Bezpieczeństwo


Emulacja serwera fizycznego:

Usługa oferuje możliwości serwera fizycznego i tak jest widoczna dla użytkowników. Różnica polega na dzieleniu mocy obliczeniowej serwera na wiele platform wirtualnych.

Codzienna kopia bezpieczeństwa:

W godzinach nocnych każdego dnia na specjalnie do tego wydzielonym serwerze zachowywana jest kopia zapasowa wszystkich ustawień oraz danych z Państwa serwera. Kopia ta jest przechowywana przez 3 dni i w razie konieczności może zostać w każdej chwili przywrócona jako oficjalnie dostępna zawartość serwera.

Pełne logi serwera:

Dla zachowania najwyższych standardów bezpieczeństwa oraz możliwości późniejszego sprawdzenia wszystkie działania wykonywane na Państwa serwerze są zapisywane do plików logów. Plik logów dostępny jest z programu administracyjnego dzięki czemu w każdej chwili mogą Państwa sprawdzić z jakich adresów IP odwiedzano Państwa serwis, sprawdzano pocztę itp.

SSL dla usług pocztowych:

SSL (Secure Sockets Layer) to protokół zapewniający poufność transmisji danych. Dane przesyłane pomiędzy lokalnym komputerem a serwerem obsługującym usługę są szyfrowane kluczem 128 bitowym. Aby korzystać z SSL przy odbieraniu i wysyłaniu poczty należy odpowiednio skonfigurować program pocztowy (np. Outlook Express, The Bat itp).

SSL dla usług WWW:

SSL (Secure Sockets Layer) to protokół zapewniający poufność transmisji danych. Dane przesyłane pomiędzy lokalnym komputerem a serwerem obsługującym usługę są szyfrowane kluczem 128 bitowym. Aby korzystać z SSL przy dostępie do stron należy dokonać odpowiednich ustawień w programie administracyjnym przy konfiguracji domeny.

SSL dla usług FTP:

SSL (Secure Sockets Layer) to protokół zapewniający poufność transmisji danych. Dane przesyłane pomiędzy lokalnym komputerem a serwerem obsługującym usługę są szyfrowane kluczem 128 bitowym. Aby korzystać z SSL przy dostępie do FTP należy korzystać z odpowiedniego oprogramowania np. Core FTP

Katalogi na hasło:

Możliwość ustawienia haseł do części lub całości serwisu przeznaczonej wyłącznie dla osób uprawnionych. Dostęp do strony w takim przypadku odbywa się dopiero po podaniu loginu oraz hasła. Dla wszystkich użytkowników nie znających tych danych strony są niedostępne.

System firewall:

Firewall to wydzielony komputer ze specjalnym oprogramowaniem uniemożliwiający niepowołany dostęp do sieci Kei.pl. System firewall jest instalowany również na każdej z platform wirtualnych dzięki czemu istnieje możliwość indywidualnych ustawień blokowania dostępu do platformy po zgłoszeniu administratorom.

Pomoc i nadzór administratora 24h/dobę:

Administratorzy Kei.pl są obecni w serwerowni 24 godziny na dobę. Cały czas czuwają nad bezpieczeństwem i stabilnością działania wszystkich usług. Podany na stronach adres e-mail oraz numer telefonu zapewni Państwu uzyskanie pomocy nawet w środku nocy.

Promocja
Oceń:  

Podobne tematy

Jak tworzyć skrypty startowe serwerów/demonów?
Jak mogę przejść na wyższą opcję serwera?
Migracja usług do Kei.pl (WWW, FTP, Poczta e-mail)
Jak zmienić delegację domeny / jak zmienić dnsy?
NASZE ATUTY
  • 21 lat doświadczenia
  • własne centrum danych
  • 11 000 klientów
  • 1 000 m2 powierzchni
  • Zgodność z wytycznymi RODO
  • Zaawansowane systemy bezpieczeństwa

DOCENILI NAS
nagrodzony hosting www

Pomoc - Kei.pl  

Pamiętaj, że nasi konsultanci są dostępni 24/7 i odpowiedzą na wszystkei pytania.