Aktualności w Kei.pl

Let's ROXX w Kei.pl


Co łączy markę Kei.pl z Seatem, Audi i Volkswagenem? Odpowiedź jest krótka i nie chodzi tylko o wysoką jakość :-) To ROXX Media, agencja interaktywna z Krakowa. W ich portfolio znajduje się kilka światowych marek, nie tylko z branży motoryzacyjnej.

Roxx Media w Kei.pl

Poza obsługą dilerów znanych producentów samochodów, ROXX Media ma na swoim koncie współpracę z Kei.pl. Owoce pracy zespołu można podziwiać podczas konferencji branżowych. Zaprojektowali dla nas teczki, ulotki, notesy firmowe i inne gadżety, które tak bardzo lubicie. Ilustracje do naszej kampanii "Są lepsze sposoby na..." również są dziełem tej krakowskiej agencji interaktywnej.

Na tym nie kończy się nasza współpraca. Polubiliśmy się tak bardzo, że agencja ROXX Media  postanowiła powierzyć nam utrzymanie stron wybranych Klientów. Cieszymy się, że nasze usługi zostały docenione, a wszystkim przedsiębiorcom możemy tylko życzyć równie owocnych współprac.

NASZE ATUTY
  • 18 lat doświadczenia
  • własne centrum danych
  • 11 000 klientów
  • 1 000 m2 powierzchni
  • Zgodność z wytycznymi GIODO
  • Łącza do 6 operatorów
  • Zaawansowane systemy bezpieczeństwa

DOCENILI NAS
nagrodzony hosting www

NEWSLETTER

Warto wiedzieć więcej! Jesli chcesz wiedzieć pierwszy o nowych możliwościach technicznych i promocjach zapisz się do Newsletter'a.

Zaznacz kategorie, które Cię interesują:

Domeny Hosting Serwery dedykowane VPS Certyfikaty SSL

ZAUFALI NAM

1-indykpol 10-wisla 11-caritas 13-malta 14-kotlet 15-miniatury 16-zacheta 17-rabka 18-wojsko 2-wiosna 20-teatrw 21-amp 22-komputronik 23-parisoptique 25-urbancity 28-polinar 29-ksi 3-yves-rocher 30-spacerywirtualne 32-merkury 36-ornitolodzy 37-donna 38-otte 39-sophisti 4-wojas 40-elamed 5-olsztyn 7-sphinx 1-indykpol 10-wisla

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce cookie.
Aktualności Kei.pl - sprawdź co u nas  

W aktualnościach Kei.pl dowiesz się jakie zmiany wdrożylismy, ajkie nowe produkty czekają na Ciebie. Także dowiesz się co nowego u nas i gdzie możesz nas spotkać.