Pomoc


Ze względów bezpieczeństwa prowadzimy korespondencję z naszymi Klientami tylko za pośrednictwem autoryzowanych adresów e-mail, które zostały przez nich zdefiniowane w Panelu Klienta (opcja "Moje dane").

Jeżeli będziesz chciał dokonać zmian na serwerze lub poprosisz nas o informacje z nim związane, będziemy mogli przyjąć zlecenie tylko wtedy, jeśli zostanie ono wysłane z autoryzowanego adresu e-mail.

  1. Aby zmienić bądź dodać kolejny adres autoryzowany zaloguj się do panelu klienta i w menu przejdź do zakładki Ustawienia > Autoryzowane adresy.
  2. Na liście znajdują się autoryzowane adresy e-mail, możesz edytować ustawienia wybranego adresu lub dodać kolejny adres klikając opcję "Dodaj E-mail". W edycji możesz ustalić czy adres ma być główmy adresem do Twojej usługi oraz czy mają być na ten adres wysyłane informacje dotyczące rozliczeń i spraw technicznych. Po wybraniu opcji kliknij "Zapisz zmiany".

 

Pamiętaj, tylko jeden z autoryzowanych adresów może być głównym adresem autoryzowanym.
Jeśli zmienić w edycji adresu tę opcję, poprzedni adres przestanie być głównym adresem.
Dostęp do głównego adresu autoryzowanego, jest niezbędny w procesie odzyskiwania dostępu do Panelu Klienta po utracie hasła.

Promocja
Oceń:  

Podobne tematy

Jak uzyskać własny adres IP
Jak odzyskać dane z backupu?
Jak mogę przejść na wyższą opcję serwera?
Co to jest alias?
NASZE ATUTY
  • 18 lat doświadczenia
  • własne centrum danych
  • 11 000 klientów
  • 1 000 m2 powierzchni
  • Zgodność z wytycznymi GIODO
  • Łącza do 6 operatorów
  • Zaawansowane systemy bezpieczeństwa

DOCENILI NAS
nagrodzony hosting www

NEWSLETTER

Warto wiedzieć więcej! Jesli chcesz wiedzieć pierwszy o nowych możliwościach technicznych i promocjach zapisz się do Newsletter'a.

Zaznacz kategorie, które Cię interesują:

Domeny Hosting Serwery dedykowane VPS Certyfikaty SSL

ZAUFALI NAM

1-indykpol 10-wisla 11-caritas 13-malta 14-kotlet 15-miniatury 16-zacheta 17-rabka 18-wojsko 2-wiosna 20-teatrw 21-amp 22-komputronik 23-parisoptique 25-urbancity 28-polinar 29-ksi 3-yves-rocher 30-spacerywirtualne 32-merkury 36-ornitolodzy 37-donna 38-otte 39-sophisti 4-wojas 40-elamed 5-olsztyn 7-sphinx 1-indykpol 10-wisla

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce cookie.
Pomoc - Kei.pl  

Pamiętaj, że nasi konsultanci są dostępni 24/7 i odpowiedzą na wszystkei pytania.