Jak sprawdzić statystyki transferu dla serwera wirtualnego? (Panel Klienta)


Pokażemy Ci jak w kilku krokach możesz sprawdzić statystyki transferu wygenerowanego na adresach IP uruchomionych na wybranym serwerze wirtualnym. 

 1. Po zalogowaniu do Panelu Klienta z głównego menu wybierz opcję Usługi, menu rozwinie się. Następnie z wyswietlonych subkategorii wybierz Serwery dedykowane. Kliknij w nazwę wybranego serwera zarządzanego (typ Admin), aby przejść do jego szczegółów.
 2. Poniżej informacji o serwerze dedykowanym znajdziesz zakładkę Serwery wirtualne z listą wszystkich serwerów wirtualnych uruchomionych na tym serwerze dedykowanym.

  WYSZUKIWANIE SERWERA WIRTUALNEGO

  Korzystając z wyszukiwarki możesz szybko znaleźć box z informacjami o wybranym serwerze wirtualnym. Wystarczy wpisać nazwę serwera wirtualnego lub jego id w wyszukiwarce.

   
 3. Z prawej strony boxa kliknij w ikonkę menu kontekstowego, menu rozwinie się. Następnie wybierz opcję Transfer.
 4. Wyświetli się wykres przedstawiający miesięczne Pobieranie i Wysyłanie danych z informacją o łącznym transferze wygenerowanym dla wszystkich adresów IP tego serwera wirtualnego. Możesz dla swojego wykresu zmienić listę adresów IP oraz wybrać okres, z którego chcesz zobaczyć statystyki.
 5. Poniżej wykresu znajdziesz tabelę z wygenerowanym transferem w ujęciu dziennym dla wszystkich adresów IP serwera wirtualnego. W wierszu z etykietą Razem znajdziesz wyszczególnione wartości wygenerowanego transferu dla poszczególnych adresów IP tego serwera wirtualnego oraz na samym końcu wiersza ich sumę czyli Łączny transfer. W prosty sposób możesz wyeksportować widok całej tabeli z danymi do pliku PDF lub XLS klikając w przyciski: Eksport do PDF lub Eksport do XLS.
Promocja
Oceń:  

Podobne tematy

Zawiera zdjęcia
Jak sprawdzić statystyki transferu dla serwera dedykowanego? (Panel Klienta)
W jaki sposób zliczany jest transfer na serwerach?
Zawiera zdjęcia
jak sprawdzić statystyki transferu dla IP? (Panel Klienta)
Sprawdzanie transferu serwisu (domeny) VPS
NASZE ATUTY
 • 21 lat doświadczenia
 • własne centrum danych
 • 11 000 klientów
 • 1 000 m2 powierzchni
 • Zgodność z wytycznymi RODO
 • Zaawansowane systemy bezpieczeństwa

DOCENILI NAS
nagrodzony hosting www

Pomoc - Kei.pl  

Pamiętaj, że nasi konsultanci są dostępni 24/7 i odpowiedzą na wszystkei pytania.