Aktualności w Kei.pl

Bezpieczeństwo przede wszystkim – hosting Premium doceniony przez PC World


Zdaniem redakcji pakiet Premium to świetne rozwiązanie dla zaawansowanych projektów internetowych. My możemy się tylko zgodzić :-) Zobaczcie, jakie cechy naszego hostingu docenili eksperci.

Pojemność konta, transfer i bonusy to parametry hostingu, na które wielu klientów zwraca uwagę w pierwszej kolejności. Są jednak projekty, dla których równie ważną cechą jest bezpieczeństwo, szczególnie, gdy strona służy do zarabiania pieniędzy.

To właśnie z myślą o właścicielach komercyjnych projektów magazyn PC World przygotował dodatek specjalny „Mała firma”. Pod lupę redaktorów trafiły te cechy hostingu, które zwykle znajdziemy nieco niżej w tabeli z parametrami. Analizowano między innymi limit obciążenia procesora, liczbę jednoczesnych połączeń HTPP, dostęp przez SSH i częstotliwość wykonywania kopii bezpieczeństwa.

Wśród pakietów hostingowych, które wyróżniają się parametrami bezpieczeństwa znalazł się plan Premium Kei.pl. W uzasadnieniu czytamy:

„Wysokie parametry hostingu, wiele opcji dodatkowych (aplikacje Click & Go, certyfikaty SNI) oraz dostępny PHP 7.0 z OPCache czynią plan Premium w Kei.pl świetnym rozwiązaniem dla uruchamiania zaawansowanych projektów internetowych” (Źródło: PC World, nr 10/2016)

Cieszymy się, że nasze usługi po raz kolejny zostały docenione przez redakcję. Specyfikację konta Premium można znaleźć na stronie z ofertą hostingu.

NASZE ATUTY
  • 21 lat doświadczenia
  • własne centrum danych
  • 11 000 klientów
  • 1 000 m2 powierzchni
  • Zgodność z wytycznymi RODO
  • Zaawansowane systemy bezpieczeństwa

DOCENILI NAS
nagrodzony hosting www

Aktualności Kei.pl - sprawdź co u nas  

W aktualnościach Kei.pl dowiesz się jakie zmiany wdrożylismy, ajkie nowe produkty czekają na Ciebie. Także dowiesz się co nowego u nas i gdzie możesz nas spotkać.