Aktualności w Kei.pl

Jesienne nowości - MultiPHP oraz CloudFlare CDN


Mając na uwadze potrzeby naszych Klientów w ostatnim czasie uruchomiliśmy w panelu administracyjnym WebAs dwie nowe funkcjonalności: wyczekiwana przez wielu z Was możliwość samodzielnego ustawienia wersji PHP dla konkretnej domeny oraz opcja podłączenia domeny do CDN.

 

MultiPHP

 

Pierwszą z funkcjonalności, o które został wzbogacony WebAs jest MultiPHP. Dzięki niej możesz ustawić różne wersje PHP dla każdej z utrzymywanych domen bądź samodzielnie zmienić wersję zainstalowaną domyślnie na tą, w której działa Twoja aplikacja.  Do dyspozycji oddaliśmy następujące wersje: 5.2, 5.3, 5.4, 5.5, 5.6

Aby ułatwić Ci pracę, przygotowaliśmy samouczek, który krok po kroku pokaże Ci jak dokonać zmiany: https://www.kei.pl/pomoc/zmiana-php

 

CloudFlare CDN (Content Delivery Network)

 

Jak sprawić by treści Twojej strony wyświetlały się na komputerze końcowego użytkownika jeszcze szybciej? Z pomocą przyjdzie funkcjonalność: CloudFlare CDN.

Jesteś ciekaw czym jest CDN? To rozproszony system, za pośrednictwem którego treść dostarczana jest do wielu centrów danych oraz punktów wymiany ruchu zlokalizowanych na całym świecie. Pozwala to na serwowanie użytkownikom statycznych treści witryn internetowych z punktu o najbliższej lokalizacji geograficznej. Np. gdy prowadzisz e-biznes skierowany do Internautów z Paryża, statyczne treści Twojej strony zostaną pobrane z centrum danych mieszczącego się we Francji. Dzięki temu znacząco zwiększy się dostępność oraz wydajność statycznych treści Twojej strony internetowej.
 
Szczegółowe informacje znajdziesz w przygotowanym przez nas tutorialu: https://www.kei.pl/pomoc/cdn

NASZE ATUTY
  • 18 lat doświadczenia
  • własne centrum danych
  • 11 000 klientów
  • 1 000 m2 powierzchni
  • Zgodność z wytycznymi GIODO
  • Łącza do 6 operatorów
  • Zaawansowane systemy bezpieczeństwa

DOCENILI NAS
nagrodzony hosting www

NEWSLETTER

Warto wiedzieć więcej! Jesli chcesz wiedzieć pierwszy o nowych możliwościach technicznych i promocjach zapisz się do Newsletter'a.

Zaznacz kategorie, które Cię interesują:

Domeny Hosting Serwery dedykowane VPS Certyfikaty SSL

ZAUFALI NAM

1-indykpol 10-wisla 11-caritas 13-malta 14-kotlet 15-miniatury 16-zacheta 17-rabka 18-wojsko 2-wiosna 20-teatrw 21-amp 22-komputronik 23-parisoptique 25-urbancity 28-polinar 29-ksi 3-yves-rocher 30-spacerywirtualne 32-merkury 36-ornitolodzy 37-donna 38-otte 39-sophisti 4-wojas 40-elamed 5-olsztyn 7-sphinx 1-indykpol 10-wisla

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce cookie.
Aktualności Kei.pl - sprawdź co u nas  

W aktualnościach Kei.pl dowiesz się jakie zmiany wdrożylismy, ajkie nowe produkty czekają na Ciebie. Także dowiesz się co nowego u nas i gdzie możesz nas spotkać.