Edycja ustawień poczty dla domeny - Przechwytywanie (catch-all) - Antyspam


 1. Edycja poczty dla wybranej domeny pozwoli Ci na skonfigurowanie przechwytywania poczty oraz globalne dla całej domeny ustawienia Antyspamu.

 2. Przechwytywanie catch-all, pozwala na ustawienie przechwytywania wiadomości które zostały przesłane na nieistniejące adresy. Jeśłi chcesz skorzystać z tej funkcji, przejdź w panelu WebAs do zakładki Usługi > Poczta > Domeny i kliknij w nazwę wybranej domeny.

 3. W sekcji Konto domyślne dla domeny możesz wybrać czy wiadomości mają być przekazywane na adres w bieżącej domenie, czy tez na konto pocztowe w innej domenie, ostatnia opcja pozwala na zdefiniowanie tylko innej domeny na która zostaną przekazane wiadomości. 4. W ustawieniach poczty dla domeny możesz dodatkowo zdefiniować ustawienia Antyspamu dla wszystkich kont pocztowych w domenie.

  Zaznacz opcję "" po jej włączeniu możesz podać adresy kont pocztowych lub domen z których bezwzględnie chcesz otrzymywać wiadomości (biała lista) lub nie (czarna lista). 

 5. Antyspam zaawansowany pozwala na włącznie Obsługi RBL, SPF i Greylist, więcej informacji na ten temat znajdziesz pod adresem tutaj
  Dla każdego z zabezpieczeń możesz dodać wyjątki w postaci konto pocztowych lub domen.

Konta pocztowe w edycji których zostały zdefiniowane parametry Antyspamu indywidualnie, nie korzystają z ustawień podanych w edycji ustawień poczty dla domeny.

Promocja
Oceń:  

Podobne tematy

Rodzaje blokad poczty
API w systemie pocztowym KEI.PL
Co to jest domena internetowa?
Webmail pod własną marką
NASZE ATUTY
 • 21 lat doświadczenia
 • własne centrum danych
 • 11 000 klientów
 • 1 000 m2 powierzchni
 • Zgodność z wytycznymi RODO
 • Zaawansowane systemy bezpieczeństwa

DOCENILI NAS
nagrodzony hosting www

Pomoc - Kei.pl  

Pamiętaj, że nasi konsultanci są dostępni 24/7 i odpowiedzą na wszystkei pytania.