Pomoc i Kontakt Kei.pl

Pomoc

Ponad 300 praktycznych artykułów i dane kontaktowe

Jak sprawdzić statystyki transferu dla serwera wirtualnego? (Panel Klienta)

Pokażemy Ci jak w kilku krokach możesz sprawdzić statystyki transferu wygenerowanego na adresach IP uruchomionych na wybranym serwerze wirtualnym. 

 1. Po zalogowaniu do Panelu Klienta z głównego menu wybierz opcję Usługi, menu rozwinie się. Następnie z wyświetlonych subkategorii wybierz Serwery dedykowane. Kliknij w nazwę wybranego serwera zarządzanego (typ Admin), aby przejść do jego szczegółów.


 2. Poniżej informacji o serwerze dedykowanym znajdziesz zakładkę Serwery wirtualne z listą wszystkich serwerów wirtualnych uruchomionych na tym serwerze dedykowanym.

  WYSZUKIWANIE SERWERA WIRTUALNEGO
  Korzystając z wyszukiwarki możesz szybko znaleźć box z informacjami o wybranym serwerze wirtualnym. Wystarczy wpisać nazwę serwera wirtualnego lub jego id w wyszukiwarce.

   
 3. Z prawej strony boxa kliknij w ikonkę menu kontekstowego, menu rozwinie się. Następnie wybierz opcję Transfer.


 4. Wyświetli się wykres przedstawiający miesięczne Pobieranie i Wysyłanie danych z informacją o łącznym transferze wygenerowanym dla wszystkich adresów IP tego serwera wirtualnego. Możesz dla swojego wykresu zmienić listę adresów IP oraz wybrać okres, z którego chcesz zobaczyć statystyki.


 5. Poniżej wykresu znajdziesz tabelę z wygenerowanym transferem w ujęciu dziennym dla wszystkich adresów IP serwera wirtualnego. W wierszu z etykietą Razem znajdziesz wyszczególnione wartości wygenerowanego transferu dla poszczególnych adresów IP tego serwera wirtualnego oraz na samym końcu wiersza ich sumę czyli Łączny transfer. W prosty sposób możesz wyeksportować widok całej tabeli z danymi do pliku PDF lub XLS klikając w przyciski: Eksport do PDF lub Eksport do XLS.

Nie znalazłeś odpowiedzi?
Skontaktuj się z nami

Właściciel serwisu:

 

cyber_Folks S.A.

ul. Franklina Roosevelta 22,

60-829 Poznań

 

NIP: PL 7822622168

Regon: 364261632

KRS: 0000612359

Kapitał zakładowy/wpłacony: 215 228,00 PLN

 

 

Adres korespondencyjny:

 

ul. Marcika 27 C-D

30-443 Kraków

 

tel. 12 349 22 00

Infolinia handlowa: 801 308 408

Wsparcie techniczne (24/7/365): 12 349 22 00

Formularz został pomyślnie przesłany.
Wystąpił bład! Spróbuj ponownie lub skontaktuj się z nami.