Aktualności w Kei.pl

Wiosenny prezent – nowa usługa w ofercie Kei.pl


Z przyjemnością informujemy, że dodaliśmy do naszej oferty nową usługę – intuicyjny kreator stron WWW. Jego wdrożenie jest kontynuacją naszych wcześniejszych działań, które łączy jeden wspólny mianownik: udostępnianie naszym Klientom narzędzi, których obsługa jest dziecinnie prosta.

Po odświeżonym panelu zarządzania domenami i WebMailu skupiliśmy się na kreatorze stron WWW, który umożliwia tworzenie witryn z pominięciem procesu programowania. Narzędzie to daje możliwość budowania stron WWW z wykorzystaniem HTML5, tak aby były one zgodne z najnowszymi standardami.

Kreator umożliwia stworzenie prostej witryny już w kilka minut. Metoda drag&drop pozwala na szybką modyfikację wybranego szablonu, a także na proste dodawanie do strony WWW wtyczek popularnych portali społecznościowych czy przydatnych widżetów takich jak licznik odwiedzin czy mapa.

 

 

W bazie kreatora dostępnych jest wiele szablonów przeznaczonych dla różnego rodzaju stron WWW, dlatego każdy powinien znaleźć coś tu dla siebie – bez względu na to, czy będzie zainteresowany stworzeniem prostej wizytówki firmy, bardziej rozbudowanego serwisu czy witryny wykorzystującej model scrolling site.

Sam wygląd to jednak nie wszystko – warto zwrócić uwagę także na to, jak strona będzie funkcjonować w Internecie. Z tej perspektywy istotny jest moduł kreatora służący do optymalizowania witryny pod kątem SEO. Mamy nadzieję, że wszyscy zainteresowani stworzeniem strony przyjaznej przeglądarkom szybko się przekonają, że optymalizacja należy w tym wypadku do bardzo prostych zadań.

Z okazji wdrożenia kreatora przygotowaliśmy ofertę dedykowaną zwłaszcza dla tych, którzy startują ze swoim biznesem w sieci. Poza samym kreatorem obejmuje ona pojemne konto hostingowe z nielimitowanym transferem, autorski panel do zarządzania usługą oraz wybraną domenę za 1zł. Więcej szczegółów na temat promocji znajdziecie tutaj.

NASZE ATUTY
  • 21 lat doświadczenia
  • własne centrum danych
  • 11 000 klientów
  • 1 000 m2 powierzchni
  • Zgodność z wytycznymi RODO
  • Zaawansowane systemy bezpieczeństwa

DOCENILI NAS
nagrodzony hosting www

Aktualności Kei.pl - sprawdź co u nas  

W aktualnościach Kei.pl dowiesz się jakie zmiany wdrożylismy, ajkie nowe produkty czekają na Ciebie. Także dowiesz się co nowego u nas i gdzie możesz nas spotkać.