel do zarządzania zasobami oraz wsparcie ze strony administratorów 24/7.

Daj znać, co możemy zrobić, by usługa kolokacji była dla Ciebie jeszcze wygodniejsza. Wejdź na sugestie.kei.pl i podziel się swoimi pomysłami.


ZAUFALI NAM

1-indykpol 10-wisla 11-caritas 13-malta 14-kotlet 15-miniatury 16-zacheta 17-rabka 18-wojsko 2-wiosna 20-teatrw 21-amp 22-komputronik 23-parisoptique 25-urbancity 28-polinar 29-ksi 3-yves-rocher 30-spacerywirtualne 32-merkury 36-ornitolodzy 37-donna 38-otte 39-sophisti 4-wojas 40-elamed 5-olsztyn 7-sphinx 1-indykpol 10-wisla

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce cookie.
Hosting stron WWW - dowiedz się więcej  

Co otrzymujesz w ramach usługi, jaką jest kolokacja serwerów?

Postaw na usługi kolokacji i zapomnij o martwieniu się o bezpieczeństwo danych. Przerwy w dostawach prądu czy działanie łącz internetowych nie będą już problemem – w naszym centrum danych stworzyliśmy warunki sprzyjające optymalnej pracy Twoich serwerów. Co konkretnie mamy na myśli? Agregaty prądotwórcze, system przeciwpożarowy gaszenia gazem, 6 redundantnych łączy internetowych i całodobowe wsparcie wykwalifikowanych administratorów. Co więcej dostęp do serwerowni jest ściśle ograniczony i rejestrowany, a budynek data center jest całodobowo monitorowany przez system telewizji przemysłowej.
Chcesz poznać lepiej miejsce, w którym będzie pracował Twój serwer? Dowiedz się więcej na temat naszego Centrum Danych.

Kolokacja serwerów krok po kroku

Jesteś zainteresowany usługą kolokacji serwera? Zobacz, jak sprawnie zamówić u nas usługę:
 1. Skontaktuj się z nami klikając przycisk „Złóż zapytanie” pod specyfikacją kolokacji lub wejdź na zakładkę Kontakt.

 2. Wspólnie omówimy Twoje potrzeby i przygotujemy odpowiednią ofertę. Będziesz mógł również zdecydować, czy chcesz skorzystać z naszego autorskiego panelu administracyjnego WebAs.

 3. Ostatnim etapem przed rozpoczęciem korzystania z usługi będzie dostarczenie serwera do naszego centrum danych. Możesz to zrobić samodzielnie lub wysłać sprzęt kurierem – całą resztą zajmą się nasi technicy.