Pomoc


W naszej ofercie znajdziesz certyfikaty SSL walidujące domenę (DV), domenę i jej właściciela (OV) oraz te o najwyższym prestiżu certyfikujące domenę, jej właściciela oraz wyświetlające zielony pasek adresu (EV). Certyfikaty SSL znajdujące się w naszej ofercie wystawiane są przez polskiego wystawcę - Certum (Unizeto Technologies). Poniżej krótko przedstawimy wybrane z nich.

  • Commercial SSL - jest to certyfikat z grupy DV weryfikujący domenę. Dostępny jest również w wersji wildcard pozwalającej zabezpieczyć transmisję danych w domenie głównej oraz we wszystkich subdomenach w obrębie tej domeny. Ponad to, dzięki wersji multidomain możesz zabezpieczyć, za pomocą jednego certyfikatu, nawet 10 domen. Zalecany jest do zabezpieczenia transmisji danych w małych sklepach internetowych, forach internetowych oraz do zabezpieczenia aplikacji stworzonych pod serwis Facebook.com

  • Trusted SSL- jest to certyfikat z grupy OV to oznacza, że weryfikuje zarówno domenę jak i jej właściciela. Możesz go zamówić w wersji podstawowej, wildcard i multidomain. Zalecany jest dla urzędów, serwisów korporacyjnych i dużych sklepach internetowych.

  • Premium EV SSL - to certyfikat z grupy  o najwyższym prestiżu. Potwierdza autentyczność domeny i danych jej właściciela oraz wyświetla tzw. "zielony pasek adresu". Dostępny jest w wersji podstawowej oraz multidomain. Gwarantuje najwyższy poziom ochrony i zaufania. Polecany jest w szczególności instytucjom finansowym, ubezpieczeniowym i platformom typu e-zdrowie.


Pełną ofertę certyfikatów SSL znajdziesz na http://www.kei.pl/certyfikaty-ssl

Promocja
Oceń:  

Podobne tematy

Co to jest certyfikat Multidomain SSL?
Co to jest certyfikat Multi Wildcard SSL?
Co to jest certyfikat SSL Wildcard?
Bezpieczeństwo
NASZE ATUTY
  • 18 lat doświadczenia
  • własne centrum danych
  • 11 000 klientów
  • 1 000 m2 powierzchni
  • Zgodność z wytycznymi GIODO
  • Łącza do 6 operatorów
  • Zaawansowane systemy bezpieczeństwa

DOCENILI NAS
nagrodzony hosting www

NEWSLETTER

Warto wiedzieć więcej! Jesli chcesz wiedzieć pierwszy o nowych możliwościach technicznych i promocjach zapisz się do Newsletter'a.

Zaznacz kategorie, które Cię interesują:

Domeny Hosting Serwery dedykowane VPS Certyfikaty SSL

ZAUFALI NAM

1-indykpol 10-wisla 11-caritas 13-malta 14-kotlet 15-miniatury 16-zacheta 17-rabka 18-wojsko 2-wiosna 20-teatrw 21-amp 22-komputronik 23-parisoptique 25-urbancity 28-polinar 29-ksi 3-yves-rocher 30-spacerywirtualne 32-merkury 36-ornitolodzy 37-donna 38-otte 39-sophisti 4-wojas 40-elamed 5-olsztyn 7-sphinx 1-indykpol 10-wisla

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce cookie.
Pomoc - Kei.pl  

Pamiętaj, że nasi konsultanci są dostępni 24/7 i odpowiedzą na wszystkei pytania.